Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do logów

Post autor: Coronius »

Nie ma. Z 3 lata temu były próby reaktywacji, ale po paru miesiącach zdechło.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ilane »

Z aktywnych graczy z samego Lublina już nikogo nie znam. Z okolic się jeszcze pojawiają i można by było kiedyś wyskoczyć na piwo ;) Hymm, ale to kojarzę, że ja, Hunvert i Astrid jako tako aktywni.

Ps. Zdałby się jakiś osobny temat/dział odnośnie spotkań, bo na Twój.net już chyba nikt nie zagląda.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Drakh
Posty: 20
Rejestracja: 08 cze 2013 18:41

Re: Komentarze do logów

Post autor: Drakh »

Raczej dzial bo by wysypalo tematow na kazde miasto
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Komentarze do logów

Post autor: Sigard »

Tak naprawde, za to, ze na nowym forum w ogole nie powstal dzial o spotkaniach arkadiowych, ktos powinien dostac po glowie. Postawilbym pare mietkow na to, ze ma to swoj skromny udzial w obecnej liczbie graczy. Sam nigdy nie bylem na zadnym zjezdzie, ale zawsze wydawalo mi sie, ze stanowily one o atrakcyjnosci i sile arkadyjskiej spolecznosci, o tym ze arkadia byla czyms wiecej niz gra. Nowy gracz raczej nie trafi na twoj.net, sam nie pamietam kiedy ostatni raz tam zagladalem.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do logów

Post autor: Zurwen »

Zróbcie sobie grupę na FB - do tego forum i tak mają dostęp tylko obecnie istniejący gracze, więc cała masa dinozaurów, które pewnie chętnie by się pojawiły (pojawiają) na zjazdach by nie miała do tego dostępu. Zresztą tak jak zostało to wcześniej napisane przez Administracje, to forum ma być związane z grą.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Drakh
Posty: 20
Rejestracja: 08 cze 2013 18:41

Re: Komentarze do logów

Post autor: Drakh »

Ja np nie mam fb i jednak wolalbym moc spokojnie umowic sie na forum. A nawet jak pisac nie moga, to obejrzec temat chyba kazdy moze?
Torg
Posty: 29
Rejestracja: 03 maja 2011 09:54

Re: Komentarze do logów

Post autor: Torg »

Poza tym Zurwenie takie spotkania i co za tym idzie podforum sa jak najbardziej zwiazane z gra :!:
Ajka

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ajka »

Rafgart pisze:Moze przy limicie na przyklad trzech na konto gracze by bardziej 'szanowali' swoje postaci. Jednak na pewno nie bedzie nigdy 1 do 1, bo pokusa obchodzenia systemu bylaby zbyt duza.
Ja bym optowała za sześcioma, po jednym na rasę. Fajnie jest, raz być radosną halflinką, a raz ponurym człekiem. A jeszcze kiedy indziej seksowną elfką albo... seksowną ogrzycą :D
Awatar użytkownika
Gumrak
Posty: 29
Rejestracja: 27 lip 2012 13:31

Re: Logi!

Post autor: Gumrak »

Witam.
Moja wina.
Pomylilem Cie z graczem o przestawionym opisie barczysty brodaty - brodaty barczysty.
Ingemar
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2013 11:21

Re: Logi!

Post autor: Ingemar »

Luz. Zdarza się.

Tylko obawiam się, że na moim miejscu nowy gracz zaczynający przygodę z grą mógłby się po takim rajdzie zniechęcić.
Stąd wniosek do wyciągnięcia dla silniejszych graczy - trochę parcie na fraga powstrzymać w podobnych przypadkach. ;)
Zablokowany