Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Gurren
Posty: 24
Rejestracja: 06 lis 2013 16:30

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gurren »

Wiec w ramach erpega postanowiles stac dzielnie w miejscu i erpegowo dac sie zabic?
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gunnar »

Powiem tak, pewnie zostanie to odebrane jako placz, ale sytuacja wywolala raczej moj usmiech.
Od kilku lat nie zaatakowalem zadnego gracza, od pewnie 2-3 siedze w jednym miejscu, w tym w ktorym mnie zaatakowali. Nie zmienialem opisow, wiec kazdy wie co to za postac. Skoro mieli ochote zabic to mogli chociaz wymyslic powod. Nie mam ziol, gram z pracy wiec ni cholere bym nie uciekl.
A o erpegu w stylu 'darujcie zywot' teraz mozemy zapomniec.

re down:
A bo gdzie mialem uciec? Jak przyszedlem do monitora to juz mnie lali. Nosilem ze soba troche rzeczy, wiec i w jedna i w druga strone bym sie zmeczyl.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2014 12:15 przez Gunnar, łącznie zmieniany 1 raz.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do logów

Post autor: Torgen »

Ja tez nie rozumiem po co z nimi stales na lokacji Gunnar.
Gość

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gość »

Gunnar pisze:A o erpegu w stylu 'darujcie zywot' teraz mozemy zapomniec.
Dlaczego?

Święta krowa?
Slain
Posty: 93
Rejestracja: 23 maja 2012 21:05

Re: Komentarze do logów

Post autor: Slain »

Ci bronią starszych ras w środku Impa, ten, mordowany "rozglada sie uwaznie".
Bieda z nędzo.
Awatar użytkownika
Aylinn
Posty: 40
Rejestracja: 26 sie 2011 15:57

Re: Komentarze do logów

Post autor: Aylinn »

Gunnar:
Jak dla mnie płaczesz.
Byłeś gdzie byłeś. Miej świadomość tego, że to będzie się za Tobą ciągnąć. Albo idź gdzieś, gdzie zapewnią Ci bezpieczeństwo, albo zmień postać.
Zaś zostawianie postaci bez * na ogólnodostępnej lokacji, kiedy odchodzi się od komputera, uważam za coś beznadziejnie głupiego. To tak, jakbyś prosił się o atak.

:lol:
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Komentarze do logów

Post autor: Davith »

Guncio to ja jeszcze raz tutaj powiem, przy zoltodziobie z dwoma godzinami na stanie postaci ktory osmielil sie czlowiekiem czekac na odrodzenie Tankreda aby dokonczyc zadanie to jestes naprawde tlusta zdobycza. ;)
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do logów

Post autor: Herenvarno »

Ideał! :D
Uprzejmości wobec wroga, brak tylko pieśni pochwalnych na temat przeciwnika :D ...
Oraz.... "Reprymenda" o to, ze wróg zapomniał o jednym tytule, który widać mu się należał :D
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Zablokowany