Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ilane »

Mimo wszystko, żenujące.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Komentarze do logów

Post autor: Loptak »

Rpg na poziomie gimnazjum;)
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Komentarze do logów

Post autor: Larius »

Odstosunkowac sie od graczy z gimnazjum bo jeden z nich niedlugo sie zdenerwuje. Dziekuje. Nie pozdrawiam. Podwojnie nie pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2012 16:22 przez Larius, łącznie zmieniany 1 raz.
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Komentarze do logów

Post autor: Umbar »

Hm? Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że erpeg z tegoż loga jest na gimnazjalnym poziomie, czyli że raczej dość niskim. Takie porównanie, bo równie trudno jest zaprzeczyć, że w gimnazjum poziom jest niewiele wyższy, czyż nie? To czy kolega się zdenerwuje, czy nie, akuratnie ma mały wpływ na jakość loga.
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Komentarze do logów

Post autor: Dymhard »

Scorpionsi widzę mimo upływu lat nadal trzymają ten sam poziom :P
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Komentarze do logów

Post autor: Larius »

Umbar pisze:Hm? Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że erpeg z tegoż loga jest na gimnazjalnym poziomie, czyli że raczej dość niskim. Takie porównanie, bo równie trudno jest zaprzeczyć, że w gimnazjum poziom jest niewiele wyższy, czyż nie? To czy kolega się zdenerwuje, czy nie, akuratnie ma mały wpływ na jakość loga.

No.. za to jedna z cech gimnazjalisty jest to, ze potrafi grac. Niektorzy tez potrafia pisac. Niewielu potrafi logicznie myslec. Takze lepiej napisac, ze log poziomu krzywego gimbusa z gimnazjum niz ogolnie calej spolecznosci gimnazjalnej. Dziekuje.
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do logów

Post autor: Werbat »

Nie płacz już, gimolu ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Tippip
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2012 00:53

Re: Komentarze do logów

Post autor: Tippip »

Ludzie, ludzie... ja wiem że to aż trudne do uwierzenia ze ktoś może wkleić coś dla jaj i sprawdzenia reakcji innych osób.
Ale czy naprawdę uważacie, że log jest prawdziwy?
Po pierwsze: Nigdy nie słyszałem by ktoś miał tak żenujący rpg
Po drugie: Jak wysokie umy musiałaby mieć postać obserwująca "zdarzenie", by swobodnie obserwować zaistniałą sytuację nie będąc zauważonym.
Po trzecie: By do takiej sytuacji doszło jak widać po nawiasach zarówno elfka (mutant) jak niziołek (wks) by raczej nie siedzieli sobie na pogaduchach zachowując się jak przedszkolaki w trakcie gdy jest wojna między mutantami a wks.
Po czwarte: Czy naprawdę ktoś wierzy z osób które zetknęły się z tymi postaciami by w taki właśnie sposób którekolwiek z nich się zachowywało?

Podsumowując: Dawno nie grałem w Arkadię i bardzo mnie ciekawiła reakcja ludzi w tej surrealistycznej i o dziwo mimo niskiego poziomu zabawnej sytuacji. Niestety Wielcy Gracze Arkadii zawiedli moje oczekiwania.

Teraz posypią się komentarze pod moim adresem ale mówiąc krótko i zwięźle wyj...ne mam na to. Ja ubaw miałem setny.

z poważaniem dla inteligentnych i rozumnych ludzi, z przeprosinami dla niesłusznie skrzywdzonych i z sarkastycznym uśmiechem dla aroganckich, zgnuśniałych fircyków i tych co zawsze będą dziećmi bez wyobraźni, gustu i taktu.

T.
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Komentarze do logów

Post autor: Umbar »

Re Up:

Widzę, że sprawa jest tak ważna, że aż trzeba nową postać zakładać żeby to wyjaśnić na forum.
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Komentarze do logów

Post autor: Larius »

Werbat pisze:Nie płacz już, gimolu ;-)
No tak, Werbat. Twoim sensem zycia jest wpieprzanie sie tam gdzie nikt ciebie nie chce? Nie pozdrawiam.
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Zablokowany