Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Komentarze do logów

Post autor: Hunrim »

Piszesz nieprawdę, najpierw tłumaczył Ci, dlaczego ziół masz nie sprzedawać, ty pyskowałeś. Jeżeli widzisz obok siebie wielkiego osiłka, który przewyższa Cię o dwie głowy, który Ci mówi, żebyś zjeżdżał, to pyskujesz czy sobie idziesz? Analogiczną sytuację mamy tutaj.Mogłeś pokiwać głową, nawet nawiązać krótki kontakt, a potem i tak po cichu sprzedać zioła, może by nawet wyszedł z tego fajny erpeg. Żeby była jasność, nie popieram zachowania tego człowieka z loga, bo to zawsze jest żałosne atakować bezbronnego zielarza pod byle pretekstem, ale łamanie zasad jest dyskusyjne tutaj. Zgłaszać możesz zawsze, nawet jak nie masz racji, to nikt Ci nic nie zrobi.


p.s. I przecież nie zabił, odstraszył tylko, żeby uniemożliwić Ci zrobienie czegoś, czemu był przeciwny.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do logów

Post autor: Zurwen »

Wszystko jest opisane w zasadach.
$7 Zabijanie postaci innych graczy jest na Arkadii mozliwe, istnieja
jednak pewne ograniczenia. Zabronione jest zabijanie innych:
- bez przyczyny lub pod byle pretekstem; co wiecej, ofiara musi
znac powod ataku
- wielokrotnie z tego samego powodu
- na lokacji startowej po zalogowaniu
Zabicie drugiej postaci jest uznawane za ostatecznosc przy
rozwiazywaniu konfliktow, dlatego tez obowiazkiem gracza jest uzyskac
przed atakiem absolutna pewnosc, ze nie dojdzie do zadnej pomylki.
Jeżeli uważasz, że zasada ta, lub jakakolwiek inna została złamana - należy to zgłosić komendą 'zgłoś mg' i dokładnie opisać.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Komentarze do logów

Post autor: Khazog »

co Ty chcesz zglaszac MG? ze gosc erpegowal?
zalosne jest to odwolywanie do MG przy byle ataku, co innego jak ktos za Toba biega i wali po glowie probujac ubic, co innego takie straszaki... to samo dotyczy sie do tego co pisal ktos w dziale porad, mutant atakowal, i co z tego? moze po prostu chcial odstraszyc, bo przykladowo trop mu zacieracie...
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Mikkel

Re: Komentarze do logów

Post autor: Mikkel »

Nie mówię, że chcę cokolwiek zgłaszać MG. Pytam, czy powinienem. A pytam dlatego, że nie wiem. Do tej pory podobna sytuacja nie miała miejsca. Może i trochę racji w tym jest, że z dresiarzami się nie dyskutuje, ale za takie "odgrywanie postaci" i "straszaki" jednak podziękuję i po prostu stanę się kolejną milczącą postacią starającą się nie wchodzić w interakcję z innymi. Bo po co? Jeszcze ich najdzie na erpegowanie... ;)
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Komentarze do logów

Post autor: Hunrim »

Uważam, że zdecydowanie dramatyzujesz.
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Komentarze do logów

Post autor: Khazog »

jedni graja dla erpega (nie tylko atakowania), drudzy dla expa, kolejni dla czegos tam jeszcze... a Ty, Mikkel? Chcesz grac dla rozwoju postaci, ulotnego aspektu tej gry? ;)
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gryzak »

Gonił i to tak żeby ubić, czy nie gonił?
Mikkel

Re: Komentarze do logów

Post autor: Mikkel »

jedni graja dla erpega (nie tylko atakowania), drudzy dla expa, kolejni dla czegos tam jeszcze... a Ty, Mikkel? Chcesz grac dla rozwoju postaci, ulotnego aspektu tej gry? ;)
Ja dla zwiedzania a poznawania świata gry - czyli chcę zobaczyć wiele ciekawych miejsc i poznać trochę ciekawych postaci. Ciekawych w inny sposób, niż zaprezentowany. ;)

Pojęcia nie mam, czy gonił, uciekłem na drugi koniec świata na wszelki wypadek. :D

Tak czy siak - faktycznie, może trochę dramatyzuję. Nie podoba mi się takie zachowanie, ale cóż zrobić.

EDIT:
Gonił i to tak żeby ubić, czy nie gonił?
To nie ma akurat nic do rzeczy. Bo to, czy chciał zabić mi postać, czy nie, wie tylko sam zainteresowany. Jak dla mnie liczy się sam fakt ataku na znacznie słabszą postać. Myślałem, że tak się nie robi - a tu jednak.
Aru
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013 18:48

Re: Komentarze do logów

Post autor: Aru »

A co złego jest w sprzedawaniu trujących ziól u zielarza?
Awatar użytkownika
Throg
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2010 02:11

Re: Komentarze do logów

Post autor: Throg »

Dlaczego zalosnie sie zachowal? A moze sie zachowal tak jak sie zachowal, bo konsekwentnie odgrywa swoja postac. A moze wlasnie jego postac jest psychopata. Zurwen wkleil Ci pkt. z zasad gry, ktorych zapewne nawet nigdy nie czytales - wg Ciebie zlamal je ta akcja?

Ja z kolei nie rozumiem nagonki na graczy, ktorzy staraja sie wniesc do tej gry odrobine koloru.

Zglaszac, zglaszac, cos mi nie pasuje to zglaszac od razu - komuno wroc :/
Zablokowany