Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Rork

Re: Komentarze do logów

Post autor: Rork »

Obrazek
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Komentarze do logów

Post autor: Grothan »

Oj to ogras ma przechlipane, no chyba ze poklepia go w gorach po plecach i powiedza: "dobra robota".
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do logów

Post autor: Coronius »

A osoby zainteresowane zdają sobie sprawę z tego, czyja to postać :)
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do logów

Post autor: Goldfinger »

To nie jest sprawa dla OK, bo to nie członek gildii i nie było żadnego info na arce po to, by nie wyciągać konsekwencji. Gracz sobie sprawdzi i zapewne wyciągnie wnioski. Byle nie powtarzać tego typu rzeczy...

A jeśli sytuacje się powtarzają to się wysyła info na arce. Przynajmniej z OK to funkcjonuje.

Raczej to wrzuciłem po to, żeby pokazać dwie ogólne rzeczy: że jeśli nie chcemy kogoś narażać, nie angażujemy go w ryzykowne sytuacje; a dwa, że w pewnych okolicznościach nie można się ratować tylko i wyłącznie elementarzem czy mapą...
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gunnar »

Ethel pisze: ah, i jeszcze: Skoro to multiplayer, to moze szanujmy sie troche - jako graczy, bo coraz bardziej niesmaczne te logi tutaj. Jesli dla kogos interakcje z innymi graczami sa problemem, to polecam pasjansa (a jesli ktos sie upiera przy arkadii, niektorzy ex-zakonnicy moga przeprowadzic szkolenie z serii 'arkadia jako singleplayer', pozdrawiam Cie Grzesiu!)
Prosze sobie mna buzki nie wycierac.
Mysle ze jestem dobrym przykladem na to, ze da sie na arkadii doprowadzic do sytuacji, ze obie strony potrafia uszanowac swoje style grania i sobie nie przeszkadzac. Nie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ethel »

Owszem, to wlasnie napisalam - mimo elitarnych umow jestes na tyle neutralny, zeby moc sobie rezac nieznaki przez osiem godzin w pracy, nie przejmujac sie kims, kto chcialby przy okazji psuc Ci zabawe parciem na fraga. Skad w Tobie tyle nienawisci? ;<
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Komentarze do logów

Post autor: Paulie »

Gunnar pisze: Mysle ze jestem dobrym przykladem na to, ze da sie na arkadii doprowadzic do sytuacji, ze obie strony potrafia uszanowac swoje style grania i sobie nie przeszkadzac.
Dobrym przykladem na to jest Ulik czy Deli. Z kolei uwazam, ze Ty jestes dobrym przykladem na to, ze mimo braku jakiekolwiek odgrywania postaci mozna zostac w jakis sposob wyroznionym na mudzie.

Re dol: To dlaczego odszedles od tego modelu? Bez zlosliwosci pytam, arke postrzegam jako gre rpg przede wszystkim, a jej jakosc jest zalezna od nas wszystkich i kazdego z osobna. Nie warto sie jednak postarac i utrzymac te jakosc na wysokim poziomie?
Ostatnio zmieniony 23 paź 2013 15:19 przez Paulie, łącznie zmieniany 1 raz.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gunnar »

Mysle, ze byl czas ze robilem to na pewno nie gorzej niz Ty. ;)

re up:
To jak dla mnie temat raczej na prv rozmowe niz na uzewnetrznianie sie na forum przed wszystkimi. :)
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gothrin »

Evela, Twój log przyniósł wspomnienie starej arkadii... Dzięki! :roll:
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Dorim
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2012 12:15

Re: Komentarze do logów

Post autor: Dorim »

Gunnar ty to jestes najlepszym przykladem powiedzenia "nie tykaj g.. bo smierdzi" I nie mam zamiaru tutaj nikogo obrazac. Poprostu pasuje idealnie.

Walczyles ostro z chaosem i grajac wielkiego wyznawce sigmara.. po odejsciu z zakonu w ktorym Cie nikt nie chcial zaczales sie ukladac ze wszystkimi a tym osobom ktore nie chcialy sie z toba ulozyc poprostu groziles wizami..

zatem bardzp ladnie Cie prosze... Ogarnij sie i przestan pisac glupoty.


Pozdrawiam
Zablokowany