Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Komentarze do logów

Post autor: Loptak »

Wstawiony przez was log łamie zasady forum, więc się zastanówcie czy warto łamać jedną zasadę kosztem drugiej (niepisanej, grzecznościowej).

Edytowane:)
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Bam »

W sumie to dobra okazja, żeby zadać to pytanie. Ostatnimi czasy loguję się tylko, żeby sprawdzić pocztę. Trwa to 2-5 minut i opuszczam świat Arkadii. Co jeśli podczas sprawdzania poczty weszliby moi wrogowie i zaatakowali mnie? Czy powinienem uciec i czekać pół godziny w ukryciu, aż sobie odpuszczą poszukiwania czy mogę jednak od razu zakończyć, bo za te 2-5 minut miałem wyjść z domu na autobus, do pracy, na piwo itp.?

Czy jak powiem przed ucieczką, że wstałem na nogi, tylko po to, żeby sprawdzić pocztę i wracam prędko na pryczę to zrozumieją? Czy też trafię do kolejki po medal?
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Komentarze do logów

Post autor: Miuosh »

Bam pisze:W sumie to dobra okazja, żeby zadać to pytanie. Ostatnimi czasy loguję się tylko, żeby sprawdzić pocztę. Trwa to 2-5 minut i opuszczam świat Arkadii. Co jeśli podczas sprawdzania poczty weszliby moi wrogowie i zaatakowali mnie? Czy powinienem uciec i czekać pół godziny w ukryciu, aż sobie odpuszczą poszukiwania czy mogę jednak od razu zakończyć, bo za te 2-5 minut miałem wyjść z domu na autobus, do pracy, na piwo itp.?

Czy jak powiem przed ucieczką, że wstałem na nogi, tylko po to, żeby sprawdzić pocztę i wracam prędko na pryczę to zrozumieją? Czy też trafię do kolejki po medal?
Możesz zakończyć jak tylko Twoja postać ochłonie od walki, bo pozwala Ci na to kod. Inna sprawa, że ostatnimi czasy większość graczy dąży do wypracowania jakiejś etykiety, czy tam 'kodeksu' i coś takiego o czym piszesz zostałoby przez wiekszość potraktowane jak jego złamanie. Tak jak w przypadku kolegi Hondura.
Ogre!
Hondur
Posty: 15
Rejestracja: 06 wrz 2012 14:05

Re: Komentarze do logów

Post autor: Hondur »

Do arki sie zalogowalem tylko po to by sprawdzic czy trener moj jest.Nie znalazlem.Wylogowalem sie. Wy weszliscie w trakcie.Szczerze mowiac nawet was nie zauwazylem do czasu sprawdzenia loga.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Bam »

Miuosh pisze:
Bam pisze: Czy jak powiem przed ucieczką, że wstałem na nogi, tylko po to, żeby sprawdzić pocztę i wracam prędko na pryczę to zrozumieją? Czy też trafię do kolejki po medal?
Możesz zakończyć jak tylko Twoja postać ochłonie od walki, bo pozwala Ci na to kod. Inna sprawa, że ostatnimi czasy większość graczy dąży do wypracowania jakiejś etykiety, czy tam 'kodeksu' i coś takiego o czym piszesz zostałoby przez wiekszość potraktowane jak jego złamanie. Tak jak w przypadku kolegi Hondura.
Ropuk pisze:

Kod: Zaznacz cały

Od   : Xxx
Temat: Pretensje
Data : Wt, 22 X 2013, 22:11:14

Walki mindzy nami nje bylo
Pretensje bezzasadne
Powyższy list niech będzie komentarzem do przyczyn tego niefajnego atakowania "on sight" omawianego w obszernym topicu o PK (nie chodzi mi o tę konkretną osobę, ale o taką mentalność sporej części graczy).
Jeśli ktoś rzeczywiście lognął się na chwilkę tak jak pisałem wcześniej, żeby np. sprawdzić pocztę, zanim wyjdzie na piwo/wódkę do kolegów to nie może tak być, że czyjeś parcie na fraga ma go trzymać w tej grze przez najbliższe pół godziny tylko po to, żeby jego postać nie była później szykanowana na forum publicznym.


/e:

A co do loga Goldfingera to bym skasował tego ogra razem z jego kontem i pozostałymi postaciami na nim, za takie teksty.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 224
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ethel »

Bam: a mnie sie zdawalo, ze tu chodzi o to, ze averheim jest prawie pod gildia, tak ze to zadne 'pol godziny przy grze'. Smutne jest tylko to, ze kiedys cos takiego sie pietnowalo, a teraz, zdaje sie, pietnuje sie tych, ktorym sie zakanczanie nie podoba.

ah, i jeszcze: Skoro to multiplayer, to moze szanujmy sie troche - jako graczy, bo coraz bardziej niesmaczne te logi tutaj. Jesli dla kogos interakcje z innymi graczami sa problemem, to polecam pasjansa (a jesli ktos sie upiera przy arkadii, niektorzy ex-zakonnicy moga przeprowadzic szkolenie z serii 'arkadia jako singleplayer', pozdrawiam Cie Grzesiu!)
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Komentarze do logów

Post autor: Miuosh »

Bam pisze: Jeśli ktoś rzeczywiście lognął się na chwilkę tak jak pisałem wcześniej, żeby np. sprawdzić pocztę, zanim wyjdzie na piwo/wódkę do kolegów to nie może tak być, że czyjeś parcie na fraga ma go trzymać w tej grze przez najbliższe pół godziny tylko po to, żeby jego postać nie była później szykanowana na forum publicznym.
Bam, wiadomo, że można. Tak jak napisałem, możesz, bo pozwala Ci na to kod. Zawsze jest jakiś powód: legendarne obieranie ziemniaków, dzieci na kolanach, taksówki, bolące kolano. Ja postrzegam to trochę przez pryzmat dawnej Arkadii, gdzie istniało coś takiego, jak Gildie Zawodowe. Jak ktoś gra w gildii zawodowej, to zachowuje się jak profesjonalista. Sprawdza pocztę w siedzibie gildii, kończy grę w siedzibie gildii, itd. A jak już zdarzy mu się taki kiks - nawet przypadkowy, niechcący, niezamierzony - to nie idzie w zaparte i sapie na innych, tylko pisze coś w stylu: "Nie czuję się winny, ale jestem w stanie bronić swojego honoru do końca, bla bla, co proponujecie?" I przyszedłby w góry, tam zostałby ogpacniety, może ściągnięty do ledwo i by było załatwione. Po męsku, honorowo, jak profesjonaliści ;)
Ogre!
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Bam »

Ethel pisze:Bam: a mnie sie zdawalo, ze tu chodzi o to, ze averheim jest prawie pod gildia, tak ze to zadne 'pol godziny przy grze'.
No jak ktoś wierzy, że dałby go radę fragnąć tej trasie trzydziestu lokacji rzucając się tak dużym teamem za jedną osobą to proponuję maść od Sigarda.
Ethel pisze:Smutne jest tylko to, ze kiedys cos takiego sie pietnowalo, a teraz, zdaje sie, pietnuje sie tych, ktorym sie zakanczanie nie podoba.
Każdego szkoda.

Mnie na przykład smuci, że komuś się wydaje, że ja mam obowiązek grać z nim pół godziny od każdego ataku/spotkania na arkadii, bo jego żądza fraga jest ważniejsza niż moje prywatne życie ;)
Endless learning the basics...
Obrazek
Hondur
Posty: 15
Rejestracja: 06 wrz 2012 14:05

Re: Komentarze do logów

Post autor: Hondur »

Miuosh pisze:
Bam pisze: Jeśli ktoś rzeczywiście lognął się na chwilkę tak jak pisałem wcześniej, żeby np. sprawdzić pocztę, zanim wyjdzie na piwo/wódkę do kolegów to nie może tak być, że czyjeś parcie na fraga ma go trzymać w tej grze przez najbliższe pół godziny tylko po to, żeby jego postać nie była później szykanowana na forum publicznym.
Bam, wiadomo, że można. Tak jak napisałem, możesz, bo pozwala Ci na to kod. Zawsze jest jakiś powód: legendarne obieranie ziemniaków, dzieci na kolanach, taksówki, bolące kolano. Ja postrzegam to trochę przez pryzmat dawnej Arkadii, gdzie istniało coś takiego, jak Gildie Zawodowe. Jak ktoś gra w gildii zawodowej, to zachowuje się jak profesjonalista. Sprawdza pocztę w siedzibie gildii, kończy grę w siedzibie gildii, itd. A jak już zdarzy mu się taki kiks - nawet przypadkowy, niechcący, niezamierzony - to nie idzie w zaparte i sapie na innych, tylko pisze coś w stylu: "Nie czuję się winny, ale jestem w stanie bronić swojego honoru do końca, bla bla, co proponujecie?" I przyszedłby w góry, tam zostałby ogpacniety, może ściągnięty do ledwo i by było załatwione. Po męsku, honorowo, jak profesjonaliści ;)


Troche od ciebie Ulavem zalatuje . Nie rodzina aby?
Awatar użytkownika
Ulf
Posty: 65
Rejestracja: 29 mar 2013 11:11

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ulf »

Obrazek
Nrdan Neucharon z Twierdzy Mons Arx
Zablokowany