Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ulik »

Przecież na osoby, które bezczelnie korzystaja z wiedzy zdobytą inna postacią, ze znajomośći etc. 1 konto 1 postać nie zadziała, ani żadne limity przelogowan. Skoro maja w głębokim poważaniu zasady to po prostu będą zakładać sobie kolejne konta.

To problem charakteru graczy, a nie techniczny, na wszystkich obostrzeniach wymierzonych przeciwko nim stracą tylko Ci którzy w grze trzymaja się zasad.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Bam »

Eve pisze:
To jest tylko gra;) w rl już wprowadzili 1 konto 1 postać..
No, to sobie wyobraź jaka jazda by była jakby taki Tusk miał secondy w PiSie, RP i pozostałych partiach ;)
Zurwen pisze: Wystarczy nie siedzieć po IRCu i nie rozpowiadać na prawo i lewo że XXX to second YYY (co zresztą jest zabronione), żeby wykorzystywać kontakty uzyskane albo inną postacią albo pozaarkowo, na potrzeby drugiej postaci.
Gdyby nie było secondów to nikt by o nich nie rozpowiadał i tak dalej. ;)


Im mniej aktywnych postaci ma jeden gracz, tym arkadia jest dla niego bardziej zagadkowa. Jedna postać ma ciężej żeby zwiedzić resztę części świata, żeby wybrać się na wyprawę z jakąś gildią, która jest jej obca, żeby poznać jak dobrze odgrywaną postacią jest jedna z tych elitarnych, o których pisaliście w innym temacie.

Dla mnie posiadanie AKTYWNYCH secondów spłyca (nawet słabe już) 'odgrywanie' firsta.
Endless learning the basics...
Obrazek
Moira
Posty: 84
Rejestracja: 29 wrz 2012 19:37

Re: Komentarze do logów

Post autor: Moira »

Bam pisze: Gdyby nie było secondów to nikt by o nich nie rozpowiadał i tak dalej. ;)
Gdyby nie bylo muda nikt nie lamal by zasad! Kiedy zamykamy? :twisted:

Jedna postac niczego nie zmieni. Jak ktos bedzie chcial to ta jedna postacia tez nie bedzie erpegowac a jedynie sie umawiac na ircu na expa :P

Spowoduje to natomiast problem odwrotny. Ci ktorzy maja problem z rozdzieleniem postaci A od postaci B i do tego jeszcze od gracza ktory je obie prowadzi beda mieli dodatkowy powod do myslenia "postac = gracz".

A ja znam osoby erpegujace wiecej jak jedna postacia i to tak ze wiekszosc nawet nie ma pojecia ze to jest jeden gracz. Skoro maja dosc czasu i im sie chce na prawde nie widze powodu zeby im taka mozliwosc zabierac.
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Komentarze do logów

Post autor: Merkava »

Buluar pisze:Zurwen to kiedy kasujecie np.: Cech?
Cech jako jedna z nielicznych, jeśli nie jedyna, gildia nie posiada aktywnego* gildiowego kanału ircowego, a nikt z władz Cechu nie korzysta w ogóle z IRCa częściej niż raz na parę tygodni/miesięcy. I nie wykluczam że jest to jeden z powodów dla których ma ciągłe wojny - bo nie ma kto napisać "ej, szefieinnejgildii, weź daj na wstrzymanie bo mi tu ludzie logować przestaną, dogadamy się jakoś przy piwie"**.

Jeśli ktokolwiek z członków Cechu podejmuje pozaarkowe próby komunikacji w sprawach innych niż dozwolone przez ?zasady, proszę o 1. zignorowanie go, 2. zgłoszenie sprawy do Czarodziejów, 3. nie ocenianie całego stowarzyszenia przez pryzmat jednostek.

* Przez aktywny rozumiem - siedzi na nim regularnie więcej niż 3 członków stowarzyszenia, członkowie stowarzyszenia stanowią większość obecnych i zagląda tam ktokolwiek z władz stowarzyszenia.
** Moja wypowiedź nie jest jednoznaczna z oskarżeniem którejkolwiek innej gildii o załatwianie spraw w ten sposób.
Cird
Posty: 19
Rejestracja: 30 wrz 2012 19:16

Re: Komentarze do logów

Post autor: Cird »

Polowa spolecznosci arkadyjskiej zastanawiala sie nad fenomenem cechu, ktory dostaje od kazdego co chwile solidne wpierdole, prawda okazala sie zaskakujaca, brzydzicie sie lamaniem zasad i nie korzystacie z irca. Takie proste!


swoja droga, zabladzilem w internetach w okolicach wrzesnia trafiajac na kanal cechu i na ircu dojrzalem z 10 uzytkownikow :)
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do logów

Post autor: Coronius »

Merkava:
1) moze Cie nie zapraszaja na kanal?
2) znaczy mam Cie zglosic do wizow? :D
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ulav »

Cech mial kanał. Wakahiko mnie kiedyś zapraszał. Teraz nie wiem czy ma. Odkad jestem szefem komanda i skasowałem kanał #scoia'tael, nie mam zadnej stycznosci z ircem.(jakies 8 lat)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ilane »

Dlatego ta twoja żałosna gildia ma tyle wojen.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Komentarze do logów

Post autor: Grothan »

Uzywajac nomenklatury ilane wszyscy jestescie porabani ;)
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do logów

Post autor: Torgen »

ZT rowniez nie ma zadnego aktywnego i nieaktywnego kanalu irc.
Zablokowany