Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gość »

A może gracz erpeguje Veirem psychopatę? W tym wypadku całkiem sensowne. Legalt tylko powinien zamazać imię gnoma, bo to faktycznie nagonka na forum, zamiast poinformować dowódców KG, że mają niepoczytalnego żołnierza i strach mu dawać ostrą broń do ręki.

Groteskowe są za to niektóre komentarze. Porównanie Blaviken do Wyspy Ślubów LOL
Awatar użytkownika
Fik
Posty: 12
Rejestracja: 01 paź 2012 00:32

Re: Komentarze do logów

Post autor: Fik »

Legalt pisze:
Sprawa już jest wyjaśniona.
O jaaaaaaaa... to jednak się da. Może zdradzisz sekret załatwiania? /msg czy groziłeś im wojną? :mrgreen:

Patrz jak to tandetni kupcy i żenujący najemnicy potrafią się jednak dopasować do arki, a niektórym literkowa duma, chwała i sława zrobiła z głową małe kuku. Jestem w szoku!
Homer, Szikaka, Mruk, Fik, Fux, Pix i setki innych sekondow - nie tylko na 3 litery!
Gość

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gość »

ZBROJNA mowi slodko do ciebie: Z czym problem?
Uwielbiam! :D
Awatar użytkownika
Havelock
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2012 22:14
Lokalizacja: Włocławek

Re: Komentarze do logów

Post autor: Havelock »

Log Legalta:

Poważnie, Legalt. Graj na Arce. Są setki wymyślnych sposobów żeby sobie odbić wywalenie z Cechu za <dowolny powód za który Cie wywalili, nie moja sprawa>. Możesz próbować dorwać Ayenne jak idluje, zaplacić komuś za fraga, zrobić etat i ganiać sam. Zbyt brutalne? Postaraj sie do Perio o wywiad "Zostałem wyrzucony z CKN, AYENNE JEST ZŁA". Nagłówek jak z "Faktu", ale ja bym chętnie poczytał. Zawsze coś nowego.

Robienie wrzawy i krzyku na forum jest takie sobie. Ludzie do tego różnie podchodzą. A jak sądzisz, ze wywalono Cie za nic i że do CKNu się bierze za kolesiostwo, znajomości ze zlotów czy inne, to pisz do MG. Chociaż to zawsze ostateczność i trzeba mieć przynajmniej jakiś dowód czy coś, ale co ja tam wiem.
"Ludzie, którzy nie pot­rze­bują in­nych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie pot­rze­bują in­nych ludzi. "

"Wewnątrz każdego starego człowieka tkwi młody człowiek i dziwi się, co się stało. "
Awatar użytkownika
Legalt
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2012 09:20
Lokalizacja: Dol Blathanna

Re: Komentarze do logów

Post autor: Legalt »

Havelock pisze:Log Legalta:

Poważnie, Legalt. Graj na Arce. Są setki wymyślnych sposobów żeby sobie odbić wywalenie z Cechu za <dowolny powód za który Cie wywalili, nie moja sprawa>. Możesz próbować dorwać Ayenne jak idluje, zaplacić komuś za fraga, zrobić etat i ganiać sam. Zbyt brutalne? Postaraj sie do Perio o wywiad "Zostałem wyrzucony z CKN, AYENNE JEST ZŁA". Nagłówek jak z "Faktu", ale ja bym chętnie poczytał. Zawsze coś nowego.

Robienie wrzawy i krzyku na forum jest takie sobie. Ludzie do tego różnie podchodzą. A jak sądzisz, ze wywalono Cie za nic i że do CKNu się bierze za kolesiostwo, znajomości ze zlotów czy inne, to pisz do MG. Chociaż to zawsze ostateczność i trzeba mieć przynajmniej jakiś dowód czy coś, ale co ja tam wiem.
Nie przyszedłem do cechu po to, żeby kogoś zabijać, ganiać czy płacić za mordowanie. Na forum napisałem bo dzieje się znów w CKN to samo co było za Vayaneli, jak widać wyraźnie po moim logu.
Mam nadzieję, że coś zostanie z tym zrobione, bez względu na to czy ja tam wrócę kiedyś czy nie. Mistrz powinien być sprawiedliwy, trzymać się wytycznych w postaci zasad gildii (nie złamałem żadnej, a zostałem wywalony z powodu kaprysu).
Żenad popełnianych przez Ayenne było dużo więcej, ale wkleiłem ostatnia jaka widziałem, oszczędzając ludziom czytania jak to zawodowy kupiec radna Ayenne nie obsługuje klientów, żeby sobie nie pobrudzić raczek rybami czy "złomem" z wozu, większość czasu spędzając na siedzeniu na kanapie za drzwiami cechu.
Quint
Posty: 45
Rejestracja: 19 lut 2009 04:55

Re: Komentarze do logów

Post autor: Quint »

Trochę szacunku, młodzieńcze! Siedzenie na kanapie za drzwiami to uświęcona tradycja cechowa. Trzeba równać do wielkich poprzedników (poprzedniczek, actually) :)
Annaylea
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2012 01:28

Re: Komentarze do logów

Post autor: Annaylea »

Ale to co widzę, ani troszkę mi się nie podoba..więcej..wstyd mi..zwyczajnie wstyd.
A co widzisz? Jednego loga?

Ogarnijcie sie ludzie, zacznijcie grac na arce i tam zalatwiac swoje sprawy.

Acha, i nie, nie kolesiostwo z IRCa :) Ci co nie siedza na IRCu, Legalt, maja rowne szanse, uwierz.
Awatar użytkownika
Legalt
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2012 09:20
Lokalizacja: Dol Blathanna

Re: Komentarze do logów

Post autor: Legalt »

Annaylea pisze:
Ale to co widzę, ani troszkę mi się nie podoba..więcej..wstyd mi..zwyczajnie wstyd.
A co widzisz? Jednego loga?

Ogarnijcie sie ludzie, zacznijcie grac na arce i tam zalatwiac swoje sprawy.

Acha, i nie, nie kolesiostwo z IRCa :) Ci co nie siedza na IRCu, Legalt, maja rowne szanse, uwierz.
Annaylea, absolutnie nic do Ciebie nie mam. Nie jest też moja sprawą, że Twoja gra ogranicza się do stania całe dnie w cechu i słodzenia swojej kumpeli jaka jest zajebista. Ale nie zarzucaj mi, że nie gram na arce, bo doskonale wiesz że grałem, rpgowałem, robiłem co subiekt powinien. Jedyny zarzut jaki możecie do mnie mieć, to taki, że miałem własne zdanie na temat praw i organizacji w CKN. Przy czym mówiłem je pytany o nie, a podporządkowałem się narzucanym przez was zasadom, mimo posiadania innego zdania.

Co zaś do załatwiania swoich spraw na forum.... Nie wiem co miał bym tu sobie załatwić...
Annaylea
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2012 01:28

Re: Komentarze do logów

Post autor: Annaylea »

Annaylea, absolutnie nic do Ciebie nie mam. Nie jest też moja sprawą, że Twoja gra ogranicza się do stania całe dnie w cechu i słodzenia swojej kumpeli jaka jest zajebista.
Szlag by to cholera jasna wydalo sie i caly misterny plan poplynal. Rozpracowales mnie. Poddaje sie, ide poslodzic kumpeli bo zajebista.

:|

Edit: Pora skonczyc temat, w koncu zaczna sie prywatne pojazdy, wklejanie kolejnych logow, ucierpia znow elitarki i temat zostanie zamkniety, z mojej strony EOT, Wam tez radze, Legalt - jesli masz jeszcze jakis szczery zal, popisz listy na Arce i powyjasniaj.
Awatar użytkownika
Legalt
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2012 09:20
Lokalizacja: Dol Blathanna

Re: Komentarze do logów

Post autor: Legalt »

Annaylea pisze: Edit: Pora skonczyc temat, w koncu zaczna sie prywatne pojazdy, wklejanie kolejnych logow, ucierpia znow elitarki i temat zostanie zamkniety, z mojej strony EOT, Wam tez radze, Legalt - jesli masz jeszcze jakis szczery zal, popisz listy na Arce i powyjasniaj.
Pora skończyć bo jest dla was niewygodny ? - czysta hipokryzja, jaką mogę obserwować od pierwszych minut w CKN.
Listy na arce ? Jak to ujęła Ayenne czas na to się skończył.
Poza tym co mam wyjaśniać, skoro dziś już mi dwa listy napisała, nadal nie podając powodów. Ile razy mam przeczytać lakoniczne nic nie znaczące:
nie masz smykałki do interesów, nie nadajesz się na kupca itp.
Nic mi innego nie napisze, bo nie ma żadnych powodów, ani argumentów, tylko puste wykręty.
Annaylea pisze:ucierpia znow elitarki
Dobre, właśnie widać w logach jacy z was elitarni gracze :D

Sprawa jest prosta i oczywista, widzę to ja i wszyscy którzy komentują z tego co widzę (z wyjątkiem oczywiście waszej kilkuosobowej kliki).
Dla mnie EOT
Zablokowany