Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Rafgart »

Nie chce cie rozczarowac, ale ty nie odgrywasz mrocznego elfa. Wziales sobie postacia pochodzenie i teraz rzucasz na prawo i lewo emotami. Odgrywanie postaci to cos wiecej.
I tak, postaci nowych graczy są chronione przez zasady.
Belial
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2012 20:17

Re: Komentarze do logów

Post autor: Belial »

Rafgart pisze:Nie chce cie rozczarowac, ale ty nie odgrywasz mrocznego elfa. Wziales sobie postacia pochodzenie i teraz rzucasz na prawo i lewo emotami. Odgrywanie postaci to cos wiecej.
I tak, postaci nowych graczy są chronione przez zasady.

Dobrze. Nie odgrywam postaci mrocznego elfa.
Drugiej części Twojej notatki nie rozumiem. Gdzie wyraziłem wątpliwość, co do ochrony młodych postaci?
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Komentarze do logów

Post autor: Loptak »

Postać na niejedno rabująca zółtków w imię Khaine'a.
Pełna finezja i mistrzostwo erpegie;)

Rozumiem zabijanie graczy w wojnach gildiowych, ale takie coś?
Co Ci to dało Belial? 5 złota?
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze do logów

Post autor: Morholt »

I w ogole- Belial, srsly? Jakim cudem nie skasowaliscie go za imie?
Belial
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2012 20:17

Re: Komentarze do logów

Post autor: Belial »

Loptak pisze:Postać na niejedno rabująca zółtków w imię Khaine'a.
Pełna finezja i mistrzostwo erpegie;)

Rozumiem zabijanie graczy w wojnach gildiowych, ale takie coś?
Co Ci to dało Belial? 5 złota?
Coś koło 100 ziko, bo widziałem, że delikwent łowił dłuższy czas.
Nie upieram się, że wszystko było ok z mojej strony i 100% erpegie. Może faktycznie skrewiłem. W pierwszym poście wyjaśniłem tylko dlaczego ubiłem żółtodzioba - ok zaszczytu mi to nie przynosi. Jakby na forum poszedł PEŁEN log z wypikaną moją postacią, to zaręczam, że grzecznie bym przeprosił na pw i zaoferował zadośćuczynienie. A że koleżanka wystawiła pociętego loga i zawołała "zlinczować idiotę, chama (lub dowolny inny epitet) elfa!" to mówię "trudno".

re: Morholt

Też się zdziwiłem.
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Komentarze do logów

Post autor: Merkava »

Po pierwsze, Belial, rly? Ja chociaż poświęciłem godzinę na wygooglanie mniej znanego demona z ładnie brzmiącym imieniem. ;)

Po drugie, poza imieniem to moim zdaniem masz racje a oni nie. Przynajmniej po zobaczeniu loga jednej strony i wysłuchaniu odpowiedzi drugiej dochodzę do takiego wniosku.

Po trzecie, czy odgrywasz druchi czy tylko masz postać z wyznaniem nie mi oceniać. Zapewne Rafgart przejrzał logi związane z Twoją postacią, poobserwował Cię w grze i ocenił sprawiedliwie na podstawie całokształtu, a nie jednorazowej, wyrwanej z kontekstu sytuacji.

Po piąte, Loptak, już to że oceniasz to pod względem ile złota to mu dało świetnie świadczy o Twojej grze. Pewnie, niech druchii łowi ryby albo nosi paczki, może troche gryzie się to z postacią, ale dużo więcej złota da w krótszym czasie!
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Komentarze do logów

Post autor: Auglenn »

Merkava pisze:Po pierwsze, Belial, rly? Ja chociaż poświęciłem godzinę na wygooglanie mniej znanego demona z ładnie brzmiącym imieniem. ;)
Merkava to izraelski czołg :P

Nie mogłam się powtrzymać :D
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Komentarze do logów

Post autor: Merkava »

Auglenn pisze:
Merkava pisze:Po pierwsze, Belial, rly? Ja chociaż poświęciłem godzinę na wygooglanie mniej znanego demona z ładnie brzmiącym imieniem. ;)
Merkava to izraelski czołg :P

Nie mogłam się powtrzymać :D
Też. :P A myślisz że od czego żydki nazywają swoje machiny wojenne?
Belial
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2012 20:17

Re: Komentarze do logów

Post autor: Belial »

Belial brzmi dźwięcznie;) nie wiem jakie logi jeszcze przeglądał Rafgart, bo postać ma może 2 dni z czego 90% czasu spędziła na właśnie łowieniu ryb (!!) oraz tłuczeniu snotlingów (oba zajęcia typowe dla druchii), a kontakt miała przelotny tylko z jednym LE.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do logów

Post autor: Buluar »

Tak czy siak slaby poczatek jak na jakiegos sekonda. Nasrales sobie w papiery po 2 dniach postaci - niezly wynik. W takim tepie nie doczekasz 5 dni.
Zaloz sobie lepiej nowego, leszego szyszka i kariere mrocznego elfa rozpocznij w bardziej subtelny sposob.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Zablokowany