Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Perrar
Posty: 30
Rejestracja: 22 cze 2012 10:48

Re: Komentarze do logów

Post autor: Perrar »

Dla mnie uzywanie wulgaryzmow w takiej gildii jest jak najbardziej naturalnym zjawiskiem, ktore podkresla tylko ich (anty)wartosc. Poza tym, trzeba liczyc sie z faktem, ze niektore miejsca na Arkadii nie sa do konca bezpiecznymi, i trzeba spodziewac sie agresji pomimo okrzykow 'hola hola, jestem neutralny, nic mi nie mozecie zrobic!' :)
Up onto the overturned keel Clamber,
with a heart of steel
Cold is the ocean's spray
And your death is on its way
With maidens you have had your way
Each must die some day!"
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentarze do logów

Post autor: Mahaila »

fakt z kilkoma kurwami itepe moze przesadzilam, ale nie rozumiem w koncu o co tu placz. O to zesmy atakiem pogonili bo, mimo dobitnych prosb nie reagowales i zaslaniales sie pisaniem do swojego szefa, czy wulgaryzmy, czy co?
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Komentarze do logów

Post autor: Umbar »

Jestem neutralny, tak, ale nie zasłaniam się tym tylko to podkreślam, nie widzę miejsca w którym bym się tym zasłaniał w grze. Po drugie, powtórzę, godząc się na takie zachowania sami obniżamy i tak już dość niski poziom kultury graczy. I to mnie smuci właśnie, tym bardziej że jak już wspomniałem, spotyka się to z ogólną akceptacją.
Awatar użytkownika
Hari
Posty: 16
Rejestracja: 04 kwie 2012 00:21

Re: Komentarze do logów

Post autor: Hari »

Umbar,
Mahaile leje cala Arkadia, a ona nie narzeka, a wrecz to kocha.
Wstawiając tego loga, ryzykujesz opinie, ze możesz nie mieć jajek :P Tymbardziej ze nic Ci sie nie stalo! :mrgreen:
"Man cannot discover new oceans unless he has courage to lose sight of the shore."
Andre Gide
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Komentarze do logów

Post autor: Umbar »

Cóż, zaryzykuję.
Kira
Posty: 32
Rejestracja: 28 maja 2011 23:31

Re: Komentarze do logów

Post autor: Kira »

Umbar:

5. Zabronione jest uporczywe nękanie innych graczy. Określenie co jest nękaniem nie jest całkiem oczywiste, więc należy tu użyć zdrowego rozsądku i dobrego smaku - na pewno jest nim wykraczające poza roleplaying obrażanie lub rozpowszechnianie fałszywych pogłosek o innych graczach. Bezwzględnie tępione będzie przenoszenie konfliktów miedzy _postaciami_ do świata rzeczywistego, przez rozpowszechnianie fałszywych lub kompromitujących informacji o ich właścicielach. Używanie wulgarnego języka w obecności osób, które go nie akceptują, lub w publicznych notkach nie będzie tolerowane.

Jesli uwazasz, ze przesadzila, wiesz co zrobic. I po problemie.
Awatar użytkownika
Hari
Posty: 16
Rejestracja: 04 kwie 2012 00:21

Re: Komentarze do logów

Post autor: Hari »

Przecież dostał komplement ze jest uczony.. :mrgreen:
"Man cannot discover new oceans unless he has courage to lose sight of the shore."
Andre Gide
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Komentarze do logów

Post autor: Rennz »

Hari:
To nie był komplement, bo on jest oświecony pewnie |-:
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ilane »

Nie rozumiem pretensji do korsarki :) Mylisz też, Umbarze, poziom postaci z poziomem gracza.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do logów

Post autor: Haern »

I mylisz też, Umbarze, neutralność ze stosowaniem się do zasad - Korsarze rządzą Skellige (a przynajmniej tak im się wydaje!;> ), mogą sobie ustalić dowolne reguły tam panujące - jeśli są w stanie je wyegzekwować. Tak samo robią ogry z Bretonią i jakoś nikt nie płacze. To, że SGW jest neutralne, nie oznacza, że czeka je sielanka w całym brutalnym świecie, w którym rządzi prawo silniejszego. Moim zdaniem nic do zarzucenia korsarzom, zwłaszcza, że byli wyjątkowo wyrozumiali ;)
Jeśli zaś chodzi o język, to bez przesady - ile padło wulgaryzmów, z pięć? I nie jako główna treść, jak coponiektórzy potrafią, tylko jako ozdobniki czy podkreślacze. W takiej sytuacji można zawsze szepnąć (bo tę informację chcesz przekazać graczowi, nie postaci - to gracz musi się stosować do regulaminu Arkadii, postać ma wywalone na to czy chcesz słuchać jak przeklina ;) ), że nie życzysz sobie czytać wulgaryzmów - jestem prawie pewny, że bez problemu by zadziałało. A jak nie, to loga i do mg ;)
Zablokowany