Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do logów

Post autor: Haern »

Logi są fajne. Dawno nie było nic ciekawego, aż chyba gdzieś pogrzebię. Chociaż jak ktoś napisał wyżej, czasem nie bardzo można takie rzeczy ujawniać (np. rozmowy pokojowe, czy sojusznicze nawet)...

Radagast: A czyją ręką miał być ten dekret napisany? :shock: W ogóle nie rozumiem czepiania się o tę akcję. Log jest dla funu (przyznaj się Aida, musiałaś się wyżyć twórczo), oraz zapewne żeby jakoś erpegowo wyjaśnić danie pokoju gildii KM, nie wnikając w szczegóły czemu inaczej się nie dało... Cokolwiek!
Standardowo łatwo krytykować. Ale wracając. Fajnie by było ożywić ten topic, ciekawe, czy to w ogóle jeszcze możliwe na dzisiejszej Arkadii ;)

edit: No i głupio wrzucać będąc głównym bohaterem, auto-lans... :P
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do logów

Post autor: Werbat »

tl;dr

Weźcie w ogóle wycinajcie z logów swoje wpisywane komendy (zwłaszcza '), mega ciężko się to czyta się.

/me malkontenci.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Aida
Posty: 105
Rejestracja: 12 lut 2009 21:37
Lokalizacja: Krk

Re: Komentarze do logów

Post autor: Aida »

Zostalam pochwalona!

<3
Come over to the Dark Side!
We have candy..
Awatar użytkownika
Vooks
Posty: 91
Rejestracja: 07 maja 2011 11:44
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Komentarze do logów

Post autor: Vooks »

Aida pisze:Trzeba byc naprawde idiota
Tak na przyszłość - tego typu komentarze świadczą tylko i wyłącznie o poziomie intelektualnym autora - tak naprawdę nic o człowieku, którego chciałaś obrazić, nie wiesz - ale nam już na wstępie dużo o sobie wytłumaczyłaś.
Aida pisze:mamy spojny rpg. W dodatku grupowy a nie jako teatr jednego widza.
'Teatr jednego widza' ?!?!? :D

Niestety jesteście teatrem jednego aktora. Pipek jest gwiazdą, reszta to ogony, używasz sformułowań "Scoia to nie jest chlopiec do bicia, tylko partyzantka. Wycinamy wszystko, co tylko powinno sie wyciac, jestesmy na wszystkich listach" , których jakimś dziwnym trafem Pipek użył trochę wcześniej na ircu, żeby wytłumaczyć pk. 'rpg. W dodatku grupowy' - nie, po prostu brak wam samodzielnego myślenia.

Natomiast 'teatr jednego widza' jest wtedy, gdy ja Ci robię aferę/'scenę', że bijesz gpków, wtedy niejako 'wystawiam' Ci taki teatr. Jest oczywiście też, gdy na widowni siedzi jeden widz. ;)
ze Scoia to nie jest chlopiec do bicia, tylko partyzantka. Wycinamy wszystko, co tylko powinno sie wyciac, jestesmy na wszystkich listach
Wiem, że to nie Twoje słowa, więc tego nie musisz brać do siebie.
Wyciąć wszystko to może, przykładowo, armia miasta A napadająca na miasto B. Partyzantka to oddział dywersyjny, eliminujący strategiczne cele na terenach wroga - nie wycina wszystkiego, bo nie od tego jest i nie ma nawet fizycznie takich możliwości - to tak jakby powstańcy Warszawy mieli napaść na całą Rzeszę. Pewnie, mówi się "zabijemy ich wszystkich" jednak nie jest to stosowane w praktyce. Oczywiście fajnie, rpgowo, byłoby polować tylko na te grube ryby, ale niestety płotka się liczy tak samo na bilansie.

I żeby było jasne - nic nie mam do Waszej gry. Możecie robić co chcecie -nieśmiertelni nie reagują, więc widocznie wszystko mieści się w klimacie gry. Tylko błagam, nie piszcie takich głupot, jak Twój cały post. Początkowo myślałem, że przedstawiacie terminy/słowa/wydarzenia/fakty w innym świetle by po prostu oszukać innych - ale wy chyba oszukujecie samych siebie, żeby mieć powód do tego pk.



A sam log bardzo fajny i klimatyczny, niestety również uważam, że propagandowy, więc brawo, pojechałaś po mnie z tą inteligencją.
pozdrawiam
MAKE FOOD NOT WAR!
[*] BRAMA W MAHAKAMIE [*] - R.I.P. - Nie Zapomnimy!
Awatar użytkownika
Melvin
Posty: 27
Rejestracja: 23 paź 2011 15:25
Lokalizacja: Pojzn

Re: Komentarze do logów

Post autor: Melvin »

Apel do starszych graczy:
Wklepujcie stare logi. To swietna szkola erpega dla mlodych. Sam korzystam. Od pewnego czasu jakos nic sie nie pojawia.
Moje życiowe motto to jakiś znany cytat...
Awatar użytkownika
Aida
Posty: 105
Rejestracja: 12 lut 2009 21:37
Lokalizacja: Krk

Re: Komentarze do logów

Post autor: Aida »

Vooks - nawet mi sie niezbyt chce odpisywac na poszczegolne "zarzuty", jednak skoro wyklepales tak obszerna notke to moze jednak sie pokusze.

- Kwestia bycia idiota - motyw rozpoznany przez niektore osoby (vide Haern), ktore nieco lepiej, niz np Ty orientuja sie w calej sytuacji (historia calej wojny) bynajmniej nie byl skierowany do Radgasta (ktorego zreszta pozdrowilam), tylko do calej otoczki i hasel o propagandzie.

- Siedzac caly czas w Impie raczej nie wyrobisz sobie zdania o dzialalnosci Komanda, bo po prostu nie masz z nim stycznosci. Ulav bardzo dobrze prowadzi, ale Scoia to druzyna - przede wszystkim. Chocby przez wzglad na charakter speca. Zas to, co ty nazywasz brakiem samodzielnego myslenia, ja nazwe spojna wizja prowadzenia gildii - uznam to za komplement, bo taki wlasnie byl cel ujednolicenia pewnych kwestii, takze rpgowych.

- I, byc moze cie rozczaruje, ale tekst o chlopcu do bicia jest akurat moj. A pojawil sie z prostego powodu, jakim byl wczesniejszy wjazd KM do Daev na blanki i atak - po ktoryms z kolei pokoju. Ciezko mi wyobrazic sobie jakakolwiek gildie "zawodowa", ktora daje sie prac po pysku "bo tak" i nie odpowiada. Kazdy taki przypadek byl naprawde poteznie pietnowany m.in. na forum, ze tylko przypomne kwestie kontrybucji, ktora placilo KG, kiedy bylo naprawde slabe. Coz, na arce prawo dzungli jest dosc mocno promowane, z wielu wzgledow. ;)

- Niezrozumiala kwestia teatru jednego widza - Scoia nie "wystepuje" tylko dla jednej osoby/grupy osob (KM). Ten log byl skierowany do spolecznosci arkadyjskiej, dlatego zostal opublikowany.

Cyt: "Wiem, ze to nie Twoje slowa[...]" - cieszy mnie Twoja wszechwiedza, ale tym razem niestety(?) nie masz racji. To sa akurat jak najbardziej moje slowa. Jak i beda to slowa Ulava, jak i kazdego czlonka Komanda.

- Co do wycinania zas - ja mowie o tym, jak to w grze wyglada. I tych tez realiow sie trzymam, dodatkowo starajac sie (znow jako calosc Scoia) zachowac przynajmniej podstawy rpga - na przyklad fakt, ze leja nas we wszystkich miastach Temerii i Redanii. Chyba, ze oczekujesz, ze Komando naprawde bedzie banda obdartusow z lasu, ktorzy okradaja wiesniakow z jedzenia, wyskakuja na trakt i rabuja kupcow, a poza tym to Wielcy Tego Swiata (czyli u nas eee... np Armia Lyrii?) rozdaja karty.

Na sam koniec zas, wracajac do kwestii propagandy - litosci, zaiste. Przeciez powstal w konkretnym celu, zostal wymyslony i przeprowadzony wedlug konkretnego scenariusza(sic!), ktory mial nam dac ladny, rpgowy powod do tego, zeby nie bic juz wiecej Krasnoludkow.
Kochamy Krasnoludki, caly Mahakam (z OHMem! <3 ) i wszystkie Starsze Rasy.

Ludzie do morza.

p.s. Pipku, jestes GWJAZDOM! :]
Come over to the Dark Side!
We have candy..
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Komentarze do logów

Post autor: Sivlaryan »

Vooks pisze:ale wy chyba oszukujecie samych siebie, żeby mieć powód do tego pk.
Może przyczepię się tylko do tego fragmentu, ale tak naprawdę, Vooks, Ty najprawdopodobniej w ogóle nie przeczytałeś loga, jeśli uważasz, że był on pretekstem do dalszego PK.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ulav »

Zgadzam sie z Vooksem we wszystkim! Hmm, w sumie to tylko w tym ze jestem gwiazda!
Awatar użytkownika
Shulz
Posty: 96
Rejestracja: 09 lis 2011 16:05
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Komentarze do logów

Post autor: Shulz »

Odnosnie idiotow ( to sie tyczy powiesciowych, filmowych i forumowych) to w pierwszej chwili rowniez wpadlem na ten blyskotliwy pomysl ze to jakas antyakcja. Jednakze - co za roznica?

Wszyscy wiemy ze gwiazda ze scoia'tael wrzuca fajne logi.

Chcemy wiecej logow! LOGOW! A nie glupich (czyli malo fajnych bo nie odnoszacych sie do glownego motywu) dyskusji bo pomysl WRZUCANIA LOGOW GILDIOWYCH jako ze szlachetny to niech preznie i bujnie rozwija.

A Aida, ze nie glupia to sam nie wiem czemu nakreca absurdalne rozmowy o jakiejs propagandzie zamiast ze stoicyzmem i opanowaniem (godnym brytyjskiej agentki jej krolewskiej mosci) obstawac przy rdzennym i godnym motywie wrzucania logow przez gildie rozne. (ja przepraszam ale ostatnie slowo jest zaakcentowane w sposob jaki robia to panie na dworcach dajmy na to Lodzkim czy innym przyslowiowym - dop. Shulz)

:arrow: Shulz


A! I jeszcze jedno: Logi wszakże, nie musza byc conajmniej tak fajne jak te wiewiorcze. Dajmy na to mnie interesuje poprostu jak cos wyglada w jakiejs gildii, te rytualy etc.

Np. Ciekawia mnie Mutanci Chaosu i jakies ich logi bo mam wrazenie jakby nie iestnieli w ogole a to taka ciekawa i barwna gildia (kiedys bylo wiecej)

edit:

kropka po 'rozne'

edit2:

edit 1 i 2
Awatar użytkownika
Shulz
Posty: 96
Rejestracja: 09 lis 2011 16:05
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Komentarze do logów

Post autor: Shulz »

A w drugim poscie napisze:

Czy nie powinnismy przypadkiem z podobnym zacieciem jak o "propagandzie", dyskutowac o tym co wolno pokazac, czego nie wolno, co kogo interesuje. Co jest sie podoba a co nie, co mozna zmienic, co zasluguje na brawa, a co nie....

Oczywiscie nie potepiam w calosci zwolennikow robieniami zadymy i bronienia teorii propagandy partyzantki ale jakos nie widze tego zapalu z jakim mozna dyskutowac o tych wspanialych niedokrytych perelkach pochwanych i zapomnianych na dyskach lokalnych.


:arrow: S.
Zablokowany