Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze do logów

Post autor: Morholt »

Hunrim pisze:
Carolla pisze:Z tym rpgiem to przesadzasz, fajnie się czytało ale jeśli wspomni się stare dobre czasy evina czy myrthena to to coś tutaj blednie. A swoją drogą Ulav ten rpg pokazuje tutaj bo musi trochę propagandy zasiać ;]

Nie przesadzam, to nie pierwszy taki jego log, jaki czytam, owszem było parę fajnych akcji przed wielu laty, nawet mam kilka perełek na dysku, ale na dziś "żywej" konkurencji za bardzo nie widzę, chociaż chętnie bym poczytał parę dowodów, że się mylę.
Jaki masz opis? :D Musze uzupelnic liste kandydatow pipka, bo widze ze mam braki.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ulav »

Hm... to nie jakis Km? Zreszta! Niewazne kto to, lubie go!
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Komentarze do logów

Post autor: Huggus »

A, ze mną to tylko parówki i śmierdziele... :(
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Awatar użytkownika
Hefren
Posty: 11
Rejestracja: 13 maja 2009 09:29
Lokalizacja: Komorka pod schodami

Re: Komentarze do logów

Post autor: Hefren »

Hunrim pisze:Nie przesadzam
Przesadzasz. W dupies byl, gowno widzial. I nie, nie przekonuja mnie twoje ciagle insynuacje o tym, jakim to nie jestes starym graczem i w ogole. Ani tym bardziej domniemane perelki, ktore masz na dysku. Takich bowiem jak Ty, widzialem juz setki.
Jakkolwiek pozostaje we mnie wiara, ze wkrotce komando dopadnie i Ciebie, a wowczas popiszesz sie rownie dobrym rpgiem, jak w zalaczonym logu. W co niestety smiem watpic.

Ps. I nie. Nie zamierzam wysylac Ci na to zadnych dowodow. Najnormalniej w swiecie mi to pierdoli.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów reinkarnacji. Pozostałych osiem jest bez znaczenia.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do logów

Post autor: Buluar »

Z tego co widze, to chyba Hunrim koniecznie chce zastapic na forum juz nieobecnego z Nami Fonona.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Komentarze do logów

Post autor: Hunrim »

Hefren pisze:
Hunrim pisze:Nie przesadzam
Przesadzasz. W dupies byl, gowno widzial. I nie, nie przekonuja mnie twoje ciagle insynuacje o tym, jakim to nie jestes starym graczem i w ogole. Ani tym bardziej domniemane perelki, ktore masz na dysku. Takich bowiem jak Ty, widzialem juz setki.
Jakkolwiek pozostaje we mnie wiara, ze wkrotce komando dopadnie i Ciebie, a wowczas popiszesz sie rownie dobrym rpgiem, jak w zalaczonym logu. W co niestety smiem watpic.

Ps. I nie. Nie zamierzam wysylac Ci na to zadnych dowodow. Najnormalniej w swiecie mi to pierdoli.
Jakie insynuacje? Co Cię boli? Może parę razy wspomniałem o dawnych czasach, bo po prostu nostalgia i jak człowiek był młody to wszystko było fajne i bardziej kolorowe. Na dzień dzisiejszy to 90 procent rzeczy nie pamiętam, reszta się pozmieniała i tyle, wiem stosunkowo niewiele o dzisiejszej arce i potrafię się zgubić na trakcie z Novigradu do Mahakamu. Zadowolony?

Kandydatem też żadnym nie jestem, bo dopiero się odnajduję w tym dzisiejszym mudzie i jeszcze trochę musi minąć czasu nim będę w stanie się zdecydować jakie chcę miejsce tu zająć i czy w ogóle. O logach komanda piszę obiektywnie na podstawie tego co czytam - a jak ktoś pokaże coś lepszego, to też chętnie pochwalę i będę zadowolony, że mogę o tym poczytać, bo każde dobre rpg to perełka. Na przyszłość daruj sobie argumenty ad personam, bo dla mnie to dyskwalifikuje osobę, która je wygłasza.
Awatar użytkownika
Godrick
Posty: 28
Rejestracja: 25 lip 2011 10:15

Re: Komentarze do logów

Post autor: Godrick »

Chłopaki obrzucajcie się błotem w PMach!

Log świetny. Nawet nie włączył mi się tryb: "tl;dr" ;)

pozdro!
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Komentarze do logów

Post autor: Carolla »

Hefren wpadł w takiego rage'a, że chyba pomylił adresata bluzgów ;]
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentarze do logów

Post autor: Mahaila »

Carolla pisze:Hefren wpadł w takiego rage'a, że chyba pomylił adresata bluzgów ;]
Cos mi mowi, ze byc moze jednak nie :D
Ale przynajmniej jest zabawnie.
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Komentarze do logów

Post autor: Terenes »

Hunrim pisze:Ktoś może nie lubić komanda, ale każdy musi przyznać, że w rpg-u nie dorównuje im nikt.
Jak dla mnie komando w tym logu odegralo ta "latwiejsza" strone. Duzo prosciej jest RPGowac z pozycji sily - niewiele ma sie do stracenia. Oddanie sie na laske przeciwnikowi, drastyczne zwiekszenie swojej szansy na zgona i ogolnie nagiecie swojej "checi wygrywania" pod ladna scenke ocenilbym duzo wyzej.

Ja np. nie potrafilbym tak jak Miris podczas wielu innych okazji czekac do ciezko rannego, bo moze tym razem komando/ogry beda chcialy porozmawiac.

Tym nie mniej odgrywanie postaci nie jest wspolzawodnictwem i ciezko mowic: ktoras gildia odgrywa najlepiej. Do RPGa trzeba obu stron. Sa co najwyzej postacie/gildie ktore zenuja, lub takie ktore sa poprostu szare-mdle. I cieszy mnie ze Ulav wkleil tego loga, bo od ladnych kilku lat gracze poprostu wstydza sie wklejac cos co wg nich jest ciekawe - moze trend sie zmieni.
Zablokowany