Chce mi sie smiac

Forum wieści z Arkadii.
Nivat
Posty: 20
Rejestracja: 14 lut 2009 08:46

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Nivat »

Spróbujcie sobie wyobrazić taką sytuacje:

Jaskiniowy ogromny troll uderzyl zza ucha i lekko dotknal cie w korpus prawym kolanem.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Miuosh »

Ciężka grawerowana (nie)pełna zbroja płytowa dla pań ;)
http://i.imgur.com/GJAjR.jpg
Ogre!
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Pulp »

Gość

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Gość »

I jakby byl aktualny jeszcze stary sposob tworzenia postaci to taki opis, moglby byc, ze figura ogra ozywa, na kamiennej fakturze skory pojawiaja sie drobniutki zylki biegnace z zawrotna predkoscia po calej statule w gore i od ktorych odpada pyl i zaschniete skrawki. Nagle ogromna paszcza ogra rozszerza sie jeszcze bardziej ukazujac pozolkle wielkie zebiska a jego male czerone oczka utkwione sa na Tobie niczym na malutkiej bezbronnej sarence, ogr chwyta Cie w pol, miazdzac swoimi ciezkimi jak stalagmity lapskami. Czujesz jak brutalna energia z jaka bestia chciala Cie unicestwic przenika kazda najdrobniejsza czastke Twego ciala spajac Cie na wieki z rasa ogra.

Albo cos w tym stylu. A halflinga byloby podobnie tylko przedewszystkim najpierw bylaby pustka i czarna ciemnosc a w niej blado oswietlona swiatlem z gory po ukosie stalaby kamienna figura halflinga. posrod kontrastu jaki dawaloby swiatlo i ciemnosc potrafilbysz wyroznic najdrobniejszy szczegol na rzezbie, wlacznie z drobnymi peknieciami i mikroskopijnymi drobinami kurzu wirujacego wokol rzezby. Gdy dotykasz fogury, zauwazasz w tym miejscy pekniecie ktore w zawrotnym tempie przeradza sie w siatke pokrywajaca cala postac od stop do glow. Nieruchome przed chwila galki oczne obracaja sie to w lewo to w prawo by w koncu utkwic swoje spojrzenie na Tobie. Fogura porusza palcami wlochatych stop jakby obudzila sie z dlugigo snu. W mgnieniu oka halfling chwyta Cie za reke usciskiem sila nie odbiegajacym od trolla gorskiego. Czujesz jak energia ktora spaja Ci na wieki z rasa wlochatostopego ludu przenika Cie na wylot. Czujesz jak halflinska Calosc napelnia Cie odwieczna wiedza o tej rasie.


:D:D:D
Awatar użytkownika
Tusia
Posty: 35
Rejestracja: 17 maja 2009 22:37

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Tusia »

Nie wiem czy było, ostatnio nie przeglądam forum...
Uwielbiam ten odcinek :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=-EXrpJ_6A08
Gość

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Gość »

Temat: Statek startowy - dodatek dla fali nowych graczy.
Baszen pisze:
Khristoff pisze:Korsarze ze Skellige to stowarzyszenie zrzeszajace statki i ich zalogi.
>dotknij statku
Nie ma takiej rasy. Mozesz byc gnomem, czlowiekiem, ogrem, elfem, halflingiem i krasnoludem.
>dotknij statku
>dotknij statku
>dotknij statku
>rozplacz sie

[edit]
A i jeszcze:
Wysoki dumny jarl statek mowi: Przykro mi halflingu ale nie mozesz zostac korsarzem, przyjmujemy tylko statki.
Wysoki dumny jarl statek odplywa na polnoc.
No to juz sie taki Monty Python z tego zrobil w zasadzie. :mrgreen:
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Dymhard »

Stjorl
Posty: 20
Rejestracja: 19 cze 2011 16:22
Lokalizacja: Brno

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Stjorl »

Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Khristoff »

Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Morholt »

Zablokowany