Chce mi sie smiac

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Ilane »

Przecież z loga jasno widać, że oddział komanda pojmał dwóch hufcowych i prowadzi ich do najbliższego lasu na przesłuchanie!
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Farandar
Posty: 70
Rejestracja: 14 cze 2009 17:26

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Farandar »

Logiczne i dobre tłumaczenia. Aż się serce raduje czytając.
"Pamiętajcie, proszę, że gdzie rządzi nieład, tam upada handel."
Terry Pratchett
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Loptak »

Haern kłamie. Ilane pisze prawdę.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Buluar »

Nie zapominajmy o ograch w barwach ohemu dzielinie broniacych poczciwego Mahakamu (biedak Sabkowski nie wpadl na to!)! Nawiasem mowiac, dlaczego ogry nie moga dolaczyc do komanda?

Wy sie dziwicie ze komando przenioslo sie do Imperium - jak sie patrzy co sie wyprawia w tym Isztar, to przy logowaniu sie na Arkadie, system powinien pytac, czy sie chce grac na serwerze "Imperium", czy serwerze "Isztar".
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Behert

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Behert »

Haern sory. Ale co za różnica czy wyjmowali magiki, czy chodzili dla zabawy po Ishtar, żeby polansować się sporą drużyną. Fakt jest taki, że OHM nie powinien w ogóle do SC dołączać.
Awatar użytkownika
Aida
Posty: 105
Rejestracja: 12 lut 2009 21:37
Lokalizacja: Krk

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Aida »

I moze jeszcze mi powiesz, ze OHM nie moze miec pochodzenia z Nilfa i wyznawac Wielkiego Slonca? :( :( :(
Come over to the Dark Side!
We have candy..
Awatar użytkownika
Aylinn
Posty: 40
Rejestracja: 26 sie 2011 15:57

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Aylinn »

Buluar pisze:Nie zapominajmy o ograch w barwach ohemu dzielinie broniacych poczciwego Mahakamu (biedak Sabkowski nie wpadl na to!)! Nawiasem mowiac, dlaczego ogry nie moga dolaczyc do komanda?

Wy sie dziwicie ze komando przenioslo sie do Imperium - jak sie patrzy co sie wyprawia w tym Isztar, to przy logowaniu sie na Arkadie, system powinien pytac, czy sie chce grac na serwerze "Imperium", czy serwerze "Isztar".

Był przynajmniej jeden, o ile mnie pamięć nie myli (w końcu jestem już stara).
Nazywał się Kalreg :D A potem przeniósł się na wyspę i podtrzymywał tablicę, bo się nóżka ułamała i nie sięgał łańcucha od mostu... :roll:
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Haern »

@Behert: Różnica jest duża, jeśli weźmie się pod uwagę co tak właściwie robili. Ale tego już Ci nie zdradzę ;)
Oczywiście masz prawo tak uważac, i możliwe nawet, że bym się z Tobą zgodził - gdybyśmy grali w "Sagę o Wiedźminie" sygnowana nazwiskiem Sapkowskiego i zgodna w pełni z realiami świata przedstawionego w Sadze. To z tego co czytam to Twój jedyny argument, "oborzewsapkubytonieprzeszło". Jeśli jedyny, to nie przekonałeś mnie.
@Buluar: Masz jakieś argumenty przeciwko ogrom w OHMie poza "oborzetegoniebyłowsapku"?


PS: Przepraszam za brak literki 'ci'.
Farandar
Posty: 70
Rejestracja: 14 cze 2009 17:26

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Farandar »

Czyli dobrze rozumiem, że w sumie dozwolone jest wszystko, bo w końcu Arkadia tylko opiera się na Sapkowskim? Cały klimat jest nieważny... Ważne, że macie swoje - niby tajne, a tak naprawdę jawne - misje, które znoszą wszystko, co logiczne. Widzisz i nie grzmisz...
"Pamiętajcie, proszę, że gdzie rządzi nieład, tam upada handel."
Terry Pratchett
Behert

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Behert »

Haern domyślam się co robili. Ale w dalszym ciągu podtrzymuje to co napisałem. I jeśli ten argument uważasz za słaby.. to pomyślałbym na przerzucenie się na Tibie albo WoWa.
Zablokowany