Chce mi sie smiac

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Loptak »

Uprzejmie informuję że to jest topic 'chce mi sie smiac' :!: :|
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Torgen »

/me zrzuca lawine kamieni
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Miuosh »

Aomi pisze:I co w związku z tym? Nie rozumiem dlaczego przyczepiliście się teraz czegoś co działo się jakieś 2 lata temu i zostało już stosownie skomentowane. Co chwilę ktoś na naszym kochanym mudzie robi coś niezbyt 'chwalebnego' i każdy może sobie owy czyn skomentować. Co z tego, że kogoś zabiłam kiedyś tam na idlu? To znaczy, że mam już nigdy nic nie napisać na forum? Ogarnijcie się.
Bardzo bym chciał, żebyś wszystkiemu zaprzeczyła. Mógłbym Cię wtedy przeprosić za pomówienia i dalej grać siebie w literki.
Nie będę zaprzeczała, bo to żadne pomówienia. Co do Othisa dzisiaj żałuję, że nie załatwiłam tego inaczej, tylko w pośpiechu i bezmyślnie.
Przedstawienie Pulpa i to, jakie to miało wtedy dla niego znaczenie mam po prostu w dupie (teraz nagle przedstawianie wrogów jest złem?).
:)
Doceniam fakt, że potrafisz przyznać się do błędu. Jednak sposób w jaki to robisz jest wg mnie po prostu niesmaczny, a każda Twoja kolejna wypowiedź tylko utwierdza mnie w moich przekonaniach.
Ogre!
Awatar użytkownika
Trygg
Posty: 22
Rejestracja: 25 wrz 2012 13:41

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Trygg »

Miuosh pisze:Aomi, wieść gminna niesie, że zabiłaś szefa swojego stowarzyszenia kiedy idlował 'pod tablicą' na sejfloku swojej gildii.
Normalnie Jaime Lannister !!!! ;) :-P
Jeśli uważasz, że publiczna odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie zepsuje komuś grę, a mimo to chcesz mi pomóc, to czekam na PMa!
Awatar użytkownika
Aomi
Posty: 44
Rejestracja: 12 lut 2009 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Aomi »

Miuosh pisze:
Doceniam fakt, że potrafisz przyznać się do błędu. Jednak sposób w jaki to robisz jest wg mnie po prostu niesmaczny, a każda Twoja kolejna wypowiedź tylko utwierdza mnie w moich przekonaniach.
Aomi pisze:Nie będę zaprzeczała, bo to żadne pomówienia. Co do Othisa dzisiaj żałuję, że nie załatwiłam tego inaczej, tylko w pośpiechu i bezmyślnie.
Co w tym niesmacznego? Niesmaczny możesz mieć conajwyżej obiad. Othis, lub ktoś inny zginąłby wtedy tak czy siak, jedynie sposób był słaby. Podejrzewam, że cokolwiek bym nie napisała, Twoja odpowiedź byłaby taka sama. Nie muszę przyznawać się do błędu, bo zrobiłam to już dawno temu i nie mam zamiaru się tu publicznie biczować.

Jeśli miałeś na myśli sprawę Pulpa, to tak - nadal mam to w dupie.
Trygg pisze: Normalnie Jaime Lannister !!!! ;) :-P
Nieeeeeee!! :((
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Sigard »

Aomi pisze:Skoro on może, to czemu mnie nie wolno ocenić innej sytuacji? Bo jest święty i nigdy niczego 'złego' nie zrobił? To cholernie ciekawe...
Swiety nie jestem, co nie przeszkadza mi uwazac, ze czasami warto jest powstrzymac sie przed wytykaniem komus zalosnych zachowan, jezeli samemu sie w nich przoduje. A tak wyszlo, ze Urban wspiera Kore Jackowska i jezeli mozna byloby miec jakiekolwiek watpliwosci co do zaistnialej sytuacji, to zostaly one rozwiane w mysl maksymy 'pokaz mi swoich przyjaciol, a powiem ci kim jestes'. ;)
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Torgen »

Urban wspiera Kore??!!!!!!
Behert

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Behert »

Ulav, Ilane, czarnooka czarnowlosa elfka, Loptak, szczawikowaty zlosliwy elf, czarnowlosy malomowny elf, Galnos, szkieletowaty brudny gnom i dlugowlosy niebieskooki elf przybywaja z zachodu.
Z tego miejsca chciałbym serdecznie pogratulować obrońcom Mahakamu, za dobraną i barwną ekipę podróżującą przez niezbadane Ishtar!

Poważnie to jest żenujące, żeby Hufiec latał w drużynie z SC. Chcecie trzymać klimat na arce, a nie potraficie powstrzymać się nawet przed takimi zagraniami. Dzięki za grę.

PS: Nie nie wylewam żali, nie ubili mnie choć próbowali.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Ulav »

Wylewasz. :*
Musin
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2010 22:33

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Musin »

To gracze tworzą politykę i realia Arkadii :)
Zablokowany