Chce mi sie smiac

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Aylinn
Posty: 40
Rejestracja: 26 sie 2011 15:57

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Aylinn »

Behert pisze:Chcecie trzymać klimat na arce, a nie potraficie powstrzymać się nawet przed takimi zagraniami.
Gdyby klimat był naprawdę trzymany, to MC mogłoby poruszać się TYLKO po domenie Imperium, wszystko albo by przed nimi uciekało albo ich atakowało. KG siedziała na tyłku i ruszała się tylko za pieniądze. NCK (czy jak im tam) kursowaliby z wozami dla Kupców i ochraniali ich karawany. Gnomy by siedziały i eksperymentowały. Krasnoludy siedziały w swoich twierdzach i ich broniły ewentualnie w kopalniach/browarach/etc.
Zaś przede wszystkim, nikt by nie mógł kursować między domenami, bo to nie jest klimatyczne aby powiedzmy OK poszło sobie na spacer do Ishtar. Wyjaśniać chyba nie muszę.

:roll:
Farandar
Posty: 70
Rejestracja: 14 cze 2009 17:26

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Farandar »

Dlatego właśnie można robić wszystko i wszędzie, bez względu czy to klimatyczne, czy nie. Ot, niedługo zaczniemy rozmawiać na Arce jak w WoWie.
"Pamiętajcie, proszę, że gdzie rządzi nieład, tam upada handel."
Terry Pratchett
Awatar użytkownika
Trygg
Posty: 22
Rejestracja: 25 wrz 2012 13:41

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Trygg »

20 gld plzzzz, 20 gld plzzzz... ;)
Jeśli uważasz, że publiczna odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie zepsuje komuś grę, a mimo to chcesz mi pomóc, to czekam na PMa!
Calisto
Posty: 7
Rejestracja: 20 mar 2010 13:47

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Calisto »

Musin pisze:To gracze tworzą politykę i realia Arkadii :)
Ale czasem trzeba ich sprowadzić na właściwe tory.
Przypominam o przypadku KG po sprzymierzeniu się z MC:)

Ciekawe jaka będzie reakcja Foltesta na takie szopki!:D

Cali
Sagit
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2009 07:18

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Sagit »

Musin pisze:To gracze tworzą politykę i realia Arkadii :)
Jeśli jest tak jak mówisz, to może ci gracze pomylili stowarzyszenie w których ramach obecnie się znajdują?
Wybór chyba mają?
Jeśli chca uprawiać partyzantke, to przecież jest stowarzyszenie w ramach którego można się spełniać.

Będzie jakaś riposta?
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Buluar »

To jest isztar, tam wszystko jest mozliwe! Jestem ciekaw, podobnie jak Calisto, czy bedzie interwencja, tak jak w przypadku KG i MC. Podobny kaliber, no ale diabli wiedza, czy w krainie cukierkowej takie cos nie zburzy haromnii, ladu i spokoju.
Boje sie, ze OHM opanowala chec mordu (PK) i zapragneli w tak finezyjnym sojuszu ja spelnic, bo sami srednio sobie radzili. Poza tym musza cos zaczac robic z tymi legendami!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Dhogrin »

Mahakam przeprasza za Hufiec. :|
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Morholt »

Odkad KM dostalo zawody bojowe OHM jest zbedny i powinno sie go zlikwidowac.

PS. Przemku jak cos masz u mnie miejsce! :}
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Loptak »

Dobrze że nikt nie zna całej tajemnicy :D
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Haern »

Był to pierwszy raz od miesięcy kiedy jakiś OHM dołączył do kogoś z SC, celem nie było PK/etaty/magiki/cokolwieksobiewymyślicie, OHM nie jest w żadnym sojuszu z SC, dziękuję dobranoc.
Janie, dziękuję za zaproszenie, nie skorzystam ;P
Zablokowany