Chce mi sie smiac

Forum wieści z Arkadii.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Ulav »

Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Rafgart »

Gunnar nie zglaszal tego zgona do mg.
Przed napisaniem czegos dobrze wziac pod uwage, ze niektorzy moga klamac, by przedstawic sie w lepszym swietle lub probowac pograzyc innych.
Awatar użytkownika
Aomi
Posty: 44
Rejestracja: 12 lut 2009 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Aomi »

Nawet jeśli nie zgłaszał, to i tak żałosne. Tyle, że jedynie z waszej strony.
Ulav ładnie to ujął.
Cird
Posty: 19
Rejestracja: 30 wrz 2012 19:16

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Cird »

Powiedz mi kochany Rafgarcie, bo czuje, ze ten twoj przytyk skierowales w moja strone, w jakim miejscu minalem sie z prawda lub ewentualnie kogo chce pograzyc. Bede bardzo zoobowiazany. Ciesze sie ponadto, ze podchodzisz krytycznie do kazdej opinii, z ktora sie spotkasz.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Haern »

Przed skasowaniem kogos dobrze wziac pod uwage, ze niektorzy moga klamac, by przedstawic sie w lepszym swietle lub probowac pograzyc innych.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Ulav »

Haern: <3
Awatar użytkownika
Aomi
Posty: 44
Rejestracja: 12 lut 2009 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Aomi »

I niby z jakiego powodu mieliby to robić? Przecież tak jest łatwiej i szybciej ;)
http://www.youtube.com/watch?v=v699phBmr_c - pioseneczka!
Awatar użytkownika
Fik
Posty: 12
Rejestracja: 01 paź 2012 00:32

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Fik »

Sivlaryan pisze:
Cird pisze: Smackzu tej calej sytuacji dodaje fakt, ze Gunnar posiada sekonda w gildii mutantow chaosu.
Po co taka informacja? Po coś to w ogóle napisał? Już sama taka informacja utwierdza mnie w przekonaniu, że to dobrze, że Cie skasowano.

Zresztą Gunnar i jego second to są dwie oddzielne postacie i powinny być traktowane oddzielnie a nie jako "Gunnar i second Gunnara".
Yhyhyhyhyhyhhyyhhyhyhyhyhhyhhy :mrgreen:

To ciekawe jest, bo jak ja (gracz/szikaka) mam umiec traktowac oddzielnie postacie i starac sie zeby nie zaistnialo zadne polaczenie erpegowo/finansowo/ wrogowo/sojuszniczo/lubiaco/nienawidzace skoro ci sami ludzie w formie rewanzu klepia mojego sekonda numer 3, 5, 9, 15 i 99 tylko dlatego, ze to moje. Kazdy taki swiety jak potrzeba do konkretnej sytuacji. Kazdy tez jest zly, niereformowalny i mozna mu udowodnic wine jak dostaje wilczy bilet. Zawsze mozna miec erpegowe powody, podkladki, czyste sumienie i zapas cukierkow.

Ja juz kiedys pisalem o IRCu, zasadach, syndromie boga u niektorych osob i zdolnosciach do prowadzenia rozmowy. Szczegolnie przy kontrowersyjnych dzialaniach mamy eskalacje literkowego szalenstwa.

Wlasne zdanie kosztuje :mrgreen:

"Zostałeś dożywotnio wyrzucony z tego Forum.
Twoja nazwa użytkownika została zbanowana."

Z graniem jest tak samo jak z tym forum. Mozesz wszystko do momentu w ktorym nie mozesz juz niczego.

Dla fanow glupoty, cyckow i zycia na fejsiku:
http://www.youtube.com/watch?v=aCCEAXmB ... ure=relmfu

P.S
Widac, ze browarnik robil staz u mojego ulubionego lasicowatego wiza :D Brakuje tylko odrobiny milosci, zrozumienia i rozmowy. Nawet mi sie udalo!
Homer, Szikaka, Mruk, Fik, Fux, Pix i setki innych sekondow - nie tylko na 3 litery!
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Sigard »

Aomi pisze:Nawet jeśli nie zgłaszał, to i tak żałosne. Tyle, że jedynie z waszej strony.
Wydaje mi sie, ze osoba z takimi dokonaniami jak Twoje, nie ma moralnego prawa, zeby dokonywac takich ocen. :)
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Gothrin »

To ciekawe jest, bo jak ja (gracz/szikaka) mam umiec traktowac oddzielnie postacie i starac sie zeby nie zaistnialo zadne polaczenie erpegowo/finansowo/ wrogowo/sojuszniczo/lubiaco/nienawidzace skoro ci sami ludzie w formie rewanzu klepia mojego sekonda numer 3, 5, 9, 15 i 99 tylko dlatego, ze to moje.
Skończ z ircem, gg, czy czymkolwiek innym co powoduje, że 'wiadomo, że to twoje'. Wtedy założysz sobie seconda nr 100 i będziesz dobrze się bawił.
Po raz 24 przekonuje sie, ze sekondy w gildii to najwieksze zlo. Po trzykroc wole miec mniej aktywne stowarzyszenie, niz nabrana watahe jakis ircowych ziomali, posiadajacych po trzy postacie, czesto w roznych 'politycznie obozach'.
Alleluja!

Ja nie wiem na czym polega frajda w ircowym 'graniu w literki.' Może ktoś mnie wreszcie oświeci?
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Zablokowany