Chce mi sie smiac

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Loptak »

Ogry łażące sobie po świecie to głównie najemnicy, wiec jeśli ktoś proponuje porządne warunki to dla niego pracują.

Czemu Hufiec do obrony swoich gór miałby nie wynajmować ogrzych najemników?

Jeśli wam coś przeszkadza i psuje klimat, to zgłaszajcie mg.

Ogry pracujące dla Armii Lyrijskiej, wyobrażacie sobie?!
Szkoda że Sapkowski na to nie wpadł =/
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Gość

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Gość »

Loptak pisze:Czemu Hufiec do obrony swoich gór miałby nie wynajmować ogrzych najemników?
Pogrążacie się...

Jednak swoboda kreowania świata na Arkadii ma swoje granice, czego przykładem jest interwencja MG w sytuacji sojuszu imperialnych najemników z hordami chaosu przeciw Imperium. A przecież nie gramy w grę Warhammer sygnowana logiem Fantasy Flight Games.

W mojej ocenie i to, i to, to podobny stopień naginania świata.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Loptak »

Imperialnych najemników mógł ogarnąć chaos, MG powinno co najwyżej powyrzucać ich z gildii.

W tej akcji chyba Imperium prało najemników, zanim zaczął się ich sojusz z mc prawda?
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012 17:08 przez Loptak, łącznie zmieniany 1 raz.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Ilane »

Behert pisze:Haern domyślam się co robili. Ale w dalszym ciągu podtrzymuje to co napisałem. I jeśli ten argument uważasz za słaby.. to pomyślałbym na przerzucenie się na Tibie albo WoWa.
Przecież nikt Cię tu nie trzyma.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Farandar
Posty: 70
Rejestracja: 14 cze 2009 17:26

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Farandar »

Ilane pisze:Przecież nikt Cię tu nie trzyma.
O, jaki mądry argument.
"Pamiętajcie, proszę, że gdzie rządzi nieład, tam upada handel."
Terry Pratchett
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Merkava »

No przecież Rafgart powiedział że zakodowali nowe cukierki, to Haern z Ulavem poszli szukać... Nie wiem o co Wam chodzi.

A tak w ogóle to nie widzę poważnych erpegowych przeszkód, to nie są zakonnicy w drużynie z eMCe, ani Khazady w drużynie z elfami z Lolen.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Haern »

Behert: Tak, uważam za dośc słaby. Arkadia opiera się owszem na twórczości Sapkowskiego, ale, i było to już wałkowane 1000 razy przy 1000 okazji, nie pozostaje wierna oryginałowi w 100%. W dużej wykraczając twórczo poza ramy opsiwanego przez Sapka świata (i oczywiście jest to konieczne, ponieważ na potrzeby Muda opisanie to jest zbyt skromne). I w bardzo wielu kwestiach należy się starac byc wiernym oryginałowi, jak najbardziej, ale ja za taką kwestię nie uważam sugerowanego przez Ciebie konfliktu (bo to chyba sugerujesz?) Hufca z Komandem Scoia'tael. Natomiast nawet chętnie posłucham (przeczytam) dlaczego ów konflikt miałby istniec w obecnym arkadiowym polityko-czaso-stanie Ishtar.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Buluar »

Loptak pisze:Ogry łażące sobie po świecie to głównie najemnicy, wiec jeśli ktoś proponuje porządne warunki to dla niego pracują.

Czemu Hufiec do obrony swoich gór miałby nie wynajmować ogrzych najemników?

Jeśli wam coś przeszkadza i psuje klimat, to zgłaszajcie mg.

Ogry pracujące dla Armii Lyrijskiej, wyobrażacie sobie?!
Szkoda że Sapkowski na to nie wpadł =/
W takim razie dlaczego nie moge isc ogrem do komanda, skoro wyobrazamy sobie ogry w lyrii i ohemie?

Tak na marginesie dla mnie ogry w ogole nie powinny moc dolaczyc do zadnej gildii w Isztar, tak samo jak niziolki do gildii imperialnych.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Loptak »

To już zależy od władz stowarzyszenia i kodowej blokady.

Każdy ma swoje wyobrażenie arkadii, a wizowie kontrolują czy to wyobrażenie nie wykracza poza pewne granice. Niestety, albo 'stety'.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Sivlaryan »

Jak już się czepiamy to ja się pytam gdzie moja magia, pistolety, działa, czołgi parowe i łuki?? A konie??? GDZIE? Potrzebne mi to do odgrywania! Założę się, że Sapkowski nie przewidziałby czołgu parowego pod Wyzimą!
POWER OF FRIENDSHIP
Zablokowany