Chce mi sie smiac

Forum wieści z Arkadii.
Kosh
Posty: 83
Rejestracja: 14 lut 2009 09:33

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Kosh »

Gothrin pisze:Ja nie wiem na czym polega frajda w ircowym 'graniu w literki.' Może ktoś mnie wreszcie oświeci?
Może z lenistwa ?
Zamiast wysłać zwierze pocztowe, które trzeba zdobyć, wysłać,
czekać na odpowiedź można zapytać na ircu/gg gdzie expicie i gotowe.

Na szczęście są nadal gildie gdzie irc/gg nie są obowiązkowe.
Tak jak drążenie tematu, a kim graleś, gdzie masz secia itp.

A co do kasacji jakiejkolwiej - zawsze są wątpliwości jak i nierówne traktowanie graczy. (jeden za analogiczny wyskok zostanie skasowany, drugi staci umy, trzeci dostanie ostrzezenie)
Ale tak jest było i będzie - zostaje się pogodzić lub nie podpadać.

Pozdrowka
Awatar użytkownika
Fik
Posty: 12
Rejestracja: 01 paź 2012 00:32

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Fik »

Gothrin pisze:
To ciekawe jest, bo jak ja (gracz/szikaka) mam umiec traktowac oddzielnie postacie i starac sie zeby nie zaistnialo zadne polaczenie erpegowo/finansowo/ wrogowo/sojuszniczo/lubiaco/nienawidzace skoro ci sami ludzie w formie rewanzu klepia mojego sekonda numer 3, 5, 9, 15 i 99 tylko dlatego, ze to moje.
Skończ z ircem, gg, czy czymkolwiek innym co powoduje, że 'wiadomo, że to twoje'. Wtedy założysz sobie seconda nr 100 i będziesz dobrze się bawił.
Ja nie napisałem, że się źle bawię. Gram, bo lubię. Zamieniam "piękny opis speca" na JEBLES x/x, nie czytam tych samych bzdur po raz setny, bo mnie wkurza styl, orty i powtarzalność. Nie wczuwam się w postać i nie płaczę razem z nią, bo wymaga tego erpegowa sytuacja. Lubię mieć irca żeby pogadać o cyckach, czołgach i dupie Maryni. Lubię jednocześnie oglądać film lub robić coś w tle. Interesują mnie efekty, cyferki i profity. Nie oszukujmy się, gra jest mocno archaiczna i "granie na sucho" dla walorów estetycznych i pseudo uniesień jest dla mnie głupie.

Teraz zaleci wielkim magnesem i sztuczną mgłą :mrgreen: Jak się chwaliłem, że to moje to ludzie wiedzieli. Jak się nie chwaliłem to też wiedzieli. Jak napisałem wyżej - to mnie ma bawić.

Poświęciłem mnóstwo czasu na sekondy numer 24 i 69, a do tego mam do nich sentyment. Jest opcja wymazania ludziom pamięci? Jeżeli numer 5 nauczył się Lyrii, 10 ZC, a 28 Daevon to powinienem unikać pozostałymi tych miejsc? Przecież to jawne oszustwo skoro 37 nigdy nie był w KZ, a będzie się tam sprawnie poruszał.

Wiz poświęca swój czas w takim samym stopniu jak gracz. Rozliczenia są zupełnie różne, a do tego wszystko powinno być ściśle tajne, co rodzi jeszcze więcej paranoi.

i to mnie właśnie śmieszy!
Homer, Szikaka, Mruk, Fik, Fux, Pix i setki innych sekondow - nie tylko na 3 litery!
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Gunnar »

Cird: jak nie masz dowodow to nie wmawiaj ludziom bredni. Nawet nie kiwnalem palcem, zeby zglosic Twojego fraga na mnie. I tak samo jak Ty byles na poildlu tak samo i ja bylem, o zgonie dowiedzialem sie po koncowych napisach.
Gość

Chce mi się bardzo śmiać

Post autor: Gość »

Czyli typa skasowali za dwa fragi, w których uczestniczył biernie, tyle tylko, że na niego padło i dobił?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wyśmienite



@Coronius:
no teraz chyba wszyscy to wyłączyli
Ostatnio zmieniony 02 paź 2012 10:54 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Coronius »

opcje rozkazy -
Augustin
Posty: 52
Rejestracja: 03 cze 2012 21:56

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Augustin »

Patrzcie co znalazłem:

Obrazek

http://kwejk.pl/obrazek/1443088/tekstow ... trike.html

kwintesencja arkadii :)
Musin
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2010 22:33

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Musin »

Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Fuggazi »

Kasacja postaci to poważna sprawa. Pierwszy raz zabieram na ten temat głos, ale uważam, że to lekkie przegięcie ze strony wizów. Nie lubiłem Cirda, ale nie ma to nic do rzeczy, że go nie lubiłem. Większość graczy pewnie go nie lubiła bo był upierdliwy ale i skuteczny. Ostatnio aż za bardzo. Ale odgrywał swoją postać i robił to dobrze. Być może nie potrafił za dobrze oddzielić gry od reala ale co z tego? Jak dla mnie mógł sobie zrobić kaplicę Nurgla u siebie w domu i oddawać się mrocznym rytuałom. Wali mnie to (póki nikomu nic nie zrobi złego - oczywiście w RL).

Nie wiem za co został skasowany, ale jeśli za to tylko, że były na niego domniemane skargi od graczy, to ja czegoś nie kapuję.

Po pierwsze - brak dowodów. Nie chciałbym spotkać w takim razie wiza, który może mi ot tak odebrać kilka lat grania. Bo może. Bo ktoś coś na mnie doniósł. A wiz nie zadał sobie trudu tego sprawdzić i wygarnąć mi czarno na białym.

Po drugie - mimo tego, że wkurza mnie ta wojna z chaosem (notabene bardziej wnerwiają mnie scoia, którzy cholerę nie wiedzieć po kiego diabła się do nas pchają w Imp), to bez chaosu Arkadia przestałaby być Arkadią. To sól tej ziemi! Ośmielę się zacytować ArkadięWiki:
Chaos jest w Imperium jego nieodłącznym elementem, istnieje od zarania dziejów. Istoty oddane Mrocznym Potęgom od wieków próbują zrealizować przeznaczenie, pogrążając cały świat w zniszczeniu, rozpaczy, nienawiści, chorobach, szaleństwie, rozkoszy i krwi, czyniąc z niego królestwo i domenę wyznawanego boga. Tym samym tworzą poczucie stałego zagrożenia i nieuchronnego końca wśród prawych obywateli Starego Świata.
Pamiętam jak pierwszy raz w życiu zobaczyłem na swojej drodze muta. To było przeżycie większe niż mój pierwszy raz z "Obcym - 8. pasażerem Nostromo". I do dziś ten dreszcz emocji pozostał. To że chaos czasem rośnie w siłę, to normalne drodzy wizowie - to jest właśnie piękno tego muda. Nie zabierajcie nam tego!

A kontakty na ircu? Irc to faktycznie dramat. Ja nie używam, bo mi psuje klimat. Tylko, że tego nie da się w żaden sposób zabronić. Bo jak nie irc, to skype, albo inne ggścierwo. Więc to nierealne i pobożne życzenia.

Podsumowując kasację - to nie pierwsza tego typu akcja wizów i niestety z przykrością stwierdzam, równie niesmaczna jak i poprzednie...
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
Troal
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2009 20:41

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Troal »

Fuggazi szacun.

uchwyciłeś sedno tego co chciałem napisać wiec już nie muszę :)
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Davith »

To nie jest przypadkiem tak ze istnieje zbyt duza zaleznosc miedzy opisem gracza a cisnieniem na fraga? Bo co innego opowoduje te przypadkowe fragi na gp/aj ktorzy maja ten niefart posiadania opisu wroga jednej z 'frakcji'? Dlaczego wiec nie istnieje alternatywa dla takich osob w postac npca przyjmujacego podanie o zmiane opsiu ale zatwierdzane przez Wizza?

Inna sprawa to fakt ze ja nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna jebnac kogos na goblinach pod wioska 'Nasza' pod pretekstem posiadania opisu wroga...Jaki zawodowiec siedzi na expowisku dla zwyklego gp? Tam nawet (szanujacy sie) ajot na kawalarzu nie zaglada.

Jesli zas jednym z argumentow za kasowaniem kogos ma byc zabijanie bylego ZS to ja czegos tutaj nie rozumiem. Osoba odchodzaca/wyrzucana z gildii zwiazanej z walkami pvp sama musi sobie zapracowac na swego rodzaju nietykalnosc u bylego wroga co w przypadku ZS vs MC oznacza zostanie wrogiem wobec drugiego ze stow... Jak sobie to wyobrazacie inaczej? Byly Zs dogaduje sie z Mc i ma spokoj? Nie nie wtedy ma problem z Zs wiec tutaj Gunnar wybacz ale 'no excuse'. Jesli istnieje cos takiego jak 'time line' postaci a ponoc istnieje to widmo bycia w przeszlosci ZS bedzie chodzilo za kims do konca zycia postaci bez wzgledu na to czy bedzie chodzil wolny czy nagle uzna ze wyrosly mu uszy i wstapi do neutralnego PE.
Zablokowany