Dedykacje muzyczne

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Luana
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020 22:22

Re: Dedykacje muzyczne

Post autor: Luana »

Slamowi i Carmanei za totalnie mnie popłakanie. Dziękuję!

The Rolling Stones - Sad Sad Sad
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Dedykacje muzyczne

Post autor: Terenes »

Tym nielicznym a dla mnie niemożliwym do rozpoznania, którzy wytrzymali presję nowych czasów, presję opłacalności oraz presję wyższych konieczności, wybierając przeżywanie przygód w magicznym świecie Arkadii zamiast codziennego robienia gry na discordzie.
Oraz wszystkim tym którzy zdecydują się na powrót do tego pierwszego:

https://www.youtube.com/watch?v=bj8osy0qPM4
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Dedykacje muzyczne

Post autor: Gritta »

A ja bym chciała dedykować piosenkę Terenesowi. Bardzo miło z jego strony, że zabrał głos w tej sprawie, gdy większość milczy.

Powspominajmy sobie wspaniałe, nie tak dawne czasy, w których po otrzymaniu Terenesem informacji o walkach z SC w Novigradzie wylogował się, by kilka minut później zalogować się na swojego ulubionego seconda i śmiało wstąpić w szyk Ulava. Nikt nie mu tego nie wypominał, ani nie miał za złe. Nikt tego nie zgłaszał, a przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo. Co więcej, to były bardzo ciekawe walki i chętnie wróciłabym do tych czasów.

Pragnę poświęcić również chwilę na kontemplację tego, jak miło z Jego strony, że cieszy go odejście z gildii lub gry ponad 10 osób, z których częścią niedawno siedział przy jednym stole oddając się biesiadzie pod dachem jednej z nas. Serdecznie gratuluję odcięcia gangreny z Osadniczego ciała i życzę wszystkiego jak najlepszego, samych tłustych przygód w magicznym świecie Arkadii. Obyś nigdy nie musiał się w nich denerwować jak wtedy, gdy byłeś "ciężko żywy", za to dziewczęta niech zawsze będą chętne.

Życzę również dużo weny w wymyślaniu swojej wersji ostatnich wypadków, która przeinaczy niewygodne fakty i będzie bohatersko prezentowała się w oczach przyszłych Osadników. Bardzo się przydadzą, zważyszy na to, że wspominani przez Ciebie nieliczni to raptem 4-5 osób. Życzę, żeby nie opuszczała również w peemach/szeptach do innych, że dali się manipulować Żmijom Layamona lub że ich erpegie jest popsuty z powodu niezgodności z lore lub nielogiczny.

Dziękuję też za to, czego mnie nauczułeś. Odchodzenia wtedy, kiedy rzuci się bombę, bez dania możliwości odpowiedzenia komuś innemu.

Ostatecznie dziękuję Ci za to, że tak prosto jest się od Ciebie odciąć.

Oto obiecana piosenka

Chciałabym też dedykować coś tym, których nazwano Młodą Osadą, Żmijami (bez) Layamona lub odciętą gangreną za tych 5-6 lat gry w Arkadię. Świetnie się z Wami bawiłam, po wieki wieków będę pamiętać wszystkie żarciki, barwne przygody, zwroty akcji i charakterystyczne erpg. Te lata zaowocowały licencjatem, trzymajcie za mnie jutro kciuki, bo się bronię.

To Wam dedykuję

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Awatar użytkownika
Constantin
Posty: 25
Rejestracja: 11 sie 2017 01:28

Re: Dedykacje muzyczne

Post autor: Constantin »

Symon
Posty: 48
Rejestracja: 12 lut 2013 11:48

Re: Dedykacje muzyczne

Post autor: Symon »

Dla C. - alegoria drania. Chyba. :evil:

https://www.youtube.com/watch?v=SQNtGoM3FVU
Ayeloth
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020 04:19

Re: Dedykacje muzyczne

Post autor: Ayeloth »

Na ta jesien polecam, etapami:
https://www.youtube.com/watch?v=W_4yQnX0nD8

A.

ps. Grittchen...nie dawaj sie tym starym, glupim prykom:) . Osadzie to co zawsze od zawsze :) : https://www.youtube.com/watch?v=mnNwsgXlpyg&t=3s
Awatar użytkownika
Tajga
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2017 00:14

Re: Dedykacje muzyczne

Post autor: Tajga »

Kvarkowi. Skomplikowany i charakterny gnom nie do zapomnienia.
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Dedykacje muzyczne

Post autor: Kregan »

Uczestnikom "Rzezi pod Stimmingen" :mrgreen:

Two Steps From Hell - Never Back Down
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Dedykacje muzyczne

Post autor: Ulik »

Awatar użytkownika
Noktaria
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2018 04:28

Re: Dedykacje muzyczne

Post autor: Noktaria »

ODPOWIEDZ