Ukrywanie - poprawki / zmiany

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Gość »

Ferdowi tez miazga raz siadla i byl potem krzyk pod niebiosa ze zabil (a mial wiecej niz 12 podcech roznicy z lvl'em) w 1.64 sekundy, ty miales chociaz te 1.64 sekundy czasu na reakcje, gdyby mnie spec zabil to mialbym 0 sekund na reakcje, ba, nawet pomodlic bym sie nie zdazyl bo by na mnie spadlo jak piorun z nieba.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Gotmir »

Eidur pisze:Ferdowi tez miazga raz siadla i byl potem krzyk pod niebiosa ze zabil (a mial wiecej niz 12 podcech roznicy z lvl'em) w 1.64 sekundy, ty miales chociaz te 1.64 sekundy czasu na reakcje, gdyby mnie spec zabil to mialbym 0 sekund na reakcje, ba, nawet pomodlic bym sie nie zdazyl bo by na mnie spadlo jak piorun z nieba.

:mrgreen: :mrgreen:
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Grrid »

Rennz pisze:
Grrid pisze:
Rennz pisze: [...]
I skąd w ogóle myśl, że musi być przeciwwaga dla każdego z zawodów?
No właśnie? Na elitarki nie ma i nikt nie płacze.
O to to (-: Widzę, że dobrze się rozumiemy!
A pamiętasz ten tekst o ironii wychodzącej z krzaka i kopiącej w dupę?
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Pier »

Eidur, rozumiem twój punkt widzenia, ale też mógłbym wystawić podobną litanie wyliczając same słabości partyzanta, oraz atuty innych zawodów. Twoja wypowiedź jest mocno dziurawa :/ Tyle w niej nieścisłości i elementarnych braków wiedzy na temat "ukrywaczy", że szkoda czasu na odnoszenie się do tego. Wyolbrzymiasz, zaczynasz, nie konczysz, pomijasz...

Mogę tylko zapytać kiedy wrócisz do domu? :)

P.S.
Jakbym miał zmieniać zawód to rozpatrywałbym właśnie między innymi legionistę. Ciekawe nie? :] Może dlatego, że tak bardzo mi brakuje jego umiejętności, a może dlatego, że widziałem co krasnolud legionista potrafi zrobić w innej sytuacji niż ta, którą opisujesz.
Gość

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Gość »

Pier: 11 stycznia, wtedy bede mogl wrzucic logi, na poparcie tego co napisalem, nic nie wyolbrzymiam, podalem przyklady z sytuacji, ktore faktycznie mialy miejsce. Twoja wypowiedz to natomiast ogolniki, w ktorych w zaden sposob nie odnosisz sie do moich argumentow, a jedynie autorytatywnie stwierdzasz - ja jestem posiadaczem takiego zawodu a Eidur nie ma racji i szkoda czasu by to komentowac.


Jedyna sytuacja w ktorej widzialem ze wysoka walka w szyku legionisty sie na cos przydala w pk to log w ktorym Haern i Ulav walczyli kontra Morholt i Armanzor - ale akurat zaden z ich przeciwnikow nie mial ukrywania bo tak pewnie bez problemu by sie ukryli i fraga by nie bylo.
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Morholt »

Frag byl bo Armanzor dal sie zablokowac (e;w nie resetuje bloka) :P

Btw, ogarniety legionista w teamie to marzenie kazdego prowadzacego
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Pier »

Eidur pisze:Pier: 11 stycznia, wtedy bede mogl wrzucic logi, na poparcie tego co napisalem, nic nie wyolbrzymiam, podalem przyklady z sytuacji, ktore faktycznie mialy miejsce.
Wrzuc, chętnie poczytam :)
Eidur pisze:Twoja wypowiedz to natomiast ogolniki, w ktorych w zaden sposob nie odnosisz sie do moich argumentow, a jedynie stwierdzasz - ja jestem posiadaczem takiego zawodu a Eidur nie ma racji i szkoda czasu by to komentowac.
Tak.
Eidur pisze:autorytatywnie
Nie, patrz pierwsze moje zdanie.
Eidur pisze: Jedyna sytuacja w ktorej widzialem ze wysoka walka w szyku legionisty sie na cos przydala w pk to log w ktorym Haern i Ulav walczyli kontra Morholt i Armanzor - ale akurat zaden z ich przeciwnikow nie mial ukrywania bo tak pewnie bez problemu by sie ukryli i fraga by nie bylo.
Nie :D Sytuacji trafniejszych jest masę, a ta akurat pokazuje co innego :P
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Rennz »

Grrid pisze: A pamiętasz ten tekst o ironii wychodzącej z krzaka i kopiącej w dupę?
Powiedziałbym w sumie vice versa. Wydawało mi się, że sposób w jaki się wyraziłem był wystarczający żeby mnie zrozumieć, ale widocznie się myliłem.

Eidur pisze:Ferdowi tez miazga raz siadla i byl potem krzyk pod niebiosa ze zabil (a mial wiecej niz 12 podcech roznicy z lvl'em) w 1.64 sekundy, ty miales chociaz te 1.64 sekundy czasu na reakcje, gdyby mnie spec zabil to mialbym 0 sekund na reakcje, ba, nawet pomodlic bym sie nie zdazyl bo by na mnie spadlo jak piorun z nieba.
No tak - różnica między pięć kondycji, a dwie jest chyba jednak dosyć znacząca. Zresztą czasu na reakcję było tyle żeby wyjść, bo ta miazga akurat weszła w plecy. Nie każdy ma tak niesamowity czas reakcji jak wasz ex Mistrz (mniej niż 0.1 sek).
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Gotmir »

Rennz pisze: Zresztą czasu na reakcję było tyle żeby wyjść, bo ta miazga akurat weszła w plecy. Nie każdy ma tak niesamowity czas reakcji jak wasz ex Mistrz (mniej niż 0.1 sek).
troche powagi, wybitnie "szybcy" gracze sa u Was tez (i w OK tez). Nie bede jednak tutaj nikogo wytykal bo to nie ma sensu.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Buluar »

Ale my jestesmy masowka. Elitarka to chyba wyzej co?
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
ODPOWIEDZ