Ukrywanie - poprawki / zmiany

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Gotmir »

Jaeden pisze:
re Yergo,
Dziala. Ale to maly bonus, bo wrogowie Komanda zadko graja partyzantami, bo kto normalny by wybral taki ch***wy zawod :>.

No i mamy moim zdaniem Najwiekszego BUga ishtar ;p

Mialo cos takiego sens jak tylko SC mialo ukrywanie. A teraz gdzie zawody sa ogolnie dostepne jakim prawem jedni maja miec takie wybitne zabawki?

Dajcie mi takie wyczucie wroga i sobie cale MC moze te wiurki wsadzic w tylek :P

Tak mi sie przypomina jak Kuczko obcinal MC (zabral mcobrone) argumentujac ze nie moze zaden zawod masowy miec 2 specy <lol>
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Yergo »

Sadzilem, ze nie dziala na ukrytych. Ale coz, jestem niekompetentny. Bo nigdy nie bylem w SC. Bo w koncu nie licze umow jak Morglum, nie wiem na ile % mam bron i plywanie na korku. Morglum chyba uwaza, ze kazdy ma obowiazek byc zboczoncy na pkcie cyferek, a Pierr nie jest wiorka nie znajac procentowych poziomow swoich umow.
Morglum pisze:To chyba zle to robisz :P To przed ukryciem masz odczekac a nie po o ile wiem :)
O ile nie wiesz.

Gotmir - zmien zawod na wiorke. Ten tam Gniot tez. Morglum tez moze, pozwalam. Wszyscy zmiencie, ktorym sie nie podoba, ze sie wiorki ukrywaja. Bedzie smiesznie :) I "te cale MC" bedzie moglo sobie wtedy wlozyc "w d" te wiory, prawda? Bo chyba wszystko o co chodzi w tym temacie to o to, ze ktos nie ma jaj wyjsc z siedziby gildii, bo kto inny potencjalnie moze sie przed nim ukryc. I ze tym potencjalnie ukrytym jest MC. No i nagle okazuje sie, ze jest to podtapianie na forum wroga gildii. Ehh, zal dupke sciska.

Szczesliwego nowego roku, bando placzkow, ktora nawet w grze jaj nie ma :*

UP: Glad ma. Obciac glada! Zboj zdaje sie tez. Obciac zboja! WKS wytraca i specuje z dmg. OBCIAC WKS! ]:> Kiedys sie zwizuję :geek:
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Gotmir »

Yergo:

mialem wiore dlugo, nie pasowala mi do postaci.
Ja napisalem wczesniej nie uwazam ze ukrywanie jest zjebane.
Tylko spost i balans lokacji jest zjebany.


Milego wieczoru.
i Szczesliwego nowego!
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Jaeden
Posty: 53
Rejestracja: 16 lis 2010 16:43

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Jaeden »

Gotmir pisze:Mialo cos takiego sens jak tylko SC mialo ukrywanie. A teraz gdzie zawody sa ogolnie dostepne jakim prawem jedni maja miec takie wybitne zabawki?

Tak mi sie przypomina jak Kuczko obcinal MC (zabral mcobrone) argumentujac ze nie moze zaden zawod masowy miec 2 specy <lol>
Nie mialo sensu, bo partyzant i tak mial wtedy najwiecej sposta na Arce i nie dalo sie przed nim ukryc.
Zawody masowe moga i niejednokrotnie maja po dwa spece, tego nie trzeba chyba udowadniac. Jesli tak Kuczko napisal to trzeba bylo zrozumiec "obcinamy mcobrone, bo tak", jesli ktos wierzy w te argumenty to jest po prostu naiwny i sam sobie winien.
Jaeden, cham i prostak.

Jesli polelf, to tylko owiany legenda, w srebrzystej zbroji i z helmem, ktory mowi "zabij".
Melborn
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2010 23:52

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Melborn »

Jaeden napisał(a):

re Yergo,
Dziala. Ale to maly bonus, bo wrogowie Komanda zadko graja partyzantami, bo kto normalny by wybral taki ch***wy zawod :>.



No i mamy moim zdaniem Najwiekszego BUga ishtar ;p

Mialo cos takiego sens jak tylko SC mialo ukrywanie. A teraz gdzie zawody sa ogolnie dostepne jakim prawem jedni maja miec takie wybitne zabawki?
Wyprowadze Was z bledu i powiem Wam, ze na ukrywajacych to nie dziala. Jesio jakies wspaniale teorie?
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Rennz »

Gotmir pisze:
Jaeden pisze:(...) A teraz gdzie zawody sa ogolnie dostepne jakim prawem jedni maja miec takie wybitne zabawki? (...)
Przypomina mi to argument przeciwko elitarkom (-:
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Gotmir »

Zostalem wprowadzony w blad. Cofam swoje wypowiedzi na temat wyczuwania sc ;]

Rennz: Obciac!
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Blob »

Gotmir: tia a mcek z mcobrona lepiej tankowal niz gracz z tarcza a bez mcobrony walil bomby jak milo.
Cos podobnego do starego berka (i zawod dobry do ofensa i do defensa), ale na pewno "nie było powodu do przycinki".

Yergo: to zamienmy sie scatak za pokazowke pasuje? Nie zapominaj ze wiora ma dwa spece (nozownik też).
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Homerofe »

Blob - moze tak z drugiej strony? Nie chodzi o zamienianie (dopakowywanie) tylko o rownanie (balans). Glad jest swietnym zawodem ofens/defens - kosztem nieco druzynowek, ale i tak z odpowiednim poziomem i umami na poziomie GP moze i funkcjonuje w walkach druzynowych bez dramatow.

Wiorka: scatak i doskok
Glad: spec i pokazowka
Straznik: wytracanie i spec
Nozownik: gzatak + 2 style speca
Legionista: spec + wycofka
Zakonnik: miazga + szarza
ZT: specyk + kamienna skora

zostaje niewiele zawodow, ktore faktycznie cos powinne dostac jako dodatek - nawet taka zapchaj dziura jak niedoceniana pokazowka

czym z dodatkow sie ma pochwalic korsarz? plywaniem? :D
miecznik? fanatyk? zboj! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Pier »

Ja rozumiem, że mamy tu 18 stron z płaczem o nic. Ale mimo wszystko wypada jednak przeczytać je. ;)
Na drugiej stronie pisałem:
Pier pisze:Gniocie, komando nie ma takich zabawek o jakich pisałeś, nie wiesz o czym piszesz.
Nie lepiej, żeby wizowie mogli poświęcać swój czas na jakieś potrzebne reformy, zamiast czytać o nieuzasadnionych żalach? Pzdr.
ODPOWIEDZ