Ukrywanie - poprawki / zmiany

Forum wieści z Arkadii.
Evin
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2010 11:22

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Evin »

Hakatri pisze:Co jest nieklimatycznego w teamie ZS+TW?
Buluar pisze:Zapytaj Evina.
Już odpowiadam :D

W drużynie TW+ZS (a nawet TW+ZS+ZT) byłoby nieklimatyczne to, gdyby sobie nie docinali.

Ale wspólna drużyna była możliwa. Bywało, że mnie prowadził ZS, czasem ja prowadziłem ZS, ale z ZT w drużynie byłem chyba tylko raz (przyszedł razem z zakonnikami). Było na tyle rpgowo, że prawie skończyło się bijatyką i więcej takie połączenie się nie powtórzyło :)

Zakon szanował niezależność TW i prowadząc drużynę np nie wydawał bezpośrednich rozkazów oraz konsultował kluczowe decyzje. Czasem po prostu były dwie drużyny razem ze sobą podróżujące. Dało się to zrobić klimatycznie.

Dawniej TW współpracowali z ZS, wymieniali się informacjami i sprzętem, razem walczyli ze wspólnym wrogiem. Ale też zdarzyło się kiedyś, że TW zabił zakonnika i ZT za obrazę.

RPG był całkiem bogaty i kiedyś jak znajdę logi to wrzucę :)
Hakatri
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2009 21:43

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Hakatri »

Buluarze. Zapytałem.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Visborg »

Nevare pisze:Uwazam ze kazdy zawod powinien widziec ukrywaczy. Moze w koncu przestaliby sie ukrywac!
Popieram! Ukrywacze! Ujawniajcie się! Czas wyjść z szafy! Czas na coming out! Czas stanąć otwarcie przeciwko zaściankowej ukrywaczofobii!

<post równie w temacie jak większość, a nawet bardziej>
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Buluar »

Hakatri pisze:Buluarze. Zapytałem.
No to odkryles, jak bylo kiedys, a jak jest teraz.
Dla podpowiedzi zacytuje czesc wypowiedzi Evina:

Kod: Zaznacz cały


Zakon szanował niezależność TW i prowadząc drużynę np nie wydawał bezpośrednich rozkazów oraz konsultował kluczowe decyzje. Czasem po prostu były dwie drużyny razem ze sobą podróżujące. Dało się to zrobić klimatycznie.

Ostatnio zmieniony 29 gru 2010 17:29 przez Buluar, łącznie zmieniany 1 raz.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Hakatri
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2009 21:43

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Hakatri »

Ty mi powiedz.

Powiem wprost Buluarze: nie znasz mojej postaci. Nie znasz stosunków między ZS i TW. Nie wiesz nic o zasadach panujących we wspólnych drużynach. Zagadką dla mnie chyba już na zawsze będzie, dlaczego wypowiadasz się w kwestii, o której nic nie wiesz w temacie, który w ogóle tej kwestii nie dotyczy. Koniec z mojej strony.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2010 17:35 przez Hakatri, łącznie zmieniany 1 raz.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Buluar »

Hakatri pisze:Ty mi powiedz.
Stary, co ja mam Ci powiedziec?
Ze teraz nie jestes Legendarnym Tancerzem, tylko pionem Zakonu, ktory robi za pomagiera w zdobywaniu fragow na jakis masowcach?

Nie znam Cie z erpega, znam Cie z >wesprzyj makusa. Evina swojego czasu poznalem z innej strony. Taka jest roznica miedzy nim, a Toba. Niestety umy macie te same.

PS: Nie troluj (trolujmy juz). Ciesze sie ze zapytales Evina. Porozmawiaj z nim dluzej - wyjdzie Ci na dobre.

Re gora:

Specjalnie dla Ciebie.

Zakon szanował niezależność TW i prowadząc drużynę np nie wydawał bezpośrednich rozkazów oraz konsultował kluczowe decyzje. Czasem po prostu były dwie drużyny razem ze sobą podróżujące. Dało się to zrobić klimatycznie.

Mowie, jak wyglada to z mojej perspektywy. Nie wiem jak sie doagadujecie. Wiem, ze przez tych kilka lat walk np z Evinem, nie spotkalem go w teamie, jak rozkazuje mu Zakonnik ani razu. Wy potrafiliscie przyjsc wspolnie z ZT/ZS spalic nam zamek. Zacznij wychodzic z Loren nie tylko wyprowadzany przez Makusa, to moze sie poznamy blizej!
Ostatnio zmieniony 29 gru 2010 17:51 przez Buluar, łącznie zmieniany 3 razy.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Gotmir »

Mysle ze problem nie lezy w ukrywaniu, a strasznie zle zbalansowanymi lokacjami.

Druga sprawa to niezbalansowany spost, ktory pomaga jedynie w szybkosci przeszukiwania lokacji.

I to raczej nie powinno sie plakac o obciecie ukrywanie tylko o balans lokacji i sposta.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Hakatri
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2009 21:43

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Hakatri »

Ech ech Buluarze...

To i ja się popiszę:

DLACZEGO SĄDZISZ, ŻE TERAZ JEST INACZEJ? DLACZEGO ZARZUCASZ GRACZOM LAMERSTWO, CHOCIAŻ JAK SAM PRZYZNAJESZ NIE ZNASZ ICH WCALE? DLACZEGO, BULUARZE?!

Dla podpowiedzi: to nie agresja. To ironia.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2010 18:05 przez Hakatri, łącznie zmieniany 1 raz.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Ulav »

Buluarze! Opamiętaj się! :O
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Buluar »

Wysbadz sie tej agresji! Nie napisalem, ze jestes "lamerem", tylko pionem Zakonnym - to roznica, przynajmniej dla mnie.
Nie ma sensu dyskutowac. Ja Ci mowie, ze za czasow Evina TW wygladalo inaczej, a Ty mi odpowiadasz, ze Cie nie znam wcale. Jak mam z toba kontynuowac konwersacje na temat TW w temacie o ukrywaniu?

Jeszcze raz Ci mowie - nie znam Twojej postaci z innej strony, niz >wesprzyj makusa. Nie mialem nigdy innej okazji poznania. Moze zacznij uzywac trybu "oszczedzania", to po szarzy ockne sie i poerpegujemy.

Pozdrawiam.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
ODPOWIEDZ