Ukrywanie - poprawki / zmiany

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Yergo »

Znaczy oczywiscie przepraszam za wtracenie, nie jestem znawca aktualnego trendu. Gralem umami gladiatora i korka i oba zestawy sa calkiem przytulne - moze nie budza wielkiego zagrozenia i spec nie wchodzi w decydujacym momencie w plecy spieprzajacego muta w ledwo, ale daja pewien komfort na expie, poczucie bezpieczenstwa na solo i poczucie wartosci w druzynie. Tez przegralem pare zakladow ze znajomymi grajacymi z nozownikami i partyzantami i mam wrazenie, ze w pewnym sensie zdaje sobie sprawe z nieprzecietnej chujni, jaka ci gracze pokonuja w codziennej grze, gdy na PK jeszcze nie pora.

Jak dla mnie niech sobie ukrywacz ma swoje ukrywanie. Moze w 4 z 5 starc bede musial spieprzyc, ale caly czas bede mial na swiadomosci, ze jest szansa, ze to 5te starcie skonczy sie dla niego przechujowym odexpianiem, ktore mi przychodzi z palcem w d.
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Pier »

No dziwnie wolno Eidur, ciezko uwierzyc. Ogolnie ukrywacze expia najwolniej, szczegolnie partyzant. Z legionistom problem lezy po stronie oceny, bo jest uwazany za wielce mocnego ze wzgledu na umy obronne ;)

Yergo nie zmieniło się wiele, poprostu biadolą albo chcą se na forum popisać :P

No i widzisz Gniocie, ktoś kto gra partyzantem MUSI mieć wyżej b.dośwa inaczej nie stanowi powaznego zagrozenia dla przeciwnika, a juz z pewnoscia nie wyciagnie se dobrego sprzetu(b. dośw minimum). Wyjątkiem jest Ulav :P
No naprawde ciężko się gra, nie wierzycie to weźcie i się przekonacie ;)

Co do expienia i PK na expie przytoczę historię prawdziwą.
Czaiłem się kiedyś na ziomków z klanów mahakamskich. Przychodze patrze ciała leżą, spoko ktoś przyjdzie, po godzinie czekania przyszedł Tonio (pozdrO) walnął kilka pukaczy jest ranny(ma miecznika), myśle poczekam chwilę jeszcze bo nie ma szans przecież. Mhmm... poleciał w rannym do domu, to czekam znowu, przeybiega inny krasnoludek imie jakos zaczyna sie chyba na G (legionista!), wybił jeden poziom pukaczy, wybija następny...
Ocho myślę se odważny jakiś sie trafił bedzie szansa, przemykam sie do niego po kilku minutach szukania i kitrania, patrze a on w dobrej kondycji :/ Powodzenia... Nie było innej opcji jak dać mu spokojnie doexpić swoje i liczyć na następną szansę, po kolejnej godzinie czekania sobie poszedłem.

Tak więc ićcie w pizdu marudy i nie irytujcie mnie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Homerofe »

Punkt 6! Nie mniej wazny

Zbroje sa dla mieczakow. Biega sie na golasa z bronia w lapie. Nabyte doswiadczenie, ktorym chetnie sie podziele mowi, ze lepiej tez jest gonic niz uciekac!
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Gniot »

Plaszcz ? Noc ? Jaskinia ? Balwur Cie zobaczyl !?! moze zapomniales sie ukryc ? :lol:

Ciesze sie ze poprawilem Ci humor. I tak jak pisalem pozyjemy zobaczymy... nie raz bylo tak ze cos co ludzie masowo oblegali nagle okazywalo sie blednie napisane/zle zbalansowane/przegiete tutaj pewnie tez tak bedzie :?

Z tym waszym expem i straszna orka zeby b doswa zrobic partyzantem to kit jakis - sam to sprawdze :)
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Huggus »

jak wam sie za szybko expi, zawsze mozecie wziac do samotnego expa wksa...
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Yergo »

Pier pisze:ktoś kto gra partyzantem MUSI mieć wyżej b.dośwa inaczej nie stanowi powaznego zagrozenia dla przeciwnika, a juz z pewnoscia nie wyciagnie se dobrego sprzetu(b. dośw minimum). Wyjątkiem jest Ulav :P
A zes mnie teraz wyreczyles tym Ulavem :D

Probelem osob z problemem w tym temacie jest taki: nauczcie sie grac swoim zawodem, zamiast na oslep poprawiajc zawody, ktorych ogrodka nei znacie ;]

Huggus: hehe ;d
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Homerofe »

Swietny zart! pewnie zapomnialem sie ukryc!

Zglos pomysl zeby bylo 50% szans na to ze ukrycie jest niemozliwe i 50% szans, ze komenda 'zabij' blokuje sie na 5 minut. Bedzie swietnie. Gra sie rozwija!

Orka z robieniem b. doswa? to jakis mit. Chyba, ze ktos gra sam to sie zgodze. Teraz exp jest wszedzie i dla kazdego.

Huggus mnie ubiegl :( WKS najbardziej posysa do samotnego expa. Chociaz po zmianach sie mu poprawilo.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Rennz »

Eidur pisze:Rennz: moze sa 50/50 jak walczysz w sparingu, roznica jest taka ze ty w 85% przypadkow zauwazysz ze przybywam na lokacje na ktorej expisz, na 100% zauwazysz ze ja zaatakowalem, masz bardzo duza szanse ze wyjdziesz, ze sie ukryjesz, w przypadku odwrotnej sytuacji ja moge byc ledwo zywy przy rozpoczeciu walki, na ukrycie mam mniejsza szanse, w dodatku te wszystkie zbroje ktore zmuszony jestem nosic ogranicza moja mobilnosc.
Zmień zawód w takim razie - zobaczysz, że wcale nie jest tak kolorowo jak myślisz. Gdyby tak było już dawno bym miał legendę (-:

Może i mi łatwiej się ukryć na PK, ale nie tylko ukrywanym PK żyje Arkadia.
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Esten »

A moze samemu nieco zbalansowac sobie postac i zainwestowac w mentale? Zauwazylem ze na gnomie mentaliscie z umami AJ nozownika mozna bez wiekszych problemow zauwazac te szwadrony smierci ktore sie przewijaja po traktach.
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Ukrywanie - poprawki / zmiany

Post autor: Yergo »

Ojno Esten ale wiesz, zmienic medytke sie co prawda da, ale zmienic rase juz niezbyt. I krasnolud/ogr bedzie przegrany w gonitwie o mentale z gnomem. Druga sprawa, ze przecietne zawody sposta maja raczej na poziomie w okolicach GP, wiec nie wiem jakie by trzeba bylo miec mentale :>

Gniot
Z tym waszym expem i straszna orka zeby b doswa zrobic partyzantem to kit jakis - sam to sprawdze
Jo, zaloz sobie gnomika, zrob bdoswa w tydzien, zmaksuj zawod na wielce i powiedz, ze bylo latwo. A potem padnij prawem serii i sprobuj odexpic na maksach. Cud miod i orzeszki, mniam ;D Ale wtedy juz nie powiesz, ze wcale nie jest latwo bo ojc, no kto by sie przyzal do bledu?
ODPOWIEDZ