Klub obiezyswiatow

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Elena
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2011 15:15

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Elena »

Jaques:
Urosło bo bardzo intensywnym zwiedzaniu?
Zwiedzam sobie spokojnie kolejne miejsca, ale zawiniątko mam dalej cieniutkie.
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Sirius »

@Elena:

A oglądasz wszystko dokładnie? Cierpliwość i dokładność to jedne z najważniejszych cech Obieżyświata. :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Elena
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2011 15:15

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Elena »

Nie robię tego żeby nabić sobie tubę więc tak - oglądam z ciekawości wszystko dokładnie. [: . Może za mało żeby coś się ruszyło - nie wiem mam za bardzo porównania.
Gorgun
Posty: 65
Rejestracja: 04 mar 2009 10:35

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Gorgun »

Jaques pisze:Wreszcie mi uroslo zawiniatko troszke...
Ale zauwazylem cos niepokojacego.
Dwa razy zrobilem wspaniale postepy, za kazdym razem spadlo mi po chwili do ogromnych. Wpisywalem obpostepy bylo wspaniale a chwile pozniej juz ogromne. Nie wiem co z tym zrobic. Zglosic czy co?
Co ile postepow wam skacze poziom? Bo moze ja mam jakis blad po prostu...
Może dlatego, że ogromne są po wspaniałych?
Vrust
Posty: 13
Rejestracja: 17 lut 2011 09:56

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Vrust »

Rozwinę myśl poprzednika - postępy w zawiniątku są wg baaardzo starej listy poziomów postępów kiedy ogromne były najwyższymi :)
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Jaques »

Re Elena

Nawet nie po jakims bardzo intensywnym, nieduze wtedy mialem. Widac malo brakowalo. Zlazlem dokladnie cala Tilee, Bretonie, Imperium, Varn i Kadrin. Naprawde dokladnie... Czesc Ishtar tez ale malutka. Jestem teraz Wloczykijem, nie wiem jak oni to robia ze maja tuby... ;)


Re Kwestia postepow

Dzieki, w zyciu bym sie nie domyslil... :) Zatem spokojnie zwiedzam dalej. Myslalem ze jakis powazniejszy bug jest.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Gerdia »

Z tego co pamiętam (dawno już "wbijałam" tube) to trzeba było wyorać kilka niebotów (2-3 potem chyba 4-5) żeby zawiniątko się zmieniło w następny pojemnik. Poza tym nie można zwiedzać ciągle tego samego terenu, no i oczywiście oglądać wszystko co można oglądać.

Poza tym zauważyłam, żeby lokacje zaliczyło na poczet "obexpa" to trzeba na niej spędzić troche czasu.


Powodzenia,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Ulik »

Niestety duuuużo osób nabiło tuby i mapniki na paskudnym błędzie (że im tego nie cofneło...). Osobiście nabiłem 'na czysto' mapnik dopiero w zeszłym tygodniu, sporo pracy to kosztuje.

Trzeba to robić na spokojnie, wchodzimy, czytamy, oglądamy, szukamy ukrytych lokacji, często za jedną taką wpada więcej obexpa niż za 1/3 miasta. No i unikamy raczej takich łąk bretońskich czy wszelakich gór z setkami lokacji, a opis każdej to wariacja tych samych opisów.
Awatar użytkownika
Amidal
Posty: 21
Rejestracja: 04 cze 2011 00:26
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.
Kontakt:

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Amidal »

Jako, ze ostatni post z konca lutego, chcialbym sie zapytac jak teraz ma sie klub. Dokladnie, czy rozwoj dziala czy jest cos z nim nie tak? Po kilku ogromnych (nie wchodzily wyzej) mam nadal "cieniutkie".
Druga rzecz, zawod. Mam juz jakis czas ale czy warto bylo go wybierac?
Powiazny z nim odkrywca (w dalekiej przyszlosci) chyba na nic sie zda w swiecie. Chyba, ze sie myle i ma jakas ukryta funkcje, opocz tego, ze moge sobie latwiej zwiedzac ;)

AK
Mehlot
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2011 21:17

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Mehlot »

Mam ten sam problem: po dwóch miesiącach i naprawdę wielu obpostepach zawiniątko nadal całkowicie nowe. Na razie zgłosiłem błąd w zawiniątku.

Amidal: odkrywca jest powiązany z zawodem AJ obieżyświata, a nie z klubem obieżyświatów.
ODPOWIEDZ