Balans, exp i inne cuda

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Ulik »

Sigard pisze:ataku z zaskoczenia, ktory byl rekompensata za brak ciosu specjalnego z pierwszej linii stal sie ogolnodostepny i generalnie mniej uzyteczny.

Proponuje najpierw przetestować ten "ogólnodostepny" cios z ukrycia na zawodzie nieposiadającym ukrywania się dopiero potem marudzić jak to strasznie zaszkodzono biednym partyzantom. Na dobra sprawe ten atak z zaskoczenia przyda się tylko AJotowcą z ukrywaniem, dla których to zresztą jest bardzo miłą sprawą.
Vailen
Posty: 36
Rejestracja: 25 mar 2009 21:47
Lokalizacja: Op

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Vailen »

Problem jednak w tym, że partyzant z ukrywaniem coraz mniej ma wspolnego.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Homerofe »

Sigard pisze:. Niezla przycinka w ladnym opakowaniu moim zdaniem, fajnie zmiany, szkoda ze nie dla wszystkich.
Troche naciagane moim zdaniem. To jest pierwszy dzien, smialo mozna napisac, ze ciagle testowy. To ze GPki maja speca to swietnie, w koncu nawet zielarz cos moze i wcale nie musi robic tego z gildia. Obecny pseudo-scatak jak jest napisane w wiesciach ma byc dodatkiem do zabawek, a nie realna sila bojowa - nie porownywalbym tego do scataka. Wiorkowy doskok jest potezny, wiec powinien miec jakies ograniczenia. Mam partyzanta i jakos nie marudze wyjatkowo. Trzeba poczekac na wylapanie niedorobek i dziur.

Bardziej zastanawiajace jest expo. Z obecnych testow wyglada to mocno niepokojaco w konfiguracji sam AJ, sam zawodowiec, AJ + zawodowiec. Mam nadzieje, ze costam sie nie rozpadlo w kodzie z przeliczeniami.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Sigard »

Homerofe pisze:Troche naciagane moim zdaniem. To jest pierwszy dzien, smialo mozna napisac, ze ciagle testowy
Chcialem tylko zwrocic uwage na pewne problemy. Skoro to dzien testowy, to chyba warto zglaszac zastrzezenia poki nie zostana ustalone sztywne wartosci. Niebardzo wiem jak moglbym to zrobic na arce.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Homerofe »

No jasna sprawa. Ja z tego topiku robie taki smietnik z nadzieja, ze rafgart rzuci okiem, bo faktycznie jakakolwiek konsultacja jest mocno ograniczona.
Sunird
Posty: 62
Rejestracja: 13 lut 2009 11:23

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Sunird »

Czy po ostatniej zmianie obserwujecie zmiane w expie?

Przed zmiana niezaleznie od lvl w druzynie exp szed rowno.
Po ostatniej apoce tak nie jest, pytanie czy to u mnie tylko tak?
Vailen
Posty: 36
Rejestracja: 25 mar 2009 21:47
Lokalizacja: Op

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Vailen »

W expie generalnie cos namieszane jest mocno. I nie mam pojecia na jakiej zasadzie teraz jest naliczany. Stary nieznak=nowy nieznak? Moze sie dowiemy..
Grub

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Grub »

Ta zmiana cala jest dla mnie jakimś wielkim nieporozumieniem. Dać GP speca za darmo tez. Cyt. Zmiana ta oznacza oczywiście, ze cios specjalny z zawodu będzie co najmniej tak samo silny jak ten ogólnodostępny, nawet bez żadnych treningów. Rozumiem ze niepotrzebnie trenować teraz speca, bo lepiej wytrenować wszystko inne oprócz speca i mieć bonus z tego tytułu w expie ? ( o ile się nie mylę do expa brany jest nadal współczynnik umiejętności jakkolwiek on wygląda? ). Szkoda mi słów na dalszą krytykę bo wiem że gracze swoje wizowie swoje.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Homerofe »

Tez jestem ciekawy czy stary nieznak = nowy nieznak.

Zawodowiec robi nieznaka tak samo jak wczesniej - jesli jest sam
AJ expi duzo szybciej niz przed zmianami - logiczne kwestia speca

Ale na pewnym poziomie zblizonym do siebie (poziom max dwa roznicy) AJ i zawodowiec w druzynie zdobywali expa z dokladnoscia do kilku mobow, czy tam paru minut. W chwili obecnej - majac taki sam uklad jest dosc dziwienie - AJ zdobywa 3 poziomy postepow, a zawodowiec 1
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Homerofe »

Grub - chyba niezbyt dokladnie sledzisz informacje. Nic ci nie da, ze nie wytrenujesz speca - sile bojowa nalicza sie do tego co mozesz wytrenowac - nie masz kasy, masz problem ;]

Czy jest jakas szansa na to, ze w trakcie poprawek wszelakich rozkraczylo sie cos z kamieniami i dropem z mobow?
ODPOWIEDZ