Balans, exp i inne cuda

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Sigard »

ZH jest po prostu przepakowane. ;p
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Homerofe »

Poziom i umy przekladaja sie na sile bojowa - lejac odpowiednie moby masz postepy odpowiednio szybko. Niestety dochodzimy do kolejnego paradoksu arki. Bardziej spasiona/wyumiona postac rozwija sie szybciej niz przecietniak bez umow.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Rennz »

Nie zauważyłem tej zależności u siebie - na wyższym poziomie postępy wskakiwały mi nawet szybciej ze względu na większy przemiał. Nie wiem jak to jest w przypadku GP/AJ gdyż albowiem nie sprawdzałem tego (-:
Awatar użytkownika
Jaeden
Posty: 53
Rejestracja: 16 lis 2010 16:43

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Jaeden »

Rennz pisze:Jaeden ci wytłumaczył dlaczego to napisałeś nie ma sensu (-:
Ale ja jestem raczej sklonny zgodzic sie z Goldfingerem nie z Toba :). Sigard rowniez zauwazyl cos, co nie podaza za Twoim wnioskowaniem. Zrobie troche zadan i wypowiem sie po testach.
Jaeden, cham i prostak.

Jesli polelf, to tylko owiany legenda, w srebrzystej zbroji i z helmem, ktory mowi "zabij".
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Gniot »

Homerofe pisze:
Gniot pisze:Oskarzasz kg o bluzganie...rzucanie kurwami gownami itd a nie masz zadnych dowodow na to (bo mush zastrajkowal). W takim razie usun KG z punktu trzeciego do momentu kiedy jakies dowody bedziesz posiadal.

Traktuj ludzi powaznie skoro chcesz byc tak traktowanym.
Homerofe pisze:mush zastrajkowal, a ja mam kaca - beda biezace nibawem, ale mam nadzieje ze nie
Pozdrawiam.
Gniot do ciebie i tak nie docieraja fakty, bazujesz na mitach i wlasnej wersji literkowej rzeczywistosci. Wymagasz ode mnie dowodow, a tak ciezko jest pogadac z kolegami? Jesli tak bardzo gryzie cie dyskusja na ircu czy forum to ogarnij sie na arce i tam zapytaj. Mialem przygotowane trzy soczyste przyklady, ale uciekly - wypadki niestety sie zdarzaja. Nie zamierzam jakos szczegolnie ludziom dupy zawracac o logi, zeby cos ci udowadniac na sile. Zaprezentowanie logow, oczywiscie zostaloby okrzykniete wielkim oszustwem i preparem. Powaznie traktuje powaznych ludzi, dla niektorych skonczyla mi sie cierpliwosc. Wiem, to dziala w obie strony.
Homerofe nie bede juz z toba gadal po tej ostatni akcji jak nam zakonczyles. Nie mowiac juz o probach sprowokowania KG swoimi secondami. I akcjach w stylu "przedstaw sie albo zginiesz" :lol:

Lecz sie :)

p.s.
oczywiscie logi byly ale ... dobrze wiesz jak jest :/
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Homerofe »

Przepraszam :? ale to byla taka epicka akcja. Nie wytrzymaly mi nerwy i z wrazenia odpadly dlonie. Musialem szybko zakonczyc! Wcisnalem binda stopa.
Byl zwykly dzien, a jednak powialo groza i tajemniczym cudem. Zalogowalo sie pieciu najemnikow, ktorzy oddalili sie od obozu o wiecej niz sto lokacji, a nie minela jeszcze polnoc! Zalogowalem secia zeby zobaczyc dokad ida. Truchtem pedzili wykonac zadanie na grzybach. Fikaczu czekal na juz zalogowany w strategicznym miejscu. Pierwszy sekond sledzil najemnikow, drugi czekal na tratwie dla niepoznaki, trzeci idlowal na statku, czwartym pisalem list o wsparcie do wszystkich wrogich KG gildii, dla pewnosci zalogowalem sie swoim najemnikiem i sprawdzilem na listach kto jest w grze. Prawie doszlo do starcia! Obudzilem sie :(
Jak mi sie zacznie snic takie gowno to faktycznie zaczne sie leczyc, a na chwile obecna coz... domysl sie Gniot :mrgreen:
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Gniot »

Moze jak przestaniesz grac tyle to sie znajdzie czas na sen i sny o arce :lol:
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Noah »

Poszukajcie przycisku 'PW', taka dobra rada wujka Staszka.
How do I reach these kids?
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Homerofe »

No i masz minusa...

Znalazlem. Jeszcze jakies wskazowki?
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Goldfinger »

Rennz.

Skoro zgadzasz się w kwestii, że nieznak jest bezwzględny niezależnie od poziomu, to jak inaczej niż skalowaniem wyjaśnisz fakt, że to samo zadanie robione w ten sam sposób (kolejność, komendy) przez osoby o zróżnicowanych poziomach daje różną ilość postępów?

Przykład: epickie zadanie osobie na zwiedził dało nieboty, osobie na kawale dało... małe. Kolejna na zwiedził dostała wspaniałe, a b dośw nieduże.

?

Nie twierdzę, że to musi być regułą dla wszystkich zadań, ale znam więcej niż jedno, za które postępy ulegają takowej fluktuacji.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2011 18:52 przez Goldfinger, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ