Balans, exp i inne cuda

Forum wieści z Arkadii.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Gniot »

Homerofe pisze: 3.) Czy MG konsekwentnie zwraca uwage na wszystkich bluzgajacych? czy tylko wybrancy maja sie pilnowac? Ja to z pewnoscia nie jestem mistrzem erpega, ale jesli komus sie wydaje, ze odgrywa wojsko, bo mowi co drugie slowo kurwa i okrasza to kutasami, matkami, praniem w rzece i gownem, to sie grubo myli. Tak, mam na mysli KG.
Poprosze o logi Homerowe gdzie co drugie slowa z ust KG pada kurwa / kutas / gowno.

Wizow prosze o upomnienie badz ukaranie osob ktore myla arkadie z obszarem okalajacym budke z piwem.

Oczywiscie jesli te oskarzenia sa podstawne. Jesli nie to prosze o upomnienie Homerofe badz usuniecie tej czesci posta.

Pozdrawiam.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Homerofe »

Jaka kulturka :mrgreen:

Skoro adiutant ladnie prosi to znajde chwile i wystawie przyklady. W poniedzialek powinien byc log. Bawicie sie chlopcy w wojsko, a nie macie o tym pojecia. Nigdy mnie nie krecila komenda 'zaklnij' bo mozna dobitniej, ale wasze wiazanki wypalaja oczy. Czepiam sie was dla zasady, zeby pokazac jak wygladaja arkowe zasady ich interpretacje i interwencje MG. Dla kazdego cos innego.



mush zastrajkowal, a ja mam kaca - beda biezace nibawem, ale mam nadzieje ze nie
Ostatnio zmieniony 07 lut 2011 20:02 przez Homerofe, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Gość »

Homerofe pisze: 1.) Fajki to nie papierosy. Nie jara sie tego caly czas. Czy system nabijania uma, albo lepiej nawet - system utrzymywania uma doczeka sie poprawy? Dwa dni literkowego palenia, chwila przerwy trzeciego i z mozolnie nabitego LEDWO robi sie puste miejsce po umiejetnosci specjalnej bardzo.
A widzicie a jednak bycie Odkrywca nie jest takie do d***!

Ja poki co doszedlem w paleniu fajki do poziomu "dobrze" bez wydawania kosmicznych sum na ziele fajkowe (pomijajac jedna dostawe ziela fajkowego przez dwoch kandydatow za kilka mithryli - no ale to oni placili)

Wydaje mi sie ze system dziala podobnie jak nauka jezykow u odkrywcy z tym ze _chyba_ wazna jest regularnosc (jak wskazuje pomoc ?fajka).

Czyli palenie fajeczki co 15 minut (albo w wiekszym odstepie czasowym - nie jestem pewien i raczej robie to na wyczucie) powinno doprowadzic Cie do Celu.

Ostatnio miale duze przerwy w graniu wiec po jakichs kilku tygodniach niegrania Shulzem poziom wcale nie spadl (zostal na niezle) a po kilku "buchach" nawet wskoczyl na dobrze.

Pozdrawiam
Shulz :geek:
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Gniot »

Oskarzasz kg o bluzganie...rzucanie kurwami gownami itd a nie masz zadnych dowodow na to (bo mush zastrajkowal). W takim razie usun KG z punktu trzeciego do momentu kiedy jakies dowody bedziesz posiadal.

Traktuj ludzi powaznie skoro chcesz byc tak traktowanym.
Homerofe pisze:mush zastrajkowal, a ja mam kaca - beda biezace nibawem, ale mam nadzieje ze nie
Pozdrawiam.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Evandeil »

To ja wroce do tematu.
Co do expa i jego naliczania to nigdy wszystkim nie dopasuje. Skupil bym sie raczej na tym by expowiska byly rozmieszczone tak by kazdy mial podobne mozliwosci expienia.
Balans - tu przedewszystkim skupil bym sie na balansie miedzy rasami bo roznice sa stanowczo za duze. I w koncu przydalo by sie zrobic pozadek z elitarkami. Elitarki sa lub ich niema a nie tak jak teraz zostawione w polowie w nadzieji ze samo sie rozwiarze. Osobiscie jestem jak najbardziej za powrotem elitarek z czym MC tez powinno miec mozliwosc posiadania elitarnych umow w postaci np demona (moze jeden demon na kaplice).
Sprzet to ogolnie porazka jego dostepnosc i jakosc tego co robia kowale, miala byc wielka reforma a w sumie nic sie nie zmienilo.
Obrazek
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Deli »

Evandeil: Co do kowali to przesadzasz - jestem w stanie sie porządnie wyekwipować bazując tylko na tym, co u kowali zamówię.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Cochis »

Hej
Chcialbym zadac pytanie o exp po ostatniej reformie. Nigdy mnie to nie interesowalo wiec nie sledzilem dyskusji ale ostatnio mialem ciekawa sytuacje.
Zrobilem questa i zainkasowalem za niego niebotyczne postepy. Mam stosunkowo wysoki poziom (wielce) i ciekawi mnie skad taka ilosc expa. Co prawda podcechy nie drgnely ani o minimetr (choc jakby dobrze policzyc zrobilem od ostatniej zmiany podcech jakies 3 nieboty)
Tak wiec czy ktos moglby mi wyjasnic mozliwie krotko jak to jest z tymi postepami?

Korzystam z chwili gdy nie ma arki wiec moze ktos mi odpowie nie mieszajac przy okazji z blotem.
C.
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Awatar użytkownika
Jaeden
Posty: 53
Rejestracja: 16 lis 2010 16:43

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Jaeden »

Mnie to tez zastanawia, tym bardziej, ze robiac dobre questy (znaczy te, za ktore kiedys bylo duzo postepow) zoltkiem, nie wskoczyly nawet nieznaki, a teraz za glupiego q ze skora echinopsa zrobilem nieznaka na kawale.

Trzaby moze przysiasc i porobic te questy, moze sie uda zaobserwowac jakas zaleznosc.
Jaeden, cham i prostak.

Jesli polelf, to tylko owiany legenda, w srebrzystej zbroji i z helmem, ktory mowi "zabij".
Awatar użytkownika
Wilibald
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2009 16:53

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Wilibald »

Cochis:

Nieboty na wielce sa jak kropla w morzu.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Cochis »

no ja mam swiadomosc ale czy prawdziwe jest podejscie
zoltek i wielce robia questa, dokladnie to samo krok po kroku.
Zoltek dostaje za to minimalne a wielce dostaje nieboty? Bo to by mi rzucalo nieco swiatla na "problem"
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
ODPOWIEDZ