Balans, exp i inne cuda

Forum wieści z Arkadii.
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Ormen »

Mimi pisze:Ormen: Co maja umy do rzeczy?
Exp w drużynie jest dzielony po równo. Wpływ może mieć jedynie poziom postaci, ze względu na tę enigmatyczną brutalność.

Właśnie moje posty mówią o tym, że zauważyłem, że umy mają wpływ, pomimo że miało tak nie być. Jeśli nie wierzysz, to spróbuj poexpić z kimś z elitarnymi umami.
Gość

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Gość »

No moje własne obserwacje są zgodne z deklaracjami wizów - w drużynie wszyscy mniej więcej tak samo dostają nieznaki. Też nie mam pełnego zawodu i expiłem z tymi, co mają.
A może masz świeżą postać i to ci bruta zawyża?..


odp. na poniżej:
Dzięki
Ostatnio zmieniony 17 cze 2010 16:41 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Rafgart »

Minimalna ilosc doswiadczenia jest za zadawane obrazenia, z czego w tym przypadku pewnie z 90% wezmie taki ZT, ale to na pewno nie powoduje takiej roznicy.

Lakoniczna opowiedz co do otwierania stowarzyszeni: 'jak zrobie to bedzie'.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Raglak »

Nie wiem czy to celowe, ale duze roznice w ilosci expa w druzynie pojawiaja sie na wyzszych poziomach (cos kolo przelomu wielce/widzial). Osoba na takim poziomie potrzebuje kolo 15% wiecej mobow na nieznaki niz inni w druzynie (sprawdzone w dwuosobowym i w siedmioosobowym teamie, zarowno mi na polowie wielce jak i ludziom na kawale/b doswie nieznaki skakaly rowno, a osobie z wyzszym lvlem z 10-20 min pozniej).

Moze dopiero tutaj ujawnia sie ten zwiekszony brut, ktorego brakuje Haernowi :)
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Tipi »

Raglak pisze:Nie wiem czy to celowe, ale duze roznice w ilosci expa w druzynie pojawiaja sie na wyzszych poziomach (cos kolo przelomu wielce/widzial). Osoba na takim poziomie potrzebuje kolo 15% wiecej mobow na nieznaki niz inni w druzynie (sprawdzone w dwuosobowym i w siedmioosobowym teamie, zarowno mi na polowie wielce jak i ludziom na kawale/b doswie nieznaki skakaly rowno, a osobie z wyzszym lvlem z 10-20 min pozniej).

Moze dopiero tutaj ujawnia sie ten zwiekszony brut, ktorego brakuje Haernowi :)
Raglak pisze:Wracaj do gimnazjum Haern, naucz sie czytac!
Nie chcemy, by wiecej jakies niedokladnosci w nim
prowadzily do tak powaznych wypaczen w rownowadze miedzy
graczami, wiec dodatkowo zmodyfikowalismy funkcje brutalnosci.
Az do poziomu 'ktos kto zwiedzil caly swiat' bedzie ona dopuszczac
tyle samo lub wiecej doswiadczenia niz wczesniej, a powyzej mniej.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Raglak »

Rafgart pisze:Walczac w druzynie wyraznie widac, ze powyzej pewnego poziomu wszyscy maja postepy po tym samym czasie.
Tipi: kolejny fail?


I jak sie ma to co wkleiles powyzej do tego co pisales niedawno:
Tipi pisze:Czasami zastanawiam sie, jak niektorzy was gimnazjum skonczyli, skoro mialo uczyc czytania ze zrozumieniem.
(...)

O jakim wy ludzie brucie mowicie jak to dawno zostalo zlikwidowane:) Kolejny poziom wymaga poprostu wiekszej ilosci expa.
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Tipi »

Czlowieku, wiesci jasno glosza ze powyzej/lub od zwiedzil exp jest sztucznie przycinany.
WYRAZNIE jest to napisane.

A Rafgart piszac o 'pewnym poziomie' mial pewnie na mysli pomijanie poczatkowych poziomow.
I tak dla przykladu wszyscy od doswa do zwiedzil maja postepy mniej wiecej w tym samym czasie.

A Ty na wiesciach z duma oglaszasz:
Nie wiem czy to celowe, ale duze roznice w ilosci expa w druzynie pojawiaja sie na wyzszych poziomach (cos kolo przelomu wielce/widzial). Osoba na takim poziomie potrzebuje kolo 15% wiecej mobow na nieznaki niz inni w druzynie
Brnij w to dalej i udawaj inteligentnego.

Koncze dyskusje.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Gniot »

Hmm spodziewalem sie ze ta roznica bedzie duzo wieksza... 10%-15% to pikus... :D
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Raglak »

Tipi, a przeczytales dalsza czesc cytowanego przez ciebie mojego tekstu, ze osoba na polowie wielce miala postepy DOKLADNIE W TYM SAMYM CZASIE co osoby na kawal/b dosw? Jedynie osoba na przelomie wielce/widzial miala postepy pozniej. Jesli brut ucinalby powyzej zwiedzil, osoba na POLOWIE WIELCE tez powinna miec pozniej postepy. Specjalnie pogrubilem istotne informacje, bo albo udajesz, albo jestes wtornym analfabeta. No ale wyrywaj sobie dalej zdania z kontekstu, pozdro.
Ulver
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2010 22:03

Re: Balans, exp i inne cuda

Post autor: Ulver »

Czy zgłoszenie błędu w lokacji expowiska jest wystarczające w zakresie podejrzenia nieprawidłowości w balansie ?

Pozdr.
ODPOWIEDZ