Propozycja rozdzielenia PvP i PvE

Forum wieści z Arkadii.

Czy jesteś za rozdzieleniem PvP i PvE?

Tak
38
39%
Nie
59
61%
 
Liczba głosów: 97

Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Propozycja rozdzielenia PvP i PvE

Post autor: Urithair »

Nagrody za zabijanie jednostkowych wrogów tylko pogłębiłyby patologię PK.
Bez sĘsu!
Zgon w wojnie między stowarzyszeniami powinien być świadomym ryzykiem a nie punktem nagrody dla strony przeciwnej.
Właśnie chodziłoby o to, żeby samo zabijanie (wszelkie bilanse, wyścig fragów) przenieść na dalszy plan strategii działań wojennych.
Tak ja to przynajmniej zrozumiałem.

edit:
Visborgu. Masz rację. Pardon.
Aczkolwiek ciężko było mi zrozumieć składnię liczy <kogo/czego> - liczy zabitych mobów...
Więc pisz zrozumiale, a ja chętnie poczytam ze zrozumieniem ;)

Prawidłowo:
Liczy <kogo/co>
Liczy zabite moby
Nie zaś:
Liczy zabitych mobów.

Pozdro!

Pardon za zabawę w Werbata, ale uwagi na temat czytania ze zrozumieniem winny wypływać od ludzi, którzy umieją pisać klarownie.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010 13:00 przez Urithair, łącznie zmieniany 1 raz.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Propozycja rozdzielenia PvP i PvE

Post autor: Visborg »

Mówię o mobach "swoich" i "mobach "wrogich"... Czytaj ze zrozumieniem i zauważ związki między kolejnymi notkami...

Czy mam w każdej kolejnej pisać wszystko jeszcze raz?
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Propozycja rozdzielenia PvP i PvE

Post autor: Zorrid »

Mam pewne wejścia z dawnych lat w CD-Action , poczyniłem kilka kroków i postaram się jeszcze trochę nacisnąć gdzie trzeba i jak dobrze pójdzie, to w jednym z najbliższych numerów , powinien się pojawić obszerny artykuł o Arkadii.Na pewno będzie to sporą promocją dla muda.Problemem jest co innego - żadna osoba z redakcji, nie gra w to , a Arkadia niestety nie jest grą jak inne, którą można obiektywnie ocenić w parę dni, nawet bardzo intensywnej gry.Dlatego wchodzi w grę napisanie artykułu przez osobę, grającą w muda spoza redakcji, co czasem się praktykuje.Ja niestety, sam jestem całkowicie świeżym graczem i nie mogę się tego podjąć z należytą starannością.Dlatego poszukuję osoby, która spełni dość wysokie wymagania:

- zna grę od podszewki, jej mechanikę, świat itd i to najlepiej z różnych perspektyw
- posługuje się bardzo poprawnie językiem polskim , ma "lekkie pióro" , potrafi pisać ciekawie aczkolwiek treściwie i lubi pisanie
- dysponuje czasem, tak żeby na moją prośbę, w dowolnym momencie mogła w ciągu kilku dni napisać obszerny i rzetelny tekst
- wybrana osoba nie będzie musiała mi przysyłać żadnych projektów artykułów, tylko od razu kontaktuję ją z osobą z redakcji czasopisma, która już sama potwierdzi swoją tożsamość oraz wiarygodność i przynależność do redakcji (jest to najlepszym dowodem, ze nie szukam naiwniaka, który opisze mi arkadie) - oczywiście zastrzegam sobie prawo do sprawdzenia reputacji i wiarygodności kandydatów wśrod innych graczy/użytkowników forum i jeżeli będzie możliwość , u wizów, ewentualnie poproszę o dowolny tekst/publikację kandydata, niedotyczący arkadii, by móc ocenić poprawność i stylistykę danej osoby- po prostu ze względu na własną wiarygodność, nie mogę sobie pozwolić na polecenie dyslektyka czy kogoś niechlujnego.

Proszę chętnych o zgłaszanie się tutaj, na priv lub mail:

dawid.przyb@gmail.com

Zachęcam do przemyślenia sprawy, bo taki tekst w największym w tej chwili czasopiśmie o grach w Polsce, które czyta naprawdę wielu fanów RPG, może być lepszą promocją niż 100 reklam wykupionych za grube pieniądze.
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Propozycja rozdzielenia PvP i PvE

Post autor: Visborg »

Proponuje żebyś zamieścił ten post w nowym wątku, bo tu sprawa zostanie zakopana...
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Propozycja rozdzielenia PvP i PvE

Post autor: Urithair »

No przydałoby się, bo sprawa godna uwagi a już się zaspamowała.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Propozycja rozdzielenia PvP i PvE

Post autor: Zurwen »

Zorrid:
Tak z ciekawości, zgłosił się już ktoś do Ciebie?

Re nizej: Swietnie! :D
Ostatnio zmieniony 03 lip 2010 21:25 przez Zurwen, łącznie zmieniany 1 raz.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Propozycja rozdzielenia PvP i PvE

Post autor: Zorrid »

Tak, myślę, że znalazłem kandydata, jednego z najlepszych, jakich można by znaleźć.
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Propozycja rozdzielenia PvP i PvE

Post autor: Molu »

Zorrid pisze:Tak, myślę, że znalazłem kandydata, jednego z najlepszych, jakich można by znaleźć.
Pewnie Sprox!
W koncu skonczyl gimnazjum... :)
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Tabulariks
Posty: 40
Rejestracja: 13 lut 2009 11:35
Lokalizacja: Konstantynopol
Kontakt:

Re: Propozycja rozdzielenia PvP i PvE

Post autor: Tabulariks »

Żeby uzmysłowić wagę powyższej inicjatywy przytoczę parę liczb za stroną wydawnictwa (http://bit.ly/c5Mzf3):
średni nakład: 133 292 egz.
czytelnictwo: 626 000 osób
Pozdrawiam i i gratuluję inicjatywy Zorridowi!
Zapraszam na Dropbox, serwis umożliwiający synchronizację i archiwizację plików oraz katalogów (2GB za free) oraz dostęp do nich z PC, Mac, iPhone i Android!
Po rejestracji zarówno ja jak i Ty otrzymamy dodatkowe miejsce na dane :).
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Propozycja rozdzielenia PvP i PvE

Post autor: Vicorin »

Przepraszam, ja mam mieszane uczucia mimo tak wielkiego szczęścia jakim jest darmowa reklama w poczytnej gazecie.
ODPOWIEDZ