Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Jak dostac sie do Val Kare z Novigradu? Przez ta pustynie da sie przejsc?
Da się, ale bez kompasu jest to dość trudne i czasochłonne.
Thaer

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thaer »

Braxis pisze:Jak dostac sie do Val Kare z Novigradu? Przez ta pustynie da sie przejsc?

Podobno można przepłynąć. Korsarze wiedzą coś na ten temat.
Braxis
Posty: 28
Rejestracja: 24 gru 2013 09:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Braxis »

Tylko tam przytrenuje spostrzegawczosc na maksa... A gdzie kupic kompas i ile kosztuje?
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khazog »

Braxis pisze:Tylko tam przytrenuje spostrzegawczosc na maksa... A gdzie kupic kompas i ile kosztuje?

szybciej bys znalazl to na arce niz tu doczekal sie odpowiedzi...


powiem, ze mozna nie tylko kupic, ale takze zdobyc. Pytaj na arce.
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ralandil »

Plas pisze:Hej mam pytanie ;)
czy jesli elfem wezme pochodzeniowke z Druchii i wyznanie khaine'a
to przy spolelfieniu strace pochodzenie i wyznanie?
Mamy już "Druchii" w Novigradzie, w skoja czy też niedoszłych truwerów. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko połelfów.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Braxis pisze:Jak dostac sie do Val Kare z Novigradu? Przez ta pustynie da sie przejsc?
Tak. Da się.
Proponuję jednak przed podróżą zaopatrzyć się w kompas.

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Ralandil pisze:Mamy już "Druchii" w Novigradzie, w skoja czy też niedoszłych truwerów. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko połelfów.
Podobno w Sinych też. Ależ pleni się toto.

edit: i zabawne, że nie wymieniłeś Loren :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 06 sty 2014 00:16 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Braxis pisze:Jak dostac sie do Val Kare z Novigradu? Przez ta pustynie da sie przejsc?
Kompas kupisz w jednym ze sklepów w Gelibolu i nie widzę powodu, żeby robić z tego tajemnicę. Możesz mieć też za darmo, ale to już lepiej odkryć samemu ( chyba że nie chce Ci się, zapraszam na priv), dla ułatwienia, szukaj przy wejściu na pustynię. Możesz tez kupić na powrót już w samym pustynnym mieście, lepiej mieć coś na zapas, bo kompas nie jest niezniszczalny i niedobrze jest zostać bez niego na środku pustyni, zwłaszcza, jeżeli jesteś z nią nieobeznany.
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gothrin »

Widzę, że Hunrim skutecznie ciągnie telenowelę pt. "Wszystko na tacy - nic samemu."
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Przez chwilę przymierzałem się do przerobienia postaci na mrocznego elfa, ale combo zielarz/mroczny elf to jednak zbyt wiele. A to, co piszecie (że się ich namnożyło) ostatecznie mnie przekonuje, że jednak nie warto.

Tak czy siak, znowu mam pytania. :)

1. Po co zielarzowi wyczucie kierunku? Znaczy - jak będę miał je wysoko to w lasach i na łąkach i w innych dziwnych miejscach, gdzie czasem nie widać kierunków, będę widział kierunki? Em... i tylko tyle?

2. Od kiedy można zbierać zioła po nazwie? Myślałem, że zielarstwo na "zadowalająco" i piąty poziom mentali wystarczą, a tu jednak nie. I sądziłem, że to progresywnie będzie, czyli najpierw będę mógł znaleźć, dajmy na to, trawę po nazwie, a dopiero potem lepsze zioła. A nie mogę nawet trawy znaleźć (a jestem przekonany, że występuje na łąkach ;) ).
Zablokowany