Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Virdill
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2010 08:49
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Virdill »

Dzięki za odpowiedź, to jeszcze jedno szybkie pytanko: ile średnio trwają starania aby się dostać do stowarzyszenia ? Gram już od ponad roku, staram się od kilku miesięcy i zaczyna mnie to po prostu nudzić. Mam wrażenie że stoję w miejscu i nie mam dalszych szans na rozwój. Rozumiem że to nie WoW czy inny online i w tym cały smak i przyjemność ... ale bez przesady.
Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją.
Woody Allen
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Jeżeli nudzisz się podczas starań, to powinieneś zmienić miejsce starań, bo gildia, która Cię interesuje jest po prostu do niczego. W porządnej gildii okres starań to najciekawszy okres grania i nie powinieneś się nudzić, jeżeli jest inaczej, to świadczy to źle o stowarzyszeniu.
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Esten »

Virdill pisze:Dzięki za odpowiedź, to jeszcze jedno szybkie pytanko: ile średnio trwają starania aby się dostać do stowarzyszenia ? Gram już od ponad roku, staram się od kilku miesięcy i zaczyna mnie to po prostu nudzić. Mam wrażenie że stoję w miejscu i nie mam dalszych szans na rozwój. Rozumiem że to nie WoW czy inny online i w tym cały smak i przyjemność ... ale bez przesady.

Zalezy od gildii, pomijajac znajomosci pozaarkowe mysle ze jakies 2 miesiace to odpowiedni czas dla pojetnego i w miare ogranego gracza. Pytanie jak radzisz sobie ze znajomoscia swiata, robieniem zadan itd.

Nie znam wiec nie chce krytykowac ale moze wina lezy tez po Twojej stronie?
Awatar użytkownika
Iraeghlee
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2012 00:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iraeghlee »

Cześć,
Czy tytuł aen dol Blathanna został odebrany elfom z Doliny Kwiatów? Wzięłam tę pochodzeniówkę, mogę korzystać z emocji ale nie dodało mi pochodzenia do imienia.
Czy wpływ może mieć to, że jestem żółtodziobem? Zaczęłam dopiero co grać po wieloletniej przerwie...
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

W "opcje", możesz ustawić, żeby tytuł był widoczny. Opcje pochodzenie +, chyba.
POWER OF FRIENDSHIP
Awatar użytkownika
Iraeghlee
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2012 00:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iraeghlee »

Dziękuję bardzo!
Owen

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Owen »

Gdzie znajdę ogrzycę która przyjmuje do Ogrów z Gór Szarych ? Wyczytałem na arkawiki że znajdę ją w górach szarych. Szukam, szukam i nic.
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

To chyba logiczne, że jest w Górach Szarych. Nie trzeba wcale bardzo daleko szukać i szperać. Jest w bardzo dostępnym miejscu. Zwróć uwagę, że przez Góry Szare przechodzą dwa trakty. Może szukasz przy nieodpowiednim?
Virdill
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2010 08:49
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Virdill »

Mam kolejne pytanko moi Drodzy!
Ostatnio poruszałem się w dużej drużynie i walki były również z wieloma mobami na raz ... pytanie jak to ogarniać ? Kompletnie nie wiem co się dzieje ! Masa tekstu spływa przez ekran i cieszę się jak uda mi się wyłapać z tego moją kondycję. Proszę o rady.
Pozdrawiam
Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją.
Woody Allen
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Virdill pisze:Mam kolejne pytanko moi Drodzy!
Ostatnio poruszałem się w dużej drużynie i walki były również z wieloma mobami na raz ... pytanie jak to ogarniać ? Kompletnie nie wiem co się dzieje ! Masa tekstu spływa przez ekran i cieszę się jak uda mi się wyłapać z tego moją kondycję. Proszę o rady.
Pozdrawiam
1) W opcjach możesz zmienić sposób wyświetlania walki. Działa to w ten sposób, że widzisz tylko ciosy, które wyprowadzasz i które idą w Ciebie oraz inne podstawowe elementy walki (jak np. informacje o zasłonach, przełamaniach itd). Polecam <?opcje>
2) Wypasiony skrypt, który będzie Ci pokazywał kto ile ma hp, kto na kim koncentruje się w walce, który pozwoli Ci zasłaniać poranionych członków drużyny za pomocą szybkiej kombinacji klawiszy (np shift+1, shift+2 itd, zamiast wpisywania <zaslon miuosha przed drugim krasnoludem>. Taki skrypt musisz napisać sobie sam albo mieć uczynnego kolegę, który zrobi to za Ciebie ;)

Na początek polecam opcję nr 1)

Powodzenia :)
Ogre!
Zablokowany