Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Armanzor pisze:Nie wpływa.
Od kiedy?
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Przeczytaj pytanie, przeczytaj odpowiedź, wyciągnij wnioski.
Jeżeli dalej nie rozumiesz, czytaj do skutku.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Ludzie pytajacy i odpowiadajacy: troche cooltury. Armanzor jak ktos sie pyta Ciebie o cos to nie znaczy ze jest glupi tylko, ze niejasno cos powiedziales. A co sie robi jak sie cos niejasno powie?
Awatar użytkownika
Melvin
Posty: 27
Rejestracja: 23 paź 2011 15:25
Lokalizacja: Pojzn

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Melvin »

Miuosh pisze:
Melvin pisze:A ja mam takie pytanie. Czy w poczatkowej fazie gry expienie na szczurach, krolikach etc jest w obecnych czasach rownoprawne ze zdobywaniem expa z questow?
Pamietam, ze kiedys(zyliony lat temu) rosł od tego poziom brutalnosci co jakos tam sie przekładało juz nie pamietam dokladnie na co.
Czy brak cechy "brutalnosc" zostala czyms zastapiona?
Nie ma czegoś takiego jak "brutalność". Jeśli tylko dajesz radę możesz expić od razu co tylko Ci się podoba. Zadania są "urozmaiceniem" rozgrywki - pozwalają młodym graczom lepiej poznać mechanikę MUDa, rozeznać się w świecie oraz są niezłym, dodatkowym źródłem zarobku (oraz expa).
Wiem, ze teraz nie ma "brutalnosci". Kiedys byla. Wplywala na cos(nie pamietam na co). Exp z bicia szczurow moze sie obnizyc po zgonie a z questow chyba nie. Chodzilo mi to czy zostało to czymkolwiek zastapione. Nie wiem... wolniejszym wzrostem cech np? Kiedys Arkowcow bylo tylu, ze dziennie mozna bylo zejsc kilka razy za krzywe spojrzenie w tawernie. Teraz chyba mozna smialo chodzic bez broni :)
Moje życiowe motto to jakiś znany cytat...
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Gharus pisze:Wiadomo już, że ciężar ekwipunku wpływa na walkę.
Armanzor pisze:Nie wpływa.
Odpowiedz powinna byc bardziej w stylu "Wydaje mi sie, ze nie wplywa.". Wtedy przynajmniej, zdanie byloby o tyle prawdziwe, ze zabraklo by tam slowka blednie. A tak, cala odpowiedz jest falszywa.

@Melvin: Brutalnosc zostala poczatkowo zamieniona na inne wzrory, teraz to juz jednak nieaktualne. Mozna smialo rzec, ze zostala usunieta; exp questowy i mobkowy zostal zlaczony w jednosc; prawdopodobnie jest granica doswiadczenia, ponizej ktorej nie da sie spasc.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

Shulz pisze:Ludzie pytajacy i odpowiadajacy: troche cooltury. Armanzor jak ktos sie pyta Ciebie o cos to nie znaczy ze jest glupi tylko, ze niejasno cos powiedziales.
Nie niejasno tylko błędnie.

RE DOWN:
Armanzor napisał, że ciężar ekwipunku nie wpływa na walkę.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2011 03:34 przez Godar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Morglum
Posty: 95
Rejestracja: 26 lut 2009 23:06

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morglum »

Gdzie ci znow blednie odpowiedzial?
Paulie jak juz cytujesz to cytuj wlasciwe fragmenty tj. zadane pytanie:
"Czy sam fakt trzymania czegoś w ekwipunku co nie jest założone/włożone do pojemnika wpływa również na walkę? "
I odpowiedz Armanzora:
"Nie wplywa".
I sie zgadza, to czy trzymasz item gildiowy, jakies drobniaki, swieczke, lampe, ziola co tam nie wplywa samo w sobie na walke.
Awatar użytkownika
Godrick
Posty: 28
Rejestracja: 25 lip 2011 10:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godrick »

Hej,

Czy na umiejętności "handlowe" takie jak np.

Kod: Zaznacz cały

targowanie
szacowanie
ocena obiektu
mają wpływ mentale?

pozdrawiam!
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Mają
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Piwo dla Morgluma :D
Czytajcie uważnie o co ktoś pyta. Akurat w tym przypadku pytanie było bardzo konkretnie sformułowane to i odpowiedź nie wymagała elaboratów.

@Godrick:
Im masz wyższe mentale tym lepiej posługujesz się tymi umiejętnościami. Dlatego najczęściej osoby z ajotem handlarza spotyka się z mentalnym ustawieniem cech.
Zablokowany