Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

o ile kojarzę nie ma już możliwości napisania listu do mg i należy zgłosić.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Z pominięciem bardzo wyjątkowych sytuacji, kontakt z czarodziejami odbywa się jedynie przez komendę 'zglos mg'.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Nael
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2011 18:07

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nael »

Jeszcze male pytanie, zeby nie alarmowac wszystkich MG - kto aktualnie (i aktywnie) zajmuje sie domena Ishtar?

Jak juz pisalem (i to chyba ze dwa razy), chcialbym odgrywac gnoma z Zerrikanii, ale tamtejszy urzednik twierdzi, ze osoby "mojej rasy" nie moga tu zglosic pochodzenia. Sek w tym, ze widzialem gnomke z Az'Rhat, wiec dialog NPC-a jest dosc nieadekwatny. Juz nie wnikam, czy to wynik jakichs zmian pochodzeniowki, czy blad, czy zamierzone dzialanie, opatrzone niewlasciwym tekstem, ale przyznam - nie pogardzilbym kilkoma slowami wyjasnienia (i ew. manualnym ustawieniem takiego pochodzenia, chociaz to juz wybieganie w przyszlosc ;)). Swoja droga, wcale mnie nie dziwi, ze kobiety z (prawdopodobnie) dowolnej rasy moze zglosic tam pochodzenie, biorac pod uwage ich kulture - tylko ciekawi, jak moga dbac o przetrwanie swoich rodow bez, coz, samcow. :roll:

Proponuje odrobine zmienic dialog NPC-a lub poprawic pochodzeniowke. Prosze, nie kazcie mi byc n-tym gnomem z Tir Tochair. (Nie zebym mial cos przeciwko tamtejszemu SGW. ;))
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulik »

Zgłoś pomysł/błąd w NPC dającym pochodzenie.. da więcej niż marudzenie na forum (prawdopodobnie).
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Umbar »

Chciałem powiedzieć, że nie tylko Ty chcesz mieć takie pochodzenie...
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Takie rzeczy przez 'zglos mg'.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

re Zurwen
Jakiś czas temu wysłałem Ci PMa z pewnym zapytaniem. Zrobiłem to dlatego, że masz dostępną opcję wysyłania wiadomości prywatnych, więc pomyślałem, że dopuszczasz taką możliwość komunikacji (Rafgart sobie wyłączył i sprawa jest jasna). Mijają tygodnie, a jakiejkolwiek informacji zwrotnej brak. To jest normalne, czy jakiś błąd w działaniu forum?

edit: Hmm...bardzo dziwne. Swego czasu odpowiedzi do mnie docierały bez problemu. Ale rzeczywiście - moja wina. I bez urazy, ja się nie czepiam tylko wyjaśniam wątpliwości. Jeśli forum nie jest odpowiednim miejscem na pytania o techniczne sprawy muda, to gdzie jest takie? Mogę tylko wiedzieć czy pokierowałeś moje pytanie do odpowiedniej osoby?
Ostatnio zmieniony 22 maja 2012 11:30 przez Miuosh, łącznie zmieniany 2 razy.
Ogre!
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Sprawdź swoje opcje na forum, a potem zastanów się, dlaczego nie otrzymałeś informacji zwrotnej.
Poza tym, forum nie jest miejscem na pytania tego typu. Zresztą, powinno ono być skierowane do innej osoby.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gleanevall »

Na wiki jest bardzo zawile opisana kwestia berserkerów. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć związek między stowarzyszeniami Berserkerzy ze Skellige i Zabójcy Trolli?
Amirez
Posty: 68
Rejestracja: 25 lut 2011 21:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Amirez »

Czy da sie jakos wyrwac tej pluskwie na bagnach kolo Varieno?
Czy jak zlapie to juz nie pusci?
Zablokowany