Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Krobelus »

Mioush jedyne co wiem to ze wtedy bron sie psuje :]
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Brygu »

Prawdopodobnie wlasnie tak jest to zakodowane, ze w momencie gdy bron sie psuje o jeden poziom, kod tak naprawde zabiera ci bron i daje ja w gorszym stanie, stad przez ta chwile moga wejsc obrazenia z piachy. Bo przez chwile nie masz tej broni. Ale moze to dlatego ze zolty motorek jest szybszy od czerwonego.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

To by było głupie, Brygu :) Mam nadzieję, że tak nie jest.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Visborg »

Zurwen pisze:To by było głupie, Brygu :) Mam nadzieję, że tak nie jest.
Nom. Przecież każdy ork wie, że "red goes fast". ;) Czerwony zawsze będzie szybszy. :P
Rehan
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rehan »

Witam!
Czy ktoś posiada jakiś skrypt do Zmuda na porządkowanie wyświetlania umiejętności. Chodzi mi o to, aby były np. rozdzielone bojowe od niebojowych, albo chociaz wyrównany tekst, bo tej chwili wyświetla mi się wszystko porozjeżdżane (szczególnie w przypadku tych dłuższych nazw).

Dzięki i pozdrawiam

Ps. Wiem, że to najprawdopodobniej nie miejsce na taką prośbę, ale na twoj.necie chyba nikt się już nie udziela, a tutaj nowego wątku nie chciałem zakładać.
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tipi »

umiejetnosci <typ>

OPCJE
<typ> - bojowe, magiczne, zlodziejskie, ogolne, specjalne
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magni »

Nie chciało mi się nowego tematu zakładać, więc tutaj nabazgram co mi leży na duszy.

Czy ludzie grający w Arkadie mają jakieś problemy z osobowością? Każdy kto zakłada postać (nowy gracz) po paru godzinach rezygnuje, a powód jest prosty. Inni gracze (szczególnie ze stowarzyszeń) nie tworzą w ogóle klimatu, wszystko co potrafią zrobić to - xxx mówi: imię xxx atakuje Cie, xxx zabił Cie.

Niektórzy to nawet o imię się nie zapytają, bo po co w takiej grze rpg?

Niedawno założyłem postać, wyłowili mnie z jakiejś rzeki zsiadam ze statku, biegne radośnie przez miasto z listem. Banda mutantów atakuje Cie - banda mutantów zabiła Cie.

No nic mutanty to mutanty, takie ich założenia żeby prać co się rusza, więc biorę znowu list, ale niestety bogowie mnie chyba przeklęli, ledwo doszedłem do fontanny banda kolesi w dziwnych rękawicach z wygrawerowanymi VR się na mnie rzuciła... skończyłem oczywiście w salach mych przodków, całe szczęście że jeszcze nie przyszła na mnie pora to znowu wróciłem do tego zapchlonego Nuln. Nawet udało mi się paru osobom pomoc, zarobić trochę grosza, więc wybrałem się za morze. Statek, 2 krasnoludów, ja sobie poszedłem herbatkę. Wracam po minucie, znowu latam w przestworzach... Nawet nie wiem za co dostałem, w sumie jak w poprzednich 2 przypadkach :P Potem w Wyzimie jak sobie stałem na poczcie zabiły mnie ogrzyki z ogrzej. I na tym się moja zabawa w umieranie skończyła:P
To był tylko jeden dzień. Dzisiaj dostałem od najmów bo się nie zdarzyłem przedstawić, Panowie popisali się erpegiem wymagając od kogoś podania imienia na neutralnych ziemiach :) xxx mowi: imie (4s minelo) xxx atakuje Cie.

Więc chciałem zaapelować do wszystkich, którym psucie gry innym sprawia widoczną przyjemność - wyluzujcie trochę, bo inaczej nikt nowy w arkadie nie będzie grał. Mierną przyjemność daje ciągłe czytanie opisów śmierci, szczególnie że niczym się nie zawiniło.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Opis... wiesz niektorym wystarczy czerwony kolorek i cisna binda :D takie jelopy dla ktorych arka to tylko pk i miejsce w bilansie.

A jak cie bija to wrzucaj logi i do mg pisz takich trzeba po lapkach tluc zeby zapamietali ze istanieje tez komenda obejrzyj.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magni »

Tutaj walki między stowarzyszeniami raczej nie mają znaczenia. Wydaję mi się gracze mają jakieś dziwne podejście do nowych postaci. "O patrz jakiś młody, pewnie second i szpieg, wpierdzielmy mu!". Co niestety odbija się na graczach którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę.

Pisać do mg? Żeby skasowali kogoś i jeszcze mniej graczy było... to raczej nie w moim stylu. Ja bym chciał żeby arkadia wyglądała tak jak 5 czy tam 6 lat temu 250 graczy, kolejki a takie zachowanie graczy raczej ze startu odrzuca od tego muda:(
Ostatnio zmieniony 29 lis 2009 19:34 przez Magni, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Estar
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2009 22:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Estar »

Magni:
Ze tez Ci sie chce... Ponizej podaje kilka odpowiedzi, ktore padna ponizej, oszczedzisz sobie czasu czytania innych notek:
- Nie podoba sie, to nie graj
- Arka to nie simsy
- Na pewno za "nic" nie dostales
- Przestan plakac
- Arka to hard fantasy

Jedno, kilka lub wszystkie z powyzszych pojawia sie po takich notkach ze stuprocentowa przewidywalnoscia.
Bite off more than you can chew. And then chew it.
Zablokowany