Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Irelia
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2013 10:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Irelia »

Po co się go pozbywać?
Ukryj pod ubraniem i noś z dumą =P
A tak poważnie, to może spróbuj wrzucać co popadnie do urn ofiarnych.
Irelia, Niesmiala Pakerka z Miejskiej Silowni, czlowiek.
Wilczan
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2013 23:36

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Wilczan »

Witam serdecznie.

Chciałem zapytać o Nadię, półelfkę dotyczącą zadeklarowania zmiany rasy z elfa/człowieka na półelfa.

Zdaję sobie sprawę, że pytanie na forum już gdzieś było, nie mniej, ogromnie problematyczne jest dla mnie przekopanie się przez 691 podstron forum, żeby znaleźć interesujące mnie posty.

Czy półelfka nadal kręci się na podgrodziu wiecznie zamkniętego Tretogoru? Czy też powinienem poszukać gdzie indziej?
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nazira »

Powinna nadal tam się kręcić. Nie jest z reguły skłonna do zbyt dalekich podróży ;)
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Wilczan: Sprawdzaj też w budynkach.

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Wilczan
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2013 23:36

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Wilczan »

Szukam o każdej porze dnia i nocy, we wszystkich budynkach i na całym podgrodziu, które jest względnie spore, a jej nie ma tak samo jak nie było wczoraj.

Powinienem zgłosić błąd?
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathaniel »

Nie, bo Nidia ma się dobrze, właśnie ją odwiedziłem. I nie było to bynajmniej miejsce trudne do znalezienia, wręcz przeciwnie. Jeśli chcesz, to spisz list na arce, zaprowadzę.

Re down: Mogles zobaczyc moje imie w jakiejs ksiedze, kronice, tablicy ogloszeniowej lub po prostu zaslyszales je gdzies w swiecie. Mozesz tez okazac sie szalencem, ktory pisze list do pierwszej przypadkowej osoby lub nasze postaci moga znac sie od dziecka. To w kwestii tego czy to odbiega od norm przyjetych na arce, bo w RPG mozna ubrac wszystko. Choc wybor oczywiscie rozumiem, bo komunikacja pozaarkowa jest be (podobno) :)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2013 13:51 przez Nathaniel, łącznie zmieniany 4 razy.
... just like you imagined ...
Wilczan
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2013 23:36

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Wilczan »

Nie znam Cie na Arce, nie mogę tak po prostu pisać listu do kogoś kogo nie znam. Znacznie to odbiega od wyobrażonych przeze mnie norm RPG przyjętych na Arkadii. Raczej będę szukał uparcie do skutku i liczył na to, że przypadkowy podróżnik wskaże mi obiekt poszukiwań.

Nie mniej, dziękuję i pozdrawiam!

Edit: W końcu udało mi się ją odnaleźć! Klnę się, nie było jej tam wcześniej...
Moira
Posty: 84
Rejestracja: 29 wrz 2012 19:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Moira »

Grajacych, aktywnych polelfow jest na prawde sporo, nie trudno ktoregos spotkac... ;)

Czy ktos wie czy jest jakis limit osob do ktorych moge jednoczesnie wyslac list uzywajac cc?
I co sie dzieje jak go przekrocze? ;)
Berst
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2013 19:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Berst »

Jakie trzeba spelnic wymagania, by moc odczytac napisy na pewnym monolicie w Ishtar nieopodal statku do Imperium?
Awatar użytkownika
Irelia
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2013 10:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Irelia »

Takie rzeczy to raczej na arce, ale mi podpowiedzieli że jest ich kilka i więcej informacji znajde w bibliotece w Oxenfurcie. Też tam musze kiedyś zajrzeć.
Irelia, Niesmiala Pakerka z Miejskiej Silowni, czlowiek.
Zablokowany