Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Ilu: To tez nie do konca aktualne.
Villard: Odpowiedzialbym chetnie, ale to chyba niezgodne z zasadami. W kazdym razie nowych zadan nie ma, niektore zniknely (a wrecz niewiele), niektore sie pozmienialy. Na pewno sobie poradzisz jakos. ;-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Czy ziólko, którego chce Baba Zielara z Montlac jest sezonowe? Znaczy - ktoś chyba pisał w tym temacie, że znalazł je latem i późnym latem, a to kwiat jest, więc może wcześniej nie kwitnie i go nie ma...
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

Mikkel pisze:Czy ziólko, którego chce Baba Zielara z Montlac jest sezonowe? Znaczy - ktoś chyba pisał w tym temacie, że znalazł je latem i późnym latem, a to kwiat jest, więc może wcześniej nie kwitnie i go nie ma...
Czasem już jest wyzbierane i można je kupić na okolicznych stoiskach z ziołami, nawet u tej zielarki. Nazwy chyba podać Ci tutaj nie mogę, ale możesz kupić i przetestować wszystkie =), któreś się jej spodoba =).
Endless learning the basics...
Obrazek
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Nazwa już padała nie raz i nie dwa. ;) Tak czy siak - wiem jak zielsko wygląda z opisu zielarki i szukałem u innych zielarzy, ale nie mieli. Stąd i pytam, czy jest sezonowe i czy jest w ogóle sens szukać go teraz, wczesną MUDową wiosną.
Awatar użytkownika
Thorffin
Posty: 62
Rejestracja: 05 lis 2012 20:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thorffin »

Szukaj, nie p...
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Wydaje mi sie, ze nie ma na mudzie ziol sezonowych, a zima nie rosna po prostu zadne.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bam »

Paulie pisze:Wydaje mi sie, ze nie ma na mudzie ziol sezonowych, a zima nie rosna po prostu zadne.
Rosną, rosną. Nawet dziurawca da się znaleźć ogrem. Sam ostatnio dogoniłem stado pędzących dziurawców i je zerwałem, w środku zimy na trakcie do ZS.


re: Gerdia

Kurcze, nie poszedłem wtedy drugi raz na te same lokacje po te dziurawce, więc nawet nie mogę Ci zaprzeczyć, ale sprawdzę! ;) Możliwe, że masz rację ;)

re: Aru

Jak już Aru pisze, że zioła nie rosną to na pewno nie rosną.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2013 13:38 przez Bam, łącznie zmieniany 3 razy.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Zimą zioła nie rosną. Jeśli udaje się znaleźć, to tylko te, które "zostały" po jesieni.
A co do sezonowości ziół, to wedle moich obserwacji poniekąd takowa istnieje.
Niektóre zioła łatwiej znaleść o wybranych porach roku, co nie znaczy, że rosną
tylko wtedy. Poprostu jest ich o wiele więcej.

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Aru
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013 18:48

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aru »

Zioła już nie rosną jak kiedyś, sezonowości zioł nie zauważyłem a na pewno niema znaczącej różnicy. Po za zimą oczywiście, kiedy faktycznie nie rosną.
Zablokowany