Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Jest tam, gdzie był.
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Ja znowu z pytaniami...

Da się jakoś usunąć postać? Jak zaczynałem swoją zabawę z Arkadią, stworzyłem elfa o głupim jak dla elfa imieniu (stąd i nazwa mojego profilu tutaj...) i chciałem się go pozbyć, żeby zatrzeć kontakt z niechlubną młodością. W związku z tym - czy jest jakaś mniej lub bardziej ukryta opcja "skasuj postać", czy też trzeba ją zgłaszać wizom do usunięcia?

Rzecz druga - czy umiejętność "targowanie się" jest zależna od cech mentalnych postaci? I czy nawet jak nie ma się tej umiejętności zbyt wysoko to dostaje się lepsze ceny w sklepach? Chciałem stworzyć nową postać, która będzie handlarzem albo zielarzem i będzie obrzydliwie bogata. :D A potem może zostanie mutantem, bo ciekawi mnie ta tajemnicza druga strona barykady. Jeżeli mentale nie mają większego wpływu na targowanie się, będę ogrem zielarzem. :)

Rzecz trzecia - widziałem parę razy stwierdzenia, że poławianie pereł jest opłacalne itp. Ot i połowiłem, a potem 3 białe perły i jedną czarną sprzedałem za zawrotną cenę czterdziestu kilku srebrnych monet i okołu stu miedziaków. Em... czy coś jest nie tak z moją postacią (mentale dość wysokie, targowanie się na poziomie Gildii Podróżnniczej)? Bo licencja na poławianie pereł swoje kosztowała, a w takim tempie to prędzej się utopię niż mi się ona zwróci...

Z góry dzięki za odpowiedzi, nawet jeżeli będą one brzmiały "popytaj na Arce". :)
Awatar użytkownika
Ulf
Posty: 65
Rejestracja: 29 mar 2013 11:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulf »

Iluandile pisze:Jest tam, gdzie był.
Z pewnością z racji zmian na traktach na e od Nuln, nie ma go tam gdzie był.
Nrdan Neucharon z Twierdzy Mons Arx
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Mikkel: Postac trzeba zglaszac wizom do usuniecia. Postacie, ktore maja ponizej 50 (chyba) przegranych dni i nie byly logowane od dawna sa usuwane przy okazji czyszczenia swiata (2 razy do roku)
Mentale maja wplyw na targowanie, na zielarstwo rowniez.
Sprzedajac w sklepie na poziomie targowania dostajesz moze z 10-20% wartosci (w przypadku kamieni szlachetnych, za ryby np. okolo 90%). Zdecydowanie bardziej oplaca sie nazbierac perel i sprzedac je za posrednictwem zawodowego kupca. Wezmie on pewnie swoja prowizje, ale otrzymasz naprawde duzo wieksza zaplate.

Ulf: Alez on naprawde jest tam, gdzie byl.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Ulf pisze:
Iluandile pisze:Jest tam, gdzie był.
Z pewnością z racji zmian na traktach na e od Nuln, nie ma go tam gdzie był.
No wlasnie. Jest tam gdzie byl, tylko lokacje sie poprzesuwaly ;)
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Awatar użytkownika
Ulf
Posty: 65
Rejestracja: 29 mar 2013 11:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulf »

No dobra, skoro mówicie, że jest gdzie był to szukam dalej. Najwyżej jak dojdę do Pustek to mnie tam Paulie wesprzesz w poszukiwaniach jak na uczynnego mutanta przystało. ;)

ED: Dziękuję za pomoc! Się udało się :)
Ostatnio zmieniony 19 paź 2013 14:47 przez Ulf, łącznie zmieniany 2 razy.
Nrdan Neucharon z Twierdzy Mons Arx
Falkir
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2013 13:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Falkir »

Mikkel i tak bedziemy Cie znali jako Mikkel.
:mrgreen:
Ab ovo
Zdravik
Posty: 14
Rejestracja: 04 paź 2011 17:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zdravik »

Mikkel
Zdecydowanie najlepsza droga do zostania obrzydliwie bogatym to zielarstwo, polecam. :) Zwróć tylko uwagę, że z kaprysu trenerki AJ zielarz nie jest dostępny dla ogrów ani krasnoludów. Trzeba też trochę wiedzy (porad) o tym biznesie, którą najłatwiej zdobyć od innych graczy w grze.
Falkir
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2013 13:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Falkir »

Moze ktos przyblizyc lokalizacje pracowni kusnierza sakiewkowego? Bylem u niego raz, a potem jakby wyparowal. Moze mi sie cos przewidzialo?
Ab ovo
Awatar użytkownika
Ulf
Posty: 65
Rejestracja: 29 mar 2013 11:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulf »

Dzień dobry,

Czy za wykonywane zadania zawsze dostaje się tyle samo punktów XP niezależnie od poziomu postaci?

Pytam, gdyż zastanawiam się, czy lepiej robić je na wstępie czy może później gdy uda mi się wbić jako taki poziom.
Nrdan Neucharon z Twierdzy Mons Arx
Zablokowany