Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Rona
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2014 16:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rona »

Witam,
mam pytanie o zawiniątko/tubę obieżyświatów.
Swojego czasu "wyekspiłam" skromne zawiniątko. Potem dłuższy czas nieaktywności sprawił, że postać została zabrana przez jeźdźca zagłady. Jednak magowie na moją prośbę przywrócili ją do życia. Niestety zawiniątko przestało "rosnąć", w ogóle nie wyekspiłam ani jednego obpostępu.
Fakt, że nie pamiętam dokładnie przez tyle lat, gdzie dokładnie ekspiłam postępy, a gdzie jeszcze nie, więc może ekspię w złych miejscach ;)
Czy jednak jest taka możliwość, że zawiniątko się "zacięło" w czasie chwilowej "śmierci" mojej postaci? Czy miał ktoś podobne doświadczenie? Może łatwiej pobrać nowe zawiniątko? Tylko zawsze to trochę szkoda ekspa, jaki by on nie był ;)
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Raczej to rzeczywiście kwestia podróżowania w odwiedzonych już miejscach, ale na wypadek sprawdź tę komendę (choć jest mi ciężko wyobrazić sobie po co miałabyś to zmieniać - chyba tylko w wyniku jakiejś pomyłki/błędu):

obrozwoj
>
Obrozwoj [wlacz/wylacz].
Ta komenda pozwala ci zatrzymac lub wznowic rozwoj tuby i tytulu obiezyswiata.
Obecnie przemierzajac swiat uwaznie sie wszystkiemu przygladasz, zwiekszajac swa wiedze o nim.
Pifi
Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2013 18:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pifi »

Nazira pisze:Zerknij dokąd masz przesyłki. Kaedweńskie daje babcia w Daevon, redańsko-temerskie - Dijkstra albo Ori z tego co pamiętam.
Dzięki, to był Dijkstra albo Ori, już pamiętam. Ale:

daj tube oriemu
Nie mozesz tego zrobic.
> daj tube dijkstrze
Dijkstra nie chce niczego przyjac od ciebie.

I co teraz?

PS: No i:

przeczytaj karteczke
Na karteczce zostali wypisani adresaci dokumentow. Kazdemu z nich nalezy 'oddac
pergamin'.

(+) Nadzorca targowiska w Novigradzie.
(+) Belrand, posel cesarstwa Nilfgaardu. Ambasador w Novigradzie.
(+) Lombardzista z Tretogoru.
(+) Briggida Butterfly z Rinde.
(+) Wojt wioski Sucha Kepa.
Na samym dole malym druczkiem nakreslono slowo - ?tuba.

PPS: OK, "zapytaj dijkstre o nagrode" :)
Ostatnio zmieniony 04 mar 2014 21:51 przez Pifi, łącznie zmieniany 1 raz.
Quint
Posty: 45
Rejestracja: 19 lut 2009 04:55

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Quint »

Tuby się nie oddaje. Należy zapytać odpowiedniego enpeca o (bodajże) nagrodę.
Saneth

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Saneth »

Dodając... są osobne tuby na Redanię i Temerię ;)
Mikkel

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mikkel »

Czy zawód AJ Traper ma swojego trenera w Imperium, czy jest tylko ten jeden w Ishtar?
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gothrin »

Jest tylko ten w Ishtar.
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Awatar użytkownika
Rona
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2014 16:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rona »

Kod: Zaznacz cały

Witam,
mam pytanie o zawiniątko/tubę obieżyświatów.
Swojego czasu "wyekspiłam" skromne zawiniątko. Potem dłuższy czas nieaktywności sprawił, że postać została zabrana przez jeźdźca zagłady. Jednak magowie na moją prośbę przywrócili ją do życia. Niestety zawiniątko przestało "rosnąć", w ogóle nie wyekspiłam ani jednego obpostępu.
Fakt, że nie pamiętam dokładnie przez tyle lat, gdzie dokładnie ekspiłam postępy, a gdzie jeszcze nie, więc może ekspię w złych miejscach ;)
Czy jednak jest taka możliwość, że zawiniątko się "zacięło" w czasie chwilowej "śmierci" mojej postaci? Czy miał ktoś podobne doświadczenie? Może łatwiej pobrać nowe zawiniątko? Tylko zawsze to trochę szkoda ekspa, jaki by on nie był ;)
Zawiniątko jednak musiało być popsute, bo niemożliwym było, żeby ekspiąc postępy w tylu różnych miejscach nie wskoczył ani jeden nieznak ;)
Wyrzuciłam więc stare i mam nowe. Machina ruszyła od początku.
Aż miło ekspić :)
Aru
Posty: 45
Rejestracja: 19 sty 2013 18:48

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aru »

Ja mam cały czas zawiniątko najmniejsze. A już duuuużo czasu minęlo i postępów.
Gurren
Posty: 24
Rejestracja: 06 lis 2013 16:30

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gurren »

Zdaje się, że były wprowadzane jakieś zmiany w tej materii - jak obecnie liczona jest siła postaci? Poprzez wszystkie umiejętności, które postać może wytrenować, czy też wszystkie umiejętności, które wytrenowane ma?
Zablokowany