Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Zapewne w przyszlosci rozklad Ci sie zmieni - ze zdobywaniem poziomow. U mnie, na czlowieku, stosunek bojowek do mentali wynosi jak 1:0.67.
Druga sprawa jest taka, ze teraz zaczyna sie juz z jakims poziomem, przez co dostajesz z automatu wiecej mentali, niz kiedys sie robilo, z ustawieniem bojowym, od totalnego zoltka.

P.S. Nie ma czegos takiego jak zle ustawienie w gildii. Kazde sluzy do czegos innego i nalezy pamietac, ze arkadia to przede wszystkim gra rpg, wiec nie przejmuj sie az tak mocno cechami, a zacznij cieszyc sie mozliwosciami rpgowymi. ;-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Grrid »

Mimi pisze:Vae: z tego co pamiętam warto zwrócić uwagę na słowa kapłana.


Pytanie do wizów odnośnie nowego systemu zapamiętywania:
Czy osoby, które mam zapamiętane zawsze będą zawierać się w przedstawionych? - tzn. zapamiętanie zabezpiecza przed zniknięciem z przedstawionych?
Czy też po jakimś czasie mogę mieć osoby, które mam zapamiętane, ale już zniknęły z przedstawionych?
W innym temaciu juz o to pytalem:
Grrid pisze:Tez bardzo dziekuje.

Mam pytanie do zmian, czy na liscie 'przedstawionych' zawsze beda 'zapamietani'? Czy moze dojsc do sytuacji w ktorej na liscie 200 ostatnio przedstawionych postaci ('przedstawieni') nie zobaczymy kogos z 'zapamietanych' postaci?

Obie listy sa w pelni rozlaczne. Ktos moze byc w zapamietanych, ale nie w przedstawionych. Jesli wtedy go zapomnimy, to wyleci calkiem z pamieci.

Rafgart
Acher
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2011 15:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Acher »

Cześć!

Mam mały problem, otóż chcę wrócić na ścieżkę dobra i próbuję wstąpić do klubu wyznaniowego Sigmara, ale kapłan mówi:

Siwobrody wysoki mezczyzna mowi do ciebie: Sigmar wymaga od wyznawcow poswiecenia. Wyrzecz sie swej poprzedniej wiary, a wtedy porozmawiamy.

Otóz nie wiem jak mam się wyrzec poprzedniej wiary. W pomocy pod chpomoc nic o tym nie ma. Jak mógłbym to zrobić?
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

Wydaje mi się, że nie możesz. Mroczne Potęgi zawładnęły Tobą i Twoja dusza należy do nich. Tutaj pomóc może tylko oczyszczający młot zakonnika.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Acher
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2011 15:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Acher »

W sensie, że muszę paść? Padłem już 2 razy z tym klubem i nic.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

Raczej wyznaniówka nie zniknie. Będziesz musiał z nią żyć do końca życia Twojej postaci (zawsze możesz założyć nową postać, chyba tylko jedna wyznaniówka ma blokadę na odchodzenie z niej).

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Acher pisze:W sensie, że muszę paść? Padłem już 2 razy z tym klubem i nic.
Mlot jak kropidlo, nie zbawia cie, tylko pomaga oczyscic :D
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Esten »

Po mniej wiecej dwoch tygodniach towj bog zaczyna domagac sie ofiary - znicz, kura, ciastko, humanoid itp. jesli nie zlozysz ofiary kilka dni z rzedu to bog sie obrazi i wyznanie zniknie

re. down: realnego czasu
Ostatnio zmieniony 10 sie 2011 15:56 przez Esten, łącznie zmieniany 1 raz.
Acher
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2011 15:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Acher »

Dwóch tygodniach wieku postaci, czy realnego czasu?
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Ale z doświadczeń znajomego i tak nie będziesz mógł wziąć innego wyznania. Nie wiem czy to błąd, czy celowe naznaczenie chaosem do końca życia postaci.
Zablokowany