Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Fuggazi pisze:
Raiv pisze:Czy w listach, tak jak przy szeptaniu można być nieklimatycznym? Konkretnie mam na myśli tekst "bywam afk jak gram w pracy i klient przyjdzie".
It depends... Ja nawet w listach do MG staram się być klimatyczny. Wszystko zależy od tego jak traktujesz swoją postać. Ale przymusu z tego co wiem nie ma ;)
To nie staraj się, wręcz nie bądź - tak samo w zgłoszeniach błędów / pomysłów - przede wszystkim ważna jest tutaj treść a 'bycie klimatycznym' strasznie ją gmatwa.

Zdarzyło mi się skasować kilka zgłoszeń błędów właśnie z powodu tego, że ni w ząb nie było wiadomo o co chodzi.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Corso
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2013 14:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Corso »

Ile tygodni trwa szkolenia w zawodzie AJ i jak wysoko można podnieść trenowane umiejętności ?
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

To zależy. Aby dostać maksymalną pulę treningów na tydzień musisz w poprzedzającym tygodniu pograć przez 5 h, więc jak nie będziesz aktywnie grał to szkolenie się wydłuży. Zakładając, że będziesz to około 6 tygodni. Wysokość umiejętności także zależy od Aj'ota. Niektóre mają broń na "dobrze", ale za to mniej "defensów" czy np. rozkazów. Najwyżej jak widziałem to "dobrze" z tym, że nie wszystkie zawody tak mają - ale są zbilansowane.
Awatar użytkownika
Irelia
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2013 10:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Irelia »

A nowe umiejętności od trenera AJ są dostępne zawsze w poniedziałek od konkretnej godziny?

Jeśli tak, to na pewno nie jest to równo o północy z niedzieli na poniedziałek i przed 11.30 =)
Irelia, Niesmiala Pakerka z Miejskiej Silowni, czlowiek.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Wszystkie nowe umiejetnosci wynikajace z zawodu pojawiaja sie okolo 1-2 w nocy w poniedzialek.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Berst
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2013 19:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Berst »

Havekarzy handluja tylko ze Scoia'tael? Zwykli gracze maja szanse cos u nich kupic?
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ilane »

Mają, muszą jednak spełnić pewien warunek.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Berst
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2013 19:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Berst »

Chodzi o nalezenie do innych ras niz ludzka? Zadawalem rozne pytania, ale zadnej wskazowki mi nie zdradzili
Loandil
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2013 07:53

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Loandil »

Czy jest jakiś sposób na pozbycie się znaku wyznawców chaosu wypalonego na ramieniu czy trzeba po prostu przeczekać aż wyblaknie (a może nie da się go pozbyć nigdy?)? Próbowałem różnych sposobów, ale nic nie działa (łącznie z pacyfikacją). Proszę o odpowiedź tu lub na PM :)
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Loandil pisze:Czy jest jakiś sposób na pozbycie się znaku wyznawców chaosu wypalonego na ramieniu czy trzeba po prostu przeczekać aż wyblaknie (a może nie da się go pozbyć nigdy?)? Próbowałem różnych sposobów, ale nic nie działa (łącznie z pacyfikacją). Proszę o odpowiedź tu lub na PM :)
Nic tak nie leczy spaczenia jak zakonny młot! :P
Ogre!
Zablokowany