Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Zorrid: od momentu zamkniecia gildii na zamek maja wstep tylko wybrane osoby, pozostali musza sie zadowolic wyrobami kowala z kuzni na podzamczu. Jesli wiec nie spotkasz/nie znasz zadnego czlonka Zgromadzenia to zapomnij o tamtejszym kowalu, poza tym kuje on jakas inna zbroje (pelna zbroja plytowa?) a ta czarna mozesz zamowic u kowala w Bodrogu o ile jestes czlowiekiem (zdaje sie ze nieludzi tam nie obsluguja). Z kurhanem nie pomoge bo nie pamietam, zdaje sie ze byly tam jakies drzwiczki, ale nie jestem pewien szczerze mowiac.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Czy istnieje gdzieś zatem pełna zbroja płytowa dostępna dla krasnoludów, ale bez szczególnych oznak przynależności? Chcę odgrywać postać neutralną i nie identyfikować się z nikim. Dotąd używałem zbroi ze Scali, ale ze względu na emblematy, wiele osób źle ją odbiera, klasyfikując mnie od razu jako zwolennika wiadomych gildii.
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

Najlepiej poodwiedzać wszystkie krasnoludzkie kuźnie. Może się tam cosik wybierze.
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Zorrid: W Karak Varn masz grawerowana krasnoludzka zbroje plytowa, w Quenelles masz blyszczaca jakas tam zbroje plytowa - mysle ze za te nikt nie bedzie Cie zle odbieral. Mozesz takze wybrac sie do Novigradu i sprobowac zamowic w tamtejszym Cechu zbroje ktora Cie interesuje - np. ta czarna lub ta z zamku Sigmara, byc moze kupcy beda w stanie taka dla Ciebie zdobyc, z racji nieznikania sprzetu masz duza szanse ze nastepnej nie bedziesz potrzebowal przez kilka dni (kwestia tego jak duzo walczysz, sprzet wciaz sie intensywnie niszczy).
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Czy ktos pamieta komende do sprawdzenia karteczki ze skladnikami od Lavini ktora przyjmuje do wyznaniowki halflinskiej? (najbardziej oczywiste i intuicyjne komendy nie dzialaja)

S.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Ze skrzynki depozytowej w banku wyparowało mi ponad 20 kamieni szlachetnych, zostało tylko kilka.Zgłosiłem błąd na arce, czy jest jakaś szansa na odzyskanie tego? Czy takie sytuacje zdarzaja sie czesto?
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Nie Tobie jednemu. Zgłoś błąd. Jakiś wiz w wolnej chwili naprawi.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Jak dlugo drzwi pozostaja wywazone?
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magni »

@Vladmir

Bodajże zależy to od odświeżania lokacji, więc jest losowe.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Re: up.
Lokacje odświeżają się raczej ze stałym interwałem, to jak 'losowe'?
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zablokowany