Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gotmir »

kolor brody dopasowuje sie do przymiotnika (jak nie masz okreslajacego brode jest random)

ale nie boj nic, z czasem broda siwieje kazdemu.

pozdr
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pieter »

Postać o której pisałem została skasowana w czasie w którym przerobiono berserkerów na korsarzy, więc broda temu krasnoludowi nie posiwieje.
Zdenerwowałem się po zbiórce jaką urządzali nowo-powstali korsarze. Napisałem MG mniej więcej tyle, że jak rozdali małpom brzytwy to niech sami się z nimi użerają. :)
kolor brody dopasowuje sie do przymiotnika
A tak uważałem żeby krasnolud, którego zdarzyło mi się założyć około pół roku później nie miał nic z kolorem brody w shorcie. :)
Jaka szkoda, że ta wiedza do niczego mi się nie już nie przyda.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gotmir »

Gotmir pisze:kolor brody dopasowuje sie do przymiotnika (jak nie masz okreslajacego brode jest random)

ale nie boj nic, z czasem broda siwieje kazdemu.

pozdr

re nizej:

Dodam tylko, ze mam na mysli krasnoludy i brody Imperialne. o Ishtar nei moge sie wypowiadac.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Sunird
Posty: 62
Rejestracja: 13 lut 2009 11:23

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sunird »

Czy ktos moze potwierdzic ze AJ z obozu AK, pod partyzanta dla czlowieka jest mozliwy do wziecia? PLS HELP
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gotmir »

Tak, jest, ostatnio znajomemu sie udalo
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Bjoern
Posty: 58
Rejestracja: 19 maja 2009 16:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bjoern »

Ano i ja potwierdzam, chociaż przy tym AJ, pojawiały się błędy. Były one zgłaszane i poprawione, wszystko później działało wg moich obserwacji, no chyba że znów coś się zepsuło. W każdym razie, w czasie kiedy był tam błąd, nie dotyczył on pierwszego chętnego na zawód po Apoce. Może warto wtedy spróbować.
Awatar użytkownika
Estar
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2009 22:34

za proxy, za firewallem...

Post autor: Estar »

Pomocy! :/
mamy w firmie nowego goscia od sieci, ktory z miejsca poblokowal wszystkie porty na firewallu sieciowym i wrzucil nas za proxy... ostatnie pare godzin spedzilem nad putty/tunnelierem i innymi ciekawostkami znalezionymi w sieci probujac storzyc tunelowane polaczenie na Arke, i albo nie potrafie czytac ze zrozumieniem, albo robie cos zle.
Moglby mi tu ktos lopatologicznie objasnic, co i jak mam robic, lub przynajmniej odeslac do strony z odpowiednim softem i latwymi instrukcjami?
z gory dzieki...!
Bite off more than you can chew. And then chew it.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aphazel »

Obawiam się, że możesz mieć problem. Po to koleś to zrobił, żeby nie dało się łatwo tego obejść. Postaw mu flaszkę, żeby Ci odblokował port 23. :D
A tak poważnie, to musiałbyś mieć coś poza firmą postawione na jakimś hoście, które będzie nasłuchiwało na porcie, który nie jest zablokowany, np. 80 (www), albo którymś pocztowym. Ten host powinien zawierać oprogramowanie, które przekieruje Cię na Arkę. Możesz np zainstalować mcclient i ustawić go, żeby przyjmował połączenia z portu 80. Pytanie tylko, skąd weźmiesz tego hosta.

BTW - ładnie to tak grać z pracy? :P
Awatar użytkownika
Estar
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2009 22:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Estar »

Aphazel pisze:Obawiam się, że możesz mieć problem. Po to koleś to zrobił, żeby nie dało się łatwo tego obejść. Postaw mu flaszkę, żeby Ci odblokował port 23. :D
A tak poważnie, to musiałbyś mieć coś poza firmą postawione na jakimś hoście, które będzie nasłuchiwało na porcie, który nie jest zablokowany, np. 80 (www), albo którymś pocztowym. Ten host powinien zawierać oprogramowanie, które przekieruje Cię na Arkę. Możesz np zainstalować mcclient i ustawić go, żeby przyjmował połączenia z portu 80. Pytanie tylko, skąd weźmiesz tego hosta.

BTW - ładnie to tak grać z pracy? :P
Dzieki, cos sprobuje pchnac w jego strone ;]

I nie wiem, o co chodzi, przeciez NIE GRAM z pracy :P
Bite off more than you can chew. And then chew it.
Korrgot
Posty: 6
Rejestracja: 31 lip 2010 12:55

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Korrgot »

Czy jest jakiś limit złota jakie można mieć przy sobie? Bo właśnie wyparowało mi ~200 sztuk złota z sakiewki...
Zablokowany