Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Visborg pisze:Nie. W tej chwili nie ma zadnej roznicy miedzy qexpem a bojowym.
Skoro nie ma różnicy między quexpem a expem, to quexp też powinien być tracony przy zgonie?
Moja postać ma około 98% qexpa i 2% expa ze szczurów i jakichś napoczętych walk, zezgoniłem i nie spadłem o ani jedną podceche.
Jest to jakaś ulga dla początkujących postaci? Np pierwszy zgon, dwa zgony bez straty expa, albo błąd, albo niezmiennie quexp sie nie traci?
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Visborg »

Może stażem nabiłeś "pacyfiste"? Nie wiem, wglądu w kod nie mam, podaje informacje które wynikają z a) wieści b) testów.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

A jest to możliwe przy wieku postaci 1 dzień 18 godzin?
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Rafgart pisze:Przy smierci traci sie 1/3 doswiadczenia powyzej pewnej wartosci.
Tempo przyrostu doswiadczenia za zabijanie npcow jest ograniczane dla nowych postaci.

Wiecej zadnych filozofii nie ma.
Gharus: może po prostu Twoja całkowita ilość doświadczenia nie przekroczyła tej "pewnej wartości", której się nie wlicza do 1/3 i dlatego nie tracisz nic przy zgonie? A wiek postaci nie ma tu nic do rzeczy.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Pewnie tak, skoro taka wartość jest ustalona.
Tylko teraz pytanie - czy przekroczywszy tą wartość, przy zgonie strace 1/3 całego mojego expa, czy tylko 1/3 z expa zdobytego ponad tą wartość?
Khil
Posty: 41
Rejestracja: 09 paź 2010 13:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khil »

Gharus pisze:Pewnie tak, skoro taka wartość jest ustalona.
Tylko teraz pytanie - czy przekroczywszy tą wartość, przy zgonie strace 1/3 całego mojego expa, czy tylko 1/3 z expa zdobytego ponad tą wartość?
Chyba mozna spokojnie zalozyc, ze przy jakimkolwiek poziomie, ktory zabral troche czasu na zdobycie, te wartosc mozna calkowicie ominac.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Witam.
Czy jest mozliwosc sprawdzenia kto jest obecnie komendantem strazy krain ?
Kto pelni piecze nad tym klubem i czy jest mozliwosc odkurzenia go czy raczej powinienem prosby do wizow kierowac.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Irmelin
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2010 18:53
Lokalizacja: Wrocław,Kraków,Bielsko

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Irmelin »

Witam.
Czy w zdaniu z mrocznymi elfami i rzeczą do przyniesienia jest potrzebna znajomość języka?! Czy może tylko elfy mogą je wykonać?

Arharath nuci do ciebie w jezyku Drukh-Eltharin, ale nie udaje ci sie zrozumiec
ani slowa.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Blob »

Trzeba chyba zrozumiec co od ciebie chce ta zla elfka
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Długi czas próbowałem jakoś dostać się do kopalni znajdującej się w wiosce górniczej GKS - jest tam jakaś specjalna komenda?
W longu jest , że jest wejscie do kopalni, nie ma nic o tym, że jest nieczynna, wrecz jest opis, że krasnoludy wydobywają rude bez przerwy, a żadna komenda typu wejdz,przejdz,wespnij,wdarp,zsun itd nie chce zatrybić.
Zablokowany