Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Random respawnu. Tak powinno być, ewentualnie minimalny czas jest za niski.
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ravald »

Dhogrin pisze:To i ja mam pytanie. Czy stosy dotyczą tylko kamieni, czy równie dobrze może to być stos toporów, jak pojemność pozwoli?
Wyglada na to, ze sie nie da. Co wiecej, "piec drewnianych kostek do gry" zajmuje w moim depozycie piec slotow.
Nobia
Posty: 112
Rejestracja: 14 lis 2011 17:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nobia »

jak już pytamy o moby...

czy normalnym jest to, że mimo wylogowania postaci czy nawet apokalipsy, są (właściwie na razie spotkałem jednego) takie, które mają zapamiętane to, że z nami walczą i będą walczyć do momentu, aż ktoś ich nie zabije?
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

A czy te moby nie byly/sa aby tzw. agresywne?

Edit: blednie napisany skrot.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2012 00:06 przez Herenvarno, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Herenvarno: Nie.

Odnosnie tematu tez mam pewne pytanie, mianowicie: Czym spowodowany jest trend kodowania npc'ow, ktore rozplywaja sie w powietrzu (po przejsciu drogi, czy tez po czasie)? Czy nie mozna im zakodowac jakis miejsc, gdzie beda stacjonowac w czasie, gdy nie patroluja?
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Buluar »

Pewnie spowodowane jest to tym, ze maja pelnic role namiastki taki eventow, urozmaicajacych szara codziennosc!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Hari
Posty: 16
Rejestracja: 04 kwie 2012 00:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hari »

Mam mala zagwozdke:
po wybraniu ciezkiej paczki z odleglym celem dostarczenia wlozylam ja do worka (wtedy nie wyskoczyl komunikat, ze jest na to za ciezka). Kiedy dotarlam do celu, chce ja z powrotem wyjac, aby oddac i tu dostaje komunikat ze jest za ciezka, aby ja wyjac. Probowalam odlozyc pozostaly ekwipunek, ale to nie pomoglo.

Ma ktos moze jakis pomysl jak ja stamtad wyciagnac? :x

Dzieki.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012 12:16 przez Hari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Man cannot discover new oceans unless he has courage to lose sight of the shore."
Andre Gide
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Hari pisze:Mam mala zagwozdke:
po wybraniu ciezkiej paczki z odleglym celem dostarczenia wlozylam ja do worka (wtedy nie wyskoczyl komunikat, ze jest na to za ciezka). Kiedy dotarlam do celu, chce ja z powrotem wyjac, aby oddac i tu dostaje komunikat ze jest za ciezka, aby ja wyjac. Probowalam odlozyc pozostaly ekwipunek, ale to nie pomoglo.

Ma ktos moze jakis pomysl jak ja stamtad wyciagnac? :x

Z gory dzieki.
Rozbierz postać, odłóż wszystko i spróbuj.
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gleanevall »

Odłóż plecak na ziemię i wtedy weź z niego paczkę. Ograniczenie udźwigu jakoś tak absurdalnie działa, że trzeba być w stanie trzymać ciężar paczki + ciężar plecaka z paczką.
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhogrin »

A jak nadal będzie za ciężka, możesz spróbować trochę się podpić..
Zablokowany