Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

To po co wystawiac Eve i to za taka kase skoro nikt tego nie kupi ... bo pokaz mi szalenca ktory wyda 100 mithryli na szczerozloty kielich. To sie kupy nie trzyma :lol: zupelnie.
Napisalas ze wystawiajac przedmiot za 1 mithryla nie uzyskasz takiego dochodu (jezeli przedmiot nie zejdzie) to chyba zrozumiale bo to dom aukcyjny w kazdym razie tak sie to na arce nazywa (mimo ze bardziej komis przypomina). Wiec nawet jezeli tam bedzie 10% na czysto to juz gigantyczna kasa patrzac na kielichy po 100 mietkow...


p.s.
oczywiscie to w mojej ocenie goscia co wszedzie widzi autopogon i przekrety ;) ... moze ktos dla rpga wyciaga te przedmioty po czym wrzuca na aukcje. Pozdro.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cochis »

No w Urbimo ci, co wystawili te sygnety za 100 mietkow, prawdopodobnie mysleli ze aukcja dziala jak w Nuln i dostana za nie choc 5%. Wtedy zarobek na tym bylby kolosalny. Tak ja to widze.
I mysle ze srogo sie zawiedli ... no chyba ze to sa te slynne metody Vanhela i Coroniusa (a wtedy maja przesrane ze nie powiedzieli:D )
C.
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

:)) Nie musisz mi wierzyć. W zasadzie chyba to nic istotnego więc mogę napisać. Mi służy np. do sprzedaży różnym osobom, kiedy nie jestem w stanie osobiście się spotkać. Tak ciężko wymyślić inny sposób uzywania aukcji niż przekręty?:> Ale w zasadzie to rozumiem, sama podobnie myślałam zanim nie miałam możliwości sprawdzić.
Thaer

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thaer »

Watpie aby Cochis mowil klamstwa. Z tego jak go znam zawsze byl osoba prawa i nie imal sie niecnych zachowan.
Mahzar
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009 16:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mahzar »

Czy Ochotnicze Hufce Mahakamu działają? :)
Tylko bez odpowiedzi "sprawdź na arce", jestem za młodym graczem i nie mam zamiaru padać w drodze do Mahakamu po to by dowiedzieć się że niby jest ale nikt nie gra w tym. :p
Saggiga
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2009 09:24

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Saggiga »

:lol: :lol: :lol:
Idź, przyjmują od ręki.

Albo napisz to dostaniesz się korespondencyjnie ;)
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Mahzar pisze:Czy Ochotnicze Hufce Mahakamu działają? :)
Tylko bez odpowiedzi "sprawdź na arce", jestem za młodym graczem i nie mam zamiaru padać w drodze do Mahakamu po to by dowiedzieć się że niby jest ale nikt nie gra w tym. :p
Dzialaja i przyjmuja :)
Podanie sklada sie u nich w twierdzy :)
http://www.mudy.republika.pl- tu masz mapy
Powodzenia.
Mahzar
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009 16:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mahzar »

Hooouuuu! Hooouuu! Hou!
Niedługo będą mieli nowego rekruta ;]

A propos - czy dołączając do takiego stowarzyszenia koniecznie muszę mieć np: Obrońce Kopalni? Nie mogę wziąć jakiegoś innego zawodu? (Po głowie chodzi mi Przepatrywacz)

Pozdrawiam i dzięki za szybką odpowiedź.
Awatar użytkownika
Tusia
Posty: 35
Rejestracja: 17 maja 2009 22:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tusia »

:shock:
Powiedzcie mi, ze on żartuje...
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Mahzar pisze:Hooouuuu! Hooouuu! Hou!
Niedługo będą mieli nowego rekruta ;]

A propos - czy dołączając do takiego stowarzyszenia koniecznie muszę mieć np: Obrońce Kopalni? Nie mogę wziąć jakiegoś innego zawodu? (Po głowie chodzi mi Przepatrywacz)

Pozdrawiam i dzięki za szybką odpowiedź.
Nie musisz miec okreslonego zawodu.
http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/Zawody
Tu masz wszystko ladnie opisane :)
Zablokowany