Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Thorus
Posty: 14
Rejestracja: 07 sie 2011 12:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thorus »

Khaul wyloguj sie i zaloguj po pewnym czasie. nie chce Cie okłamywać ile trzeba 10-30 min.

Edit: skasowałem informacje które zdradzały szczegóły zadania w arkadii
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011 19:40 przez Thorus, łącznie zmieniany 1 raz.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Thorus:

Informacji na temat zadań nie wolno udostępniać na forum ani w jakikolwiek inny sposób. Jeśli masz wątpliwości co do zadania możesz spróbować się takich informacji dowiedzieć na Arkadii.

PS. Na tyle na ile pamiętam w momencie dostarczenia przesyłki quest się kończy i ty dostajesz doświadczenie ('Czujesz się trochę bardziej doświadczony').
Thorus
Posty: 14
Rejestracja: 07 sie 2011 12:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thorus »

ok, wystarczy mi ta informacja.
dzięki. wy edytuje swój post tak aby nikt nie mógł cokolwiek z niego odczytać
Khaul
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2011 17:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khaul »

Dobra sprobuje sie zalogowac za godzinke i zobaczymy.
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Huggus »

Po wylogowaniu, mozesz sie logowac od razu, nie musisz na nic czekać (chyba, ze jest apokalipsa).
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Khaul
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2011 17:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khaul »

zalogowalem sie odrazu i wciaz bylem w tym samym miejscu wiec odczekam teraz jeszcze z 25 minut i sprobuje moze mnie przeniesie.
Sunird
Posty: 62
Rejestracja: 13 lut 2009 11:23

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sunird »

Wydaje mi sie kolego ze nie uzywasz komendy zakoncz, a zamykasz okienko krzyzykiem. To dwie rozne rzeczy...
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Rennz pisze:Thorus:

Informacji na temat zadań nie wolno udostępniać na forum ani w jakikolwiek inny sposób. Jeśli masz wątpliwości co do zadania możesz spróbować się takich informacji dowiedzieć na Arkadii.

PS. Na tyle na ile pamiętam w momencie dostarczenia przesyłki quest się kończy i ty dostajesz doświadczenie ('Czujesz się trochę bardziej doświadczony').
Boże, to chyba jest już martwy przepis?

Jeżeli nie jest martwy, to mamy sytuację, jak z uwielbianego skąd inąd przeze mnie Monty Pythona. Przy pomocy wujka googla każdy może sobie wszystkie zadania znaleźć wraz z rozwiązaniami, ale oficjalnie wszyscy muszą udawać, że nikt nie ma o tym pojęcia..... paranoja

Ja postuluję następującą reformę:

- upublicznić wszystkie zadania i rozwiązania oficjalnie , kto chce ten niech korzysta, jak chce sobie psuć przyjemność jego sprawa
- nie wracać do brutalności, ale wrócić do zasady nie tracenia doświadczenia z questów. Dlaczego? Świetny sposób dla nowych na poznanie świata - teraz nie ma co ich motywować do robienia zadań, jakiś zapas trwałego doświadczenia byłby zachętą dla każdego
Thorus
Posty: 14
Rejestracja: 07 sie 2011 12:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thorus »

w sumie Hunrim to nie zależy mi na znalezieniu jak wykonać zadanie.
po prostu to moje pierwsze zadanie, i z tego powodu tyle problemu.
Kamael
Posty: 6
Rejestracja: 11 sie 2011 23:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kamael »

Upublicznione już są jak wspomniałeś, więc upubliczniać ich nie trzeba.
Natomiast umożliwienie rozmów na forum na ich temat sprawi, że Ci którzy chcą je rozwiązać sami, będą mieli tzw. spoiler i cała zabawa przepadnie.
(chociaż wczoraj myślałem, że umrę przy dołączaniu do jednego AJ.. quest zrobiony bez problemu, godzinka dreptania i znalazłem co miałem znaleźć. Natomiast potem pół godziny klepałem komendy i usiłowałem dojść do tego co ja mam właściwie powiedzieć, żeby rzeczony pan zrozumiał, że quest jest wykonany.. uff.. trochę ta gra czasami przypomina łamanie haseł.. Oo)
Zablokowany