Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Virdill
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2010 08:49
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Virdill »

Na czym polegają te zmiany w AJ ? Ja nic nie zauważyłem, nie dostałem żadnych nowych treningów. Proszę o objaśnienie.
Z góry dziękuję.
Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją.
Woody Allen
Cortez
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2012 11:18

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cortez »

Ja w sprawie AJ.. Co ile dostaje się nową porcję umów? Czy jest to uzależnione od dnia w którym zaczęło się pobierać nauki czy każdorazowo tego samego dnia się dostaje?
Aha, na jakiej podstawie dostaje się te umiejętności? Aktywnej gry?

Pozdrawiam.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terenes »

Cortez pisze:Ja w sprawie AJ.. Co ile dostaje się nową porcję umów? Czy jest to uzależnione od dnia w którym zaczęło się pobierać nauki czy każdorazowo tego samego dnia się dostaje?
Aha, na jakiej podstawie dostaje się te umiejętności? Aktywnej gry?

Pozdrawiam.
Raz na tydzien. Aby je otrzymac trzeba w danym tygodniu spedzic okreslona ilosc godzin na grze (chyba 6?). Gra nie musi byc w zaden sposob aktywna, wystarczy bycie zalogowanym.
Cortez
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2012 11:18

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cortez »

W jakiś konkretny dzień ? Np. w każdy poniedziałek? Czy jak dołączyłem w czwartek to w każdy czwartek otrzymam nową porcję umiejętności?

Dzięki za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Cortez pisze:W jakiś konkretny dzień ? Np. w każdy poniedziałek? Czy jak dołączyłem w czwartek to w każdy czwartek otrzymam nową porcję umiejętności?

Dzięki za odpowiedź :)
W kazdy poniedzialek jest nowa porcja.
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Jakie zmiany?
Awatar użytkownika
Marcinson
Posty: 47
Rejestracja: 13 lut 2009 03:02
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Marcinson »

Czy ktoś się może orientuje (i chce się podzielić tą wiedzą) do czego w praktyce używa się umiejętności 'otwieranie zamków'?

Re Down Rennz: Twój geniusz mnie onieśmiela.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2012 12:52 przez Marcinson, łącznie zmieniany 1 raz.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Jak sama nazwa wskazuje - do otwierania zamków. Tyle, że nie jest ona na razie po prostu nigdzie wykorzystywana (-:
Gordof
Posty: 8
Rejestracja: 11 lis 2010 15:23
Lokalizacja: Krk

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gordof »

Witam.
Niestety nie działa temat pytanie do wizów więc postanowiłem opisać mój problem tutaj mając nadzieję, iż jakiś Nieśmiertelny się wypowie.
Wiadomo, że wprowadzono zmiany w zapamiętywaniu ekwipunku. Zaraz po wprowadzeniu zmian zniknęła mi część sprzętu - po zgłoszeniu spotkałem się z bardzo szybką reakcją i za to bardzo dziękuję.
Niestety w nocy doszło do zdarzenia, które wg mnie jest błędem. Ale pewien do końca nie jestem. Zgłosiłem to w grze ale chciałbym wiedzieć czy mam czekać na przywrócenie postaci czy też "iść do przodu".
Oto co się stało. Używałem pewnej magicznej broni, która charakteryzuje się tym, że po dobyciu rani posiadacza. Walczyłem z mobami i w pewnej chwili musiałem szybko zakończyć (z przyczyn ode mnie niezależnych musiałem zresetować komputer). Po resecie wbiłem do gry i w tym momencie umarłem. Dlaczego? Ponieważ automatyczne przez automatyczne dobywanie chwyciłem oręż a ten zadając obrażenia zabił mnie. Uważam, że to co najmniej błąd w przedmiocie w świetle nowych zmian. Mamy bowiem do czynienia z sytuacją gdy będąc świadomym, że nie należy tej broni dobywać będąc ciężko rannym - zginąłem. Padłem już od wielu różnych rzeczy w mojej przygodzie z arkadią ale zawsze śmierć była wynikiem jakiegoś mojego błędu i trudno mi teraz pogodzić się z stratą kilkudziesięciu godzin gry jakie ostatnio poświeciłem aby moja postać podrosła w sytuacji gdy zostałem zabity przez "zmiany".
Zastanawiam się więc czy po pierwsze dostanę odpowiedź na moje zgłoszenie - nawet jeśli będzie odmowna. Czy mam "iść dalej" czy czekać aż wizowie cofną postać do stanu sprzed zdarzenia.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Baszen
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2009 11:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Baszen »

<przytul>
Szukam zdjecia Ayenne. Nie zapomnimy
Zablokowany