Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

'zglos mg' taką sytuację.
Awatar użytkownika
Hari
Posty: 16
Rejestracja: 04 kwie 2012 00:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hari »

Hej,
mam pytanie - wybralam pochodzeniowke wraz z nazwiskiem z listy, dostalam spis emocji - dzialaja, tylko samo nazwisko nie wyswietla sie przy imieniu w spisach, np przy "kto", to zalezy od pochodzeniowki? pytanie stad ze niektorzy gracze wyswietlaja sie z nazwiskami i tak pytam czy wszystko poszlo ok przy rejestracji.
Pozdrawiam,
h.


Dzieki Dhogrin :roll:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2012 10:10 przez Hari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Man cannot discover new oceans unless he has courage to lose sight of the shore."
Andre Gide
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhogrin »

Spróbuj 'opcje pochodzenie +'. I ogólnie, '?opcje'. :)
Cortez
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2012 11:18

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cortez »

Witam ponownie :)
Mam garść pytań do Was w związku z moimi kilkunastoma już godzinami spędzonymi z Arkadią.

1. Co dają mi zadania? Znalazłem kilka miejsc gdzie ktoś potrzebował ode mnie pomocy. Z ArkadiaWiki wywnioskowałem że kiedyś zadania były istotnym elementem gry. W tej chwili równie dobrze mogę zabijać potwory i na jedno wyjdzie?

2. Pytanko z gatunku odgrywania postaci. Czy Bóstwa ,zachowania bądź rzeczy,miejsca, zdarzenia powiązane z Imperium, można swobodnie przenosić do "świata" Sapkowskiego? Np. krasnolud z Mahakamu walcząc z zielonymi wzywa imię Sigmara?

3. Chciałbym w przyszłości zająć się handlem, mam już niejako określoną historię i przyszłość swojej postaci. To jaka będzie i do czego dąży. Czy jest możliwość szerszego odgrywania osoby kupca? Z tego co czytałem jest Cech Kupców Novigradu. Czy CKN działa na obecną chwilę? Były jakieś problemy ale wczoraj widziałem elfa z pierścieniem symbolizującym jego przynależność do CKN.

Narazie tyle, mam nadzieję że mnie nie zjecie :P
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

1. Łatwy dostęp do gotówki (nagrody za zadania) oraz bezpieczne zdobywanie na początku doświadczenia.

2. Nie ma z tym problemu.

3. Cech działa i funkcjonuje. Więcej informacji na jego temat znajdziesz na Wikipedii oraz przed wejściem do Cechu w księdze.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Dzięki tzn AJ mozna też bawić się w kupca niezrzeszonego jesli się nie chce iść do Cechu. Jeśli poznajesz dopiero świat to lepiej spokojnie się z nim zaznajomić, wytrenować podstawowe um w GP (dają podstawowe umiejętności przydatne w grze) i wybrać interesujący Cię AJ w tym wypadku AJ Handlarza. Wg mnie lepiej rozejrzeć się po świecie niż od razu gdzieś się pchać.
Cortez
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2012 11:18

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cortez »

Rennz:

Mam rozumieć że nie ma znaczenia czy dostaje doświadczenie za zadania czy za zabijanie potworów? Na jedno wychodzi tylko że zadania są po to bym mógł rosnąć w siłę z początku gdy dysponuje się wątła sprawnością bojową?

Dzięki za czujność na forum i odpowiedzi na kolejne moje pytanie :)

Eve:
Oczywiście tak chce zrobić. Widziałem że jest handlarz w Wyzimie, jedną nogą jestem już nim :) Problem w tym że dzisiejsze zmiany z "zapamiętywaniem" miejsca ostatniego pobytu przedmiotów które mam w ekwipunku, zeżarły mi mój "ogromny" majątek w postaci 100zł monet, zgłosiłem błąd i czekam na rozwój wypadków.
Nim zainteresuje się Cechem chce poznać świat, mechanizm rządzący Arkadią, zwyczaje i tak jak piszesz wyćwiczyć dostępne umiejętności.
Z pewnością przydadzą się jakieś monety podczas kandydatury, by coś kupić bądź kogoś :twisted:

Zabieram się za grę, dzięki za radę.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

No powcinało trochę rzeczy przez te zmiany, trzeba zgłaszać i trzymać kciuki, a nóż oddadzą.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Noża mu nie wcięło, tylko monety :mrgreen:
Cortez
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2012 11:18

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cortez »

wybierz paczke 4
Pracownik poczty mowi do ciebie: Ty juz dla nas dostatecznie ciezko zapracowales, daj teraz przez jakis czas szanse innym.

Czy ktoś mi może wyjaśnić na czym polega ta karencja, ile trwa i od czego zależy?
Pracownik poczty nie pozwala mi ciężko pracować :(
Zablokowany