Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Orling
Posty: 77
Rejestracja: 15 mar 2009 23:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orling »

Troche jestem nie na biezaco ze zmianami. Czy madrosc, inteligencja i odwaga nadal nie maja (prawie) zadnego znaczenia?
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gotmir »

maja duze.

Odwaga do zaslon np
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Orling
Posty: 77
Rejestracja: 15 mar 2009 23:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orling »

no tak, ale czy w stopniu, ktory zmusza do ladowania w te cechy, czy mozna zostawic na "niewazne"
Ronnie
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2009 22:54

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ronnie »

Takie pytanie:
Jak dobyć broni wybraną ręką?
Gdy wpisuję "dobadz noza prawa reka" to i tak postać bierze nóż do lewej ręki.
Niby nic, ale nie lubię trzymać broni lewą ręką...
Obyście nigdy nie byli głodni!
Awatar użytkownika
Orling
Posty: 77
Rejestracja: 15 mar 2009 23:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orling »

sprobuj druga/pierwsza reka. chociaz moze to byc takze blad w broni, ostatnio tez tak mialem z jakims egzemplarzem, ze dobywalem ciagle jedna reka
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pulp »

Domyślnie dobywa sie prawą.
Jeżeli dobyłeś lewą to albo trzymałeś już coś w prawej tarcze/inna broń, albo ta broń nadaje sie tylko do trzymania w lewej rece.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Witam wszystkich.
Po kilku latach przerwy wrocilem do grania w arkadie, zaczynalo sie fajnie, wiekszy swiat, zatrzesienie nowego sprzetu, ogromne zmiany w stosunku do tego co pamietalem sprzed lat. Ostatnio jednak zaczyna mnie niepokoic pewien fakt, otoz gram ogrem. Nikomu nie szkodze, zwiedzam sobie swiat i spokojnie leje snotlingi, gobliny i tym podobne slabe mobki. Juz kilka razy zostalem bez powodu zaatakowany, nasmiewano sie ze mnie, szydzono, grozono i tak dalej i dalej. Dochodze do wniosku ze albo panuje na arkadii jakis rasizm w stosunku do ogrow, albo ogolnie do kazdej slabej postaci bez speca i umow na ktorej mozna sie wyzyc, a jak na chamskie zaczepki odpyskuje to jeszcze zabic ... Ja rozumiem ze arkadia to nie cukierkowy swiat lecz mroczne i gotyckie uniwersum, ale nie widze wytlumaczenia dla zachowywania sie graczy jak dresiarstwo spod nocnego monopolu.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Owen: wyeksp sie. Przyjdz w Góry Szare. Pomożemy Ci sie zemścić ;) Jeszcze im odpłacisz...! ;)
Ogre!
Awatar użytkownika
Rylreth
Posty: 10
Rejestracja: 07 lip 2009 09:32
Lokalizacja: Gdynia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rylreth »

Owen pisze:Juz kilka razy zostalem bez powodu zaatakowany, nasmiewano sie ze mnie, szydzono, grozono i tak dalej i dalej.
Ja gram ogrzycą od kilku miesięcy jakoś... niezbyt aktywnie, ale do dziś spotykam się z chamstwem i gburowactwem względem przedstawicieli naszej rasy. Ogr GP zaatakowany przez zgildiowanego? Nie pochwalam atakowania słabszych, ale przyzwyczaiłam się już... ;P
Owen pisze:Dochodze do wniosku ze albo panuje na arkadii jakis rasizm w stosunku do ogrow.
Nooooo! Może z góry zakładają, że nasze postacie to secondy ?;P
Nie wiem.. i nawet nie próbuję wnikać w to wszystko głębiej...
W każdym razie, zgon za żywota?
Mnie już wcale nie jest obcy, ale być może będziesz miał szczęścia :)

Powodzenia na traktach!
R.
"A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał,
Jest więc odtąd na wieki i grzeszna i święta,
Zdradliwa i wierna, i dobra i zła,
I rozkosz i rozpacz, i usmiech i łza..."
Rork

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rork »

Też po paru latach przerwy zerknąłem co słychać i mnie leją on-sight. A nawet ogrem nie gram...............
Zablokowany